Gość: konstanze
IP: *.SNVACAID.covad.net
06.04.03, 20:17
Czy pokazywano w Polsce lub w ogóle omawino film Spike'a Lee 25th Hour (25 godzina)? Fantastyczne kino,
inteligentne, zabawne, poetyckie i kompletnie niezależne .Najlepszy portret miasta (Nowego Jorku) jaki nakręcono,
dwie sceny genialne, powinny wesć do historii kina. Aktorzy swietni, chociaż niei wielkie gwiazdy (może własnie
dlatego) Nie został nominowany do Oskara, ale zdaniem wielu osób to był najlepszy film amerykański zeszłego
roku, tu w San Francisco długo szedł kompletami. Kiedy mieszkałam w Polsce nigdy nie słyszałam o tym
reżyserze. Czy pokazywał go może Warszawski Festiwal Filmowy?