Dodaj do ulubionych

Fertile Focus - mikroskop.

25.04.05, 20:04
Czy któraś z was ma może mikroskop do sprawdzania dni płodnych Fertile Focus
cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=30118&item=5575043731&rd=1?
Zamierzam sobie go sprowadzić ze Stanów i zastanawiam się czy warto. Koszt 100
pln. Posiadam też Personę, ale teraz karmię moje Szczęście piersią i nie mogę
jej stosować:)
Obserwuj wątek
    • jur_gor Re: Fertile Focus - mikroskop. 26.04.05, 10:04
      Badania naukowe wykazują, że mikroskopy do oceny śliny czy śluzu nie nadają się
      jako podstawowe/jedyne narzędzie do oceny płodności w NPR. Część producentów
      mikroskopów pisze to na swoich wyrobach. Mikroskopy mogą być pomocne w
      zachodzeniu w ciążę lub jako dodatkowa kontrola w przypadku, gdy głównym
      narzędziem pomiarowym jest Persona albo termometr.
    • iwulekb Re: Fertile Focus - mikroskop. 19.06.05, 16:29
      Ja mam taki mikrokop od 3 lat i jestem super zadowolona przywiozłam go z
      Austrlii ale widziałam ostatnio ze jest juz w Polsce, moj nazywa sie Maybe Baby
      sprawdz jesli dobrze pamietam www.maybebaby.pl.

      Iwona
      • sonnja1 Re: Fertile Focus - mikroskop. 08.07.05, 14:43
        iwulekb napisała:

        > Ja mam taki mikrokop od 3 lat i jestem super zadowolona przywiozłam go z
        > Austrlii ale widziałam ostatnio ze jest juz w Polsce, moj nazywa sie Maybe
        Baby
        >
        > sprawdz jesli dobrze pamietam www.maybebaby.pl.
        >
        > Iwona


        Iwono, czy zagladasz tu na forum? Bo mialabym pytanie:
        Czy uzywajac mikroskop kontrolujesz jednoczesnie sluz? Jesli tak, to czy ocena
        sluzu zbiega sie ze wskazaniami z mikroskopu? Tzn, czy idealnie wtedy gdy masz
        sluz plodny probka sliny tez jest "plodna"?

        Pytam bo,
        zachecona Twoja pozytywana opinia na temat tegoz mikroskopu zakupilam go sobie.
        I zastosowalam dopiero 1 cykl, a wlasciwie tak gdzies od polowy i wydaje mi sie
        wyniki troche sie rozjechaly tzn, gdy juz nie bylo sluzu plodnego, widok sliny
        w tymze mikroskopie byl "plodny". Pewnie powinno sie kontrolowac od poczatku
        cyklu (co zrobie teraz) ale ciekawa jestem jak jest u Ciebie?

        pzdr
        • iwulekb Re: Fertile Focus - mikroskop. 21.07.05, 22:07
          hej,

          szczerze powiem ze ostatnio dosyc rzadko zagladam na forum :-(

          Jesli chodzi o mnie to nie kontroluje sluzu poprostu sprawdzam sie mikroskopem
          i mam juz dobre wyczucie cyklu. Tak jak pisalas musisz zaczac obserwacje od
          poczatku cyklu, nie wiem czy juz zaobserwowalas jak zmieniaja sie struktury z
          punktow (kropek) na krzaczki (liscie paproci) u mnie to bardzo latwo widac.
          Pamiataj tylko zeby nie nakladac za duzo sliny i odczekac do 10min zeby slina
          zaschla.

          Postaram sie czesciej bywac

          Pozdrowienia
        • slonisia Re: Fertile Focus - mikroskop. 25.07.05, 22:36
          I jak tam z interpretacją wyników? Karmie piersią i zastanawiam się jak się
          sprawdzają tego typu urządzenia w takiej sytuacji.
          pozdr.
          iwona
    • wika_5 Re: Fertile Focus - mikroskop. 19.06.05, 17:04
      Mam pytanie a propo tych mikroskopów. Czy analiza wynikow nie jest skkomplikowana?? Czy naprawde jest tak Łatwy w użyciu jak pisza o nim na stronie? Chodzi mi zarówno o Fertile Focus jak i Maby Baby.
    • kitkat74 Re: Isis - mikroskop. 17.07.05, 23:33
      Tydzień temu kupiłam na angielskiej stronie mikroskop Isis - do wyboru był
      Focus i właśnie Isis. Jestem baaardzo zadowolona - wygląda jak pomadka,
      powiększa 60 razy, ma 'żarówkę' podświetlającą płytkę z próbką śliny.
      Faktycznie widać kółka, albo 'jodełki'! Uważam, że to lepsze rozwiązanie niż
      testy. Jeśli chcesz to podam Ci adres tej angielskiej strony, na której go
      kupiłam - był tam jeszcze do wyboru Focus i Calista.
      • yskyerka Re: Isis - mikroskop. 19.07.05, 19:36
        Kitkat, możesz podać adres tej strony? Przysyłają do Polski czy po prostu ty
        siedzisz gdzieś w Anglii?
        • kitkat74 Re: Isis - Adres strony 20.07.05, 10:10
          Oto adres strony z mikroskopami, testami, itp: www.accessdiagnostics.co.uk

          A mikroskopy są tu:
          www.accessdiagnostics.co.uk/acatalog/Ovulation_Prediction_Microscopes.html

          Przysłyłają do Polski (i to dosyć szybko - jakiś tydzień czekałam na paczkę).
          Do tych mikroskopów "dorzucają" dwa testy ciążowe. Zamawiałam u nich już dwa
          razy i zawsze było wszystko OK.
          Pozdrowienia!!:)
    • lac21 Re: do kitkat74 22.07.05, 10:36
      Proszę napisz ile kosztował Cię ten mikroskop z przesyłką!!!!!

      ULa
      • marzenka_m4 Re: do kitkat74 22.07.05, 21:09
        ja kupilam maybe baby przez sklep internetowy adres ten ktory podawala Iwona,
        szybka przesylka (3 dni i byl juz u mnie) bez zadnych problemow, poki co jestem
        bardzo zadowolona, wyraznie widac obraz przypominajacy liscie paproci.

        Pozdr.
        • zuzasza Re: do kitkat74 23.07.05, 22:24
          A czy te mikroskopy nadają się do kontroli płodności w czasie karmienia piersią?
          • marzenka_m4 Re: do kitkat74 24.07.05, 22:43
            producent przestrzega ze moga byc male zawirowania w odczycie podczas karmienia
            piersia, u mnie podczas karmienia bylo ok, ale trzeba napewno wziasc na to
            poprawke i wesprzec sie czyms jeszcze
            Pozdr
        • monjik Re: do kitkat74 24.07.05, 22:36
          Dziewczyny, napiszcie ile płaciłyście za taki mikroskop z przesyłką.
          • marzenka_m4 Re: do kitkat74 24.07.05, 22:47
            2 miesiace temu 155zł z przesyłka
      • kitkat74 Re: do kitkat74 25.07.05, 23:20
        piszę dopiero teraz, bo właśnie wróciłam z urlopu.. :)))
        Ten mikroskop z przesyłką kosztował ok. 130 zl. - 18 funtów..Ale wiesz co.. ta
        firma pisała, że może wystawić mi 'discount coupon' : 5% zniżki, więc daj
        znać :)
        pozdrowienia!
        KitKat
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka