Dodaj do ulubionych

herabata pu-erh

15.10.05, 20:14
Czy ktoś z was pil czerwona herbate na nadwage?Dała jakieś rezultaty?
Obserwuj wątek
    • sa_13 działa 29.10.05, 22:58
      Ja naokrągło objadam się słodyczmipijąc ją moja waga stale stoi w miejscu
      wcześniej wiadomo też się objadałam noi grubłam. Gdzieśod tak tygodnia nie jem
      wogóle słodyczy noi schudłam 1 kilos no naet nie żle a co by było jeszcze
      fajniejsze gdybym nie jadła tego schabowegi itd.!!!!!!!!!! to by była rewelacja
      a co najfajniejsze skutki picia jej są długotrwałe pozdrówka!!!!!!!!!!!11
      • gorzkawodka Re: działa 28.01.06, 15:57
        tez potwiedzam, ze działa... jak ją piłam i delikatnie ograniczyłam jedzonko tu
        udało mi sie troche schudnąc, efekty były:D

chyba powinnamm do tego wrócic:P
          • ica11 Re: działa 27.05.06, 23:42
            Herbatke najlepiej pic po każdym posiłku. Warto pamiętać, że fusy po pierwszym
            zaparzaniu są mocne nawet do drugiego i trzeciego zaparzania. Pić można długo,
            nawet na stałe włączyć do swego jadłospisu. Pu-erh odłuszcza wątrobę i inne
            narządy wewnętrze.
            Zyczę powodzenia i rozsmakowania się w tej herbatce - kazdy znajdzie jakis smak
            tej herbay dla siebie :)
            • edytka177 Re: działa 05.06.06, 14:08
              no musze powiedziec ze herbatka dziala...ja ja pilam dwa razy dziennie i
              naprawde efekty byly,a wiele nie robilam,tylko troszke ograniczylam
              jedzonko...naprawde,ale nie radze sie tak bardzo opijac,bo moze zbrzydnac, ja
              tak mialam,ale polecam, jak najbardziej, pozdrawiam :)
              • patrysia55 Re: działa 05.06.06, 14:34
                dziewczyny! jaka konkretnie piłyscie? ja pije z herbapolu o smaku ananasowym,
                to jest jedyna którą lubię i moge pić.Ale żebym miała jakieś efekty to nie za
                bardzo:-( a piję 3-4 kubki dziennie.
                • ica11 Re: działa 06.06.06, 13:01
                  Jesli ten herbapol jest paczkowany, to radze przerzucic sie na herbatke sypana -
                  to jest zupelnie inna jakosc. Trzeba wziać pod uwage, ze do torebek zawsze
                  dają najgorszy szajs - wiec tylko sypana
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka