Dodaj do ulubionych

Hit z forum BMW

13.10.06, 08:19
poświęciłem się i poczytałem trochę to forum. Jeden zawodnik (uczciwie
przyznaję, że nie był to stritfajter)napisał, że (cytuję nie dosłownie):
"ponieważ BMW (oni piszą fonetycznie beemwe)produkowane są na południu
Niemiec, to można przyjąć że jest to prawie przy granicy z Włochami, a
właściwie to w samych Włoszech i w związku z tym przesiąknięte są duchem i
legendą Ferrari".

Na tej podstawie gościu wykombinował sobie, że BMW to prawie Ferrari, a
właściwie to kwintesencja Ferrari.

IMHO:
1. prawie robi wielką różnicę
2. BMW bliżej do "ducha i legendy" Folcwagena
3. Praga to w zasadzie duży port morski
Obserwuj wątek
    • alces1 Re: Hit z forum BMW 13.10.06, 09:33
      no w końcu "Kopernik też była kobietą";)
      Nawiasem mówiąc dawno się tak nie bawiłem, jak po przeczytaniu tego postu:)
      Dzięki i prosimy o więcej.
      Pozdrawiam!
      • streetfighter69 Re: Hit z forum BMW 13.10.06, 10:35
        Na kazdym forum trafi sie czarna owca ;)
        • alces1 Re: Hit z forum BMW 13.10.06, 11:31
          Podobnie jak i na tym! (Bez obrazy Street)
          Pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka