smallcloud
27.10.09, 11:15
Witam
Przypaletalam sie tu z forum "w oczekiwaniu" :)
Wierze ze doswiadczone forumowiczki poradza mi co zrobic w takich
okolicznosciach.
Dzis, lub jutro powinnam zrobic rtg dwoch odcinkow kregoslupa (mam
umowiona wizyte u ortopedy w piatek wiec bez tych zdjec ani rusz).
Od 4 m-cy staram sie z mezem o dziecko. Przyznam sie szczerze ze nie
mam cierpliwosci do obserwacji sluzu/temp. polegalam na testach
owulacyjnych. Cykle mam dosyc dlugie 34-37 dni (ostatni okres mialam
21 wrzesnia).
Wczoraj zaczelam sie troche niepokoic tymi zdjeciami rtg wiec
zrobilam test ciazowy - niestety ok. 16.00. test wyszedl negatywny.
Mam dziwne kolki w dole brzucha, bol jak na okres, brak plamienia,
sluz bialy, 37,2 stopni i dziwne uczucie zimna w dole brzucha (jakby
mi ktos kostki lodu prykladal), mrowienie.
Przyznam ze oczekiwanie na okres jest trudny - nie wiem teraz co
robic, czekac na okres czy testowac do skutku?
Zdaje sobie sprawe ze po opisanych objawach nie stwierdze obecnosc
ciazy badz jej brak, niemniej jednak nie wiem co robic.
Poradzcie prosze.