sven_b 01.02.09, 21:59 ...i nadaje tinyurl.com/cwxrsy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bassooner Re: Agent P przedarł się 01.02.09, 22:08 dziwne, że go nie rozpoznali... twarzowiec jest - nie ma co... ;-))) Odpowiedz Link
wujaszek_joe Facet jest niesamowity 01.02.09, 23:06 "Pomalowany w pokojowe barwy wojenne Jarosław Kaczyński chodzi właśnie w udostępnionym mu pokoju i powtarza frazy z wystąpienia." Program PIS wg Palikota jest rewelacyjny "PIS rozpoczął zjazd. w dół" itd. palikot.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link
lexus400 Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 07:42 Jakim idiotą Palikot jest to jest ale dobrze, że ktoś taki istnieje bo chociaż zwraca uwagę na to co się dzieje. Odpowiedz Link
emes-nju Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 10:52 lexus400 napisał: > Jakim idiotą Palikot jest to jest A wedlug mnie to madry czlowiek ;-) Dokladnie wie, ze zeby cos osiagnac, trzeba wydawac sie nieskutecznym - np. idiota. On jest skuteczny :-) Odpowiedz Link
sven_b Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 11:33 Jak dla mnie facet jest na pograniczu skeczu i irytacji. Nie mogę jednoznacznie zadeklarować sympatii lub awersji, bo ile razy mnie zirytuje tyle samo rozbawi. Niejako bilansuje się na zero:) Odpowiedz Link
margotje Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 11:46 Podobnie jak Sven mam ambiwalentne odczucia w odniesieniu do tego typa. Nie jest on pierwszym (zapewnie tez nie ostatnim) kontrowersyjnym politykiem na polskiej scenie politycznej. Jakkolwiek wystepy jego czestokroc irytuja mnie do imentu, mysle, ze tak dlugo jak "robi wbrew" PISuarom, jestem sklonna go tolerowac. ;-) Odpowiedz Link
emes-nju Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 12:09 Wedlug mnie on w kontrowersyjny (wiec medialny) sposob zwraca uwage na powazne sprawy. I zwykle mowi madrze. Szczerze powiedziawszy wole tak "medialnego" polityka z jajami, niz politykow, ktorzy chcac za wszelka cene dostac sie do tabloidyzujacych sie mediow, robia z siebie kompletnych kretynow w czasie pracy (wszelkie klotnie, komisje, lustracje, dosr... jeden drogiemu), ktora powinna byc robiona na powaznie. Palikot robi sobie jaja, zeby byc widocznym, ale nie w czasie pracy. Odpowiedz Link
sven_b Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 12:53 A jeszcze bardziej nie lubię tych, którzy myślą że za udaniem się do stylisty i powrotem z hebanem na twarzy, pójdzie lawina poparcia:) Odpowiedz Link
lexus400 Re: Agent P przedarł się 02.02.09, 13:13 Faktem jest, że jego idiotyzm jest w przypadku pisuarów pozytywny. Odpowiedz Link
margotje Dodam jeszcze, 02.02.09, 13:44 ze nazywanie go idiota, w moim odczuciu, nie swiadczy dobrze o nazywajacym. Uwazam, ze posel Palikot nie jest idiota.....hm... nie kazdy idiota bowiem cieszy sie mianem bogacza (w sferze materialnej, ofkors). Byc moze to najzwyklejsza zazdrosc, jednakze okreslenie niezgrabne, niestosowne i niesluszne... Odpowiedz Link
mrzagi01 Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 14:27 ja tam gościa szanuje jako zywy dowód, że polityka nie musi być domeną nadętych buców. No i jeszcze jako właściciela lubelskiego Polmosu za "Żolądkową Gorzką":) Odpowiedz Link
margotje Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 14:55 Żołądkowa Gorzka wsparła filary mojej opinii przeważającej " za " :-) Odpowiedz Link
lexus400 Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 19:42 margotje napisała: > ze nazywanie go idiota, w moim odczuciu, nie swiadczy dobrze o nazywajacym. Ok mogę być ja idiotą jak komuś to pasuje, lecz nie wiem w takim razie jak nazwać adekwatnie wystąpienia posła Palikota z wibratorem czy też świńskim ryjem, wydaje mi się to bardzo nie na miejscu choć nie twierdzę, że nie ma racji. Można chyba mając jego możliwości przekaz swój okazać w nieco inny sposób, jak dla mnie było to co najmniej nieparlamentarne a występem owym nie wyszedł na mądrego i inteligentnego posła. Odpowiedz Link
tomek854 Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 21:22 > Ok mogę być ja idiotą jak komuś to pasuje, lecz nie wiem w takim razie jak > nazwać adekwatnie wystąpienia posła Palikota z wibratorem czy też świńskim > ryjem, wydaje mi się to bardzo nie na miejscu choć nie twierdzę, że nie ma > racji. Oj lexus, lexus, żaden z was nie musi być przecież idiotą ;-) A owe wyskoki to ja bym nazwał dwojako: 1. Chwyt marketingowy. Szokiem, wykraczając świadomie poza przyjęte normy, zwraca uwagę na istotę tego o czym chce powiedzieć. To prawda, pamiętamy głównie wibratory i świńskie ryje, ale także pamiętamy dlaczego on to wyciągnął. 2. Parodia. Pierwszy rekwizyty zaczął chyba przynosić niejaki Ziobro, ps. Zero. Więc Palikot go teraz parodiuje sprowadzając wybór rekwizytów do niedorzeczności. Róznica jest taka, że Palikot poza swoimi rekwizytowymi wyskokami ma także parę inteligentnych rzeczy do powiedzenia. I nie boi się ich mówić, bo nie musi się bać czy go wywalą z platformy czy nie. Takie PiSiory na przykład to poza partią nie mają nic - działał taki w PC potem w AWS, potem w PiS i niczego się w sumie nie dorobił, wszystko co ma zawdziecza wodzowi. Więc jak się wychyli to się skończą ciepłe posadki dla rodziny, diety, wyjazdy służbowe i tak dalej - żaden więc się nie wychyli. Co innego Palikot - wywalą go z Polityki - ok, wróci do swoich biznesów. Facet sra kasą, to na dietach stratny dużo nie będzie. A poza swoimi wyskokami to na pewno zdziałał już więcej niż niejeden weteran sejmowych ław (choćby w tej swojej komisji). Do tego zna się na tym, o czym mówi, bo jest biznesmenem a nie politykiem. Ja Palikota lubię. I moja babcia też go bardzo lubi, a bynajmniej nie jest osobą wulgarną ;-) Odpowiedz Link
lexus400 Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 22:43 Ok Tomku napisałem "Jakim idiotą Palikot jest to jest ale dobrze, że ktoś taki istnieje bo chociaż zwraca uwagę na to co się dzieje. " - powinienem raczej napisać "jakiego idiotę z siebie robi" a reszta to przecież pozytywna o nim moja opinia i ja do niego nic nie mam wręcz przeciwnie chwalę, ze jest ktoś tak odważny i nie boi się mówić tego co myśli. Odpowiedz Link
tomek854 Re: Dodam jeszcze, 02.02.09, 23:08 No w sumie to tak. Różnica jest taka, że on z siebie świadomie robi idiotę a wychodzi poważnie. Inni robią poważne rzeczy a wychodzą na idiotów :-) Odpowiedz Link