Dodaj do ulubionych

Siatkówka

12.12.04, 09:31
Liga przestała grać? Może ktoś podać wyniki?
Obserwuj wątek
    • lukasz83zloc Re: Siatkówka 12.12.04, 18:11
      Chyba się juz skończyła do rozegrania są jeszcze dwa zaległe mecze
      Instalbud-Oleszno jutro będzie rozegrany o godz. 17 i jeszcze zaległy mecz
      Instalbud-Budowicy w terminie jeszcze nie znanym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka