33kk 12.12.04, 09:31 Liga przestała grać? Może ktoś podać wyniki? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lukasz83zloc Re: Siatkówka 12.12.04, 18:11 Chyba się juz skończyła do rozegrania są jeszcze dwa zaległe mecze Instalbud-Oleszno jutro będzie rozegrany o godz. 17 i jeszcze zaległy mecz Instalbud-Budowicy w terminie jeszcze nie znanym Odpowiedz Link