Dziewczyny! to znowu ja

jutro mialam miec wizyte u gina, zadzwonili do mnie
ze mam przyjsc w przyszly czw bo moj lekarz gdzies musi wyjechac! a ja jeszcze
nie dostalam okresu

to juz...4 tydz sie teraz zaczal

dwa testy negatywne a
dzisiaj boli mnie podbrzusze i mam uplawy, biale, potem staja sie zółte...
jutro z samego rana lece do szpitala blagac zeby lekarz mnie przyjal. ale boje
sie co sie ze mna dzieje...

((napiszcie cos madre Kobiety!