chris-joe 04.12.03, 21:35 tym razem chodzi o moore_ash'a. Glosujcie. Sabba, masz okazje. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xurek nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:39 czy jestes w stanie sprawdzic, czy ktos nie oddal podwojnego / potrojnego itd glosu :)))))))) Xur(ek) precyzyjny :)) Odpowiedz Link
chris-joe Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:46 hmmm... good question. Dla testu otworze zaraz jakies lipne wybory, powiedzmy: "czy jutce uda sie zlapac numerek 10200?" (ooops, to zadna lipa, jutka, to pytanie, ktore spedza nam sen z powiek :)) Sprobuj zaglosowac dwa razy, ja tez tak zrobie. Jesli sie uda, trzeba bedzie robic wybory jawne. Ready. Odpowiedz Link
chris-joe Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:50 don ma racje. Wlasnie sprobowalem. Jesli klikne na wybor x, po czym na wybor y, to moj wybor x sie uniewaznia. Odpowiedz Link
ani-ta Re: nowe pytanie :))) 04.12.03, 21:52 juz probowales?????????????? łomatkoboskoprzenajswietszo! demokracja... na dwie rece i 10palcow... a.:))))))) Odpowiedz Link
don2 Re: Nie da sie 04.12.03, 22:02 zmienic poprzedni glos mozesz i na glosowaniu do rady narodowej,za kilka tysiecy zl.zalatwi to przew.komisji :))) Odpowiedz Link
ertes Re: Nie da sie 04.12.03, 22:09 Widze ze sie znasz. To moze wiesz komu trzeba zaplacic zeby kogos wysiedlono z mojego stanu? Najlepiej na Alaske. Odpowiedz Link
don2 Re: Nie da sie 04.12.03, 22:11 ertes napisał: > Widze ze sie znasz. To moze wiesz komu trzeba zaplacic zeby kogos wysiedlono z > mojego stanu? Najlepiej na Alaske. Odp: Alaske. Za to nie wezma ani centa. Odpowiedz Link
ertes Re: Nie da sie 04.12.03, 22:54 No i sie nie udalo do ciezkiej ch.... Ale bede jeszcze probowal. Odpowiedz Link
jan.kran Re: Murarz:-))) 05.12.03, 15:28 Ja poprosze cobym mogla glosowac tu :-)) Jak nie mam Mlodej pod reka nie umiem wejsc na Galerie. Na pewno sie naucze , ale na razeie poprosze o glos ZA. Zreszta co ja godam :-)) Chyba oczywiste jak Kran bedzie w tym wypadku glosowal :-)) K. Odpowiedz Link