Dodaj do ulubionych

NOWA PRZEPŁYWKA ULECZYŁA

28.11.05, 21:04
Brak mocy, szarpanie, dławienie i kupa wkurzenia ,są już za mną. Wymieniłem
lambdę i kicha -nic nie pomogło (mimo wskazań examinera).W końcu kupiłem na
Allegro przepływomierz za 245 złociszy, założyłem sobie sam i moja Ala poszła
jak pocisk.Nareszcie czuję jej 164 koników.Dla zainteresowanych -
4cars.pl/ -prosić o wystawienie na aukcji, to dadzą10% rabatu.
Pozdrawiam zwlenników AR.

Paweł-Poznań
Obserwuj wątek
    • waldek011 Re: NOWA PRZEPŁYWKA ULECZYŁA 29.11.05, 10:10

      • waldek011 Re: NOWA PRZEPŁYWKA ULECZYŁA 29.11.05, 10:23

        • selespeed1 Re: NOWA PRZEPŁYWKA ULECZYŁA 29.11.05, 18:56

          U mnie narazie wszystko wporzo. 5 sek. po odpaleniu moge jej dowalić maksa i
          nie jęknie nawet - nieraz kupisz orginała i też świruje...to zależy trochę od
          szczęścia, jak wszystko w naszym życiu :))
          Paweł-Poznań

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka