Gość: jacek2 IP: *.abo.wanadoo.fr 19.03.02, 19:09 Co sadzicie o ksiazkach Kena Folletta ? Moim zdaniem- Filary ziemi -jest jego najlepsza ksiazka! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fibin Re: Ken Follett 22.03.02, 23:23 Barzdo podobały mi się Igła i Klucz do Rebeki:) Pzdr:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imbir Re: Ken Follett IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 23:40 Igła najlepsza zdecydowanie. W paszczy lwa dobre sceny erotyczne. Można przejrzeć. Też pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Ken Follett 24.03.02, 02:36 Hmm moze chodzi ci o te scene wzjamenje masturbacji? Odpowiedz Link Zgłoś
vwdoka Re: Ken Follett 03.04.02, 11:58 Moim zdaniem Igła i Klucz do Rebeki. Pozdrawiam, vwdoka Odpowiedz Link Zgłoś