Dodaj do ulubionych

Pytanie o dojazd- Wrocław

04.04.11, 14:03
Będę jechał w okolice ul Fabrycznej w okolicach godz. 9.30.
Czy lepiej zjechać głównym zjazdem na Wrocław, potem Karkonoska/Powstańców czy zjechać z A4 następnym zjazdem na Mokronos/Żerniki i potem Strzegomską?
Targeo pokazuje mi, że jest otwarty ten właśnie odcinek (chyba) obwodnicy Wrocławia.
Jak będzie lepiej (szybciej)?
Obserwuj wątek
    • t-tk Re: Pytanie o dojazd- Wrocław 04.04.11, 16:25
      Jeśli chodzi o ten zjazd będący częścią obwodnicy to jechałem parę dni temu i nie jest możliwy zjazd z A4 do Wrocławia, można wjechać tylko w kierunku na Kudowę.
      Oczywiście jest jakieś prawdopodobieństwo że cichaczem otworzyli ten fragment obwodnicy jednak jakoś nie chce mi się w to wierzyć, moim zdaniem wjazd możliwy jest tylko w Bielanach na Karkonoską.
      Ja wprawdzie kursuje tylko w ciągu Karkonoska>Powstańców>Świdnicka>Rynek więc nie mam pojęcia jak teraz wygląda dojazd do Fabrycznej, na samej Karkonoskiej robi się trochę ciasno w okolicach 9 chociaż dzisiaj przejechałem płynnie od autostrady do pierwszych świateł ~40km/h.

Ja w sumie pojechałbym tak, chociaż tam kiedyś robiło się ciasno na Solskiego, nie wiem jak teraz, bo od kiedy trzy lata temu zmieniła mi się dziewczyna nie mam powodu żeby jeździć w tamte okolice ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka