Dodaj do ulubionych

Ken Follett

IP: *.abo.wanadoo.fr 19.03.02, 19:09
Co sadzicie o ksiazkach Kena Folletta ? Moim zdaniem- Filary ziemi -jest jego
najlepsza ksiazka!
Obserwuj wątek
    • fibin Re: Ken Follett 22.03.02, 23:23
      Barzdo podobały mi się Igła i Klucz do Rebeki:)
      Pzdr:)
      • Gość: imbir Re: Ken Follett IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 23:40
        Igła najlepsza zdecydowanie. W paszczy lwa dobre sceny erotyczne. Można
        przejrzeć.
        Też pozdrawiam
        • ignatz Re: Ken Follett 24.03.02, 02:36
          Hmm moze chodzi ci o te scene wzjamenje masturbacji?
          • vwdoka Re: Ken Follett 03.04.02, 11:58
            Moim zdaniem Igła i Klucz do Rebeki.

            Pozdrawiam,
            vwdoka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka