Dodaj do ulubionych

kolejne wybory galernikow

04.12.03, 21:35
tym razem chodzi o moore_ash'a. Glosujcie. Sabba, masz okazje.
Obserwuj wątek
    • xurek nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:39
      czy jestes w stanie sprawdzic, czy ktos nie oddal podwojnego / potrojnego itd
      glosu :))))))))

      Xur(ek) precyzyjny :))
      • chris-joe Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:46
        hmmm... good question. Dla testu otworze zaraz jakies lipne wybory,
        powiedzmy: "czy jutce uda sie zlapac numerek 10200?" (ooops, to zadna lipa,
        jutka, to pytanie, ktore spedza nam sen z powiek :)) Sprobuj zaglosowac dwa
        razy, ja tez tak zrobie. Jesli sie uda, trzeba bedzie robic wybory jawne.
        Ready.
        • don2 Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:48

          nie uda sie !! probowalem :))))))
          • chris-joe Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:50
            don ma racje. Wlasnie sprobowalem. Jesli klikne na wybor x, po czym na wybor
            y, to moj wybor x sie uniewaznia.
          • ani-ta Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:52
            juz probowales??????????????

            łomatkoboskoprzenajswietszo!

            demokracja... na dwie rece i 10palcow...

            a.:)))))))
            • chris-joe Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:55
              to co anita? zapisujesz sie?
    • ertes Re: kolejne wybory galernikow 04.12.03, 21:55
      Da sie.
      Wlasnie to zrobilem.
      • don2 Re: kolejne wybory galernikow 04.12.03, 21:55
        jak to zrobiles?
    • ertes Nie da sie 04.12.03, 21:56
      Mozna tylko zmienic swoj poprzedni glos.
      • don2 Re: Nie da sie 04.12.03, 22:02

        zmienic poprzedni glos mozesz i na glosowaniu do rady narodowej,za kilka
        tysiecy zl.zalatwi to przew.komisji :)))
        • ertes Re: Nie da sie 04.12.03, 22:09
          Widze ze sie znasz. To moze wiesz komu trzeba zaplacic zeby kogos wysiedlono z
          mojego stanu? Najlepiej na Alaske.
          • don2 Re: Nie da sie 04.12.03, 22:11
            ertes napisał:

            > Widze ze sie znasz. To moze wiesz komu trzeba zaplacic zeby kogos wysiedlono z
            > mojego stanu? Najlepiej na Alaske.

            Odp: Alaske. Za to nie wezma ani centa.
            • ertes Re: Nie da sie 04.12.03, 22:54
              No i sie nie udalo do ciezkiej ch....
              Ale bede jeszcze probowal.
              • jan.kran Re: Murarz:-))) 05.12.03, 15:28
                Ja poprosze cobym mogla glosowac tu :-)) Jak nie mam Mlodej pod reka nie umiem
                wejsc na Galerie. Na pewno sie naucze , ale na razeie poprosze o glos ZA.
                Zreszta co ja godam :-)) Chyba oczywiste jak Kran bedzie w tym wypadku glosowal
                :-)) K.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka