Gość: Esmira
IP: *.microchip.net.pl
08.09.15, 23:29
Witajcie! Czytam właśnie najnowszą książkę Clary Sanchez "Widok z Nieba", która właściwie przez przypadek tylko wpadła mi w ręce, w związku z tym nie byłam nastawiona ani na tak, ani na nie - nie oczekiwałam od niej wiele, po prostu chciałam miło spędzić czas i zrelaksować się z lekturą. A tu miłe zaskoczenie, książkę czyta się naprawdę rewelacyjnie, wciąga od pierwszych stron i trzyma w napięciu :)
Znacie Clarę Sanchez? Tę książkę albo jej wcześniejsze? Podzielcie się opinią:)