selespeed1
28.11.05, 21:04
Brak mocy, szarpanie, dławienie i kupa wkurzenia ,są już za mną. Wymieniłem
lambdę i kicha -nic nie pomogło (mimo wskazań examinera).W końcu kupiłem na
Allegro przepływomierz za 245 złociszy, założyłem sobie sam i moja Ala poszła
jak pocisk.Nareszcie czuję jej 164 koników.Dla zainteresowanych -
4cars.pl/ -prosić o wystawienie na aukcji, to dadzą10% rabatu.
Pozdrawiam zwlenników AR.
Paweł-Poznań