30.05.06, 23:36
Znowu prosze o pomoc kogos mieszkajacego w Polsce. Jedna z ksiazek
poszukiwanych przez Gurue jest dostepna w antykwariacie. Jest to Piekna
kobieta w obloku spalin Jeremiego Bozkowskiego. Cena 4 zlote. Blizszy namiar:

www.antykwariat.edu.pl/index.php?v=0&p=20&y=main
Czy ktos da rade to zalatwic?

Pozdrawiam

Woloduch
Obserwuj wątek
    • groha Re: Sloniocy! 31.05.06, 02:17
      A nie mamy jej już aby? Bo coś mi się kołacze, że ta piękna nieżywa była
      licytowana przed styczniowym spotkaniem i czeka na okazję. Ale mogę się mylić,
      nie wykluczam.
      P.S. Coś mi uparcie zjada posty. Czyżby hohonie?
      • mzrr21 Re: Sloniocy! 31.05.06, 08:09
        Zamówiłam, ale co dalej
    • g0p0s Re: Sloniocy! 31.05.06, 12:03
      Ja się pogubiłem, czego szukamy, a co już znaleźliśmy. Może Stara.gropa i
      Edeka5 nas oświecą? Hop hop!
    • mzrr21 Re: Sloniocy! 31.05.06, 13:44
      Myślcie szybko. Dostałam maila z antykwariatu z pytaniem o forme płatności i
      adres na jaki mają wysłać.
      Od Was chciałabym się dowiedzieć gdzie mają wysłać - do mnie itak sobie
      bedziemy przesyłąć po całej Polsce, czy może starej gropie do WARSZAWY, BĘDZIE
      BLIŻEJ
      • woloduch1 Re: Sloniocy! 31.05.06, 18:11
        Bardzo Cie przepraszam. Informacja o udanym zakupie umknela mojej uwadze. Tak
        wiec mozliwe sa trzy rozwiazania:
        1. Jesli mozesz zmienic zdanie - zrezygnuj z zakupu.
        2. Jesli nie mozesz, a chcesz to miec - ksiazka jest Twoja.
        3. Jesli nie mozesz, a nie chcesz tego miec - poniose wszelkie konsekwencje
        nieuwagi.
        Niezaleznie od wynikow, slicznie Ci dziekuje za pomoc.

        Pozdrawiam

        Woloduch

        P.S. A skoro juz jestes taka pomocna, to czy moge Cie poprosic o pomoc?
        Znalazlem ksiazke, ktorej szukam od niemal czterdziestu lat, ale nie moge stad
        zaplacic...
    • stara.gropa Re: Sloniocy! 31.05.06, 13:50
      Piękną kobietę podarowaliśmy Gururze na ostatnim spotkaniu. Zdobyła ją dla
      Guruy Asikx.
      Obecnie Gurua poszukuje przedwojennego kryminału autorstwa Livingstona. Tytułu
      nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć, ale jest podany w Psychobiografii.
      A swoją drogą Piękna kobieta to świetna książka, inny humor niż u Guruy, ale
      można się uśmiać jak norkasmile
      • mzrr21 Re: Sloniocy! 31.05.06, 13:53
        Ok.Wszystko wiem. O tym Livingstonie było chyba u Pana Tadeusza.
        Muszę to sprawdzic.
      • woloduch1 Re: Sloniocy! 31.05.06, 18:03
        No to dalem plame. Bardzo wszystkich przepraszam. Jakos umknela mi uwagi
        informacja, ze Bozkowski juz zalatwiony. Czego zatem jeszcze szukamy? Czytajac
        ksiazke pana Tadeusza wynotowalem dziewiaec pozycji. Teraz wynika, ze brakuje
        czterech:
        1. Livingstone - Wbrew oczywistosci
        2. Greene - Przy drzwiach zamknietych
        3. Edgar Wallace
        4. Maurice Leblanc

        Co do pozycji 3 i 4 brak jakichkolwiel szczegolow. Czy istnieje jakakolwiek
        mozliwosc skonkretyzowania?

        Pozdrawiam

        Woloduch
        • mzrr21 Re: Sloniocy! 01.06.06, 07:32
          Leblanc to "Arsen Lupen"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka