Gość: habitus IP: *.zigzag.pl 17.05.02, 18:54 Książka piękna i obrzydliwa równocześnie. Napisana językiem perfekcyjnym i świetnie przetłumaczona. Niesamowita... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek2 Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.abo.wanadoo.fr 17.05.02, 21:03 Ma byc sfilmowana przez Ridleya Scotta .Mam nadzieje ze zobaczymy dobry film(?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: habitus Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.zigzag.pl 17.05.02, 21:09 Nie wierzę. Jak sfilmować zapach i smród? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek 2 Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.abo.wanadoo.fr 17.05.02, 21:11 Amerykanie potrafia. Odpowiedz Link Zgłoś
borys-krakow Re: Pachnidło - Patrick Suskind 18.05.02, 15:04 TEGO nie sfilmują. Książka po prostu perfekcyjna, nie wiem, czemu piszesz, że obrzydliwa. Może pokazuje rzeczy nieestetyczne, ale sama w sobie jest jedną z najlepszych, jakioe przeczytałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: habitus Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.zigzag.pl 19.05.02, 10:54 Obrzydliwa i fascynująca. Też ją umieszczam w grupie książek wybitnych. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
spacja Re: Pachnidło - Patrick Suskind 20.05.02, 10:39 Zgadzam się: tego sie nie da sfilmować, szczególnie w Ameryce. Spieprzą tak, jak spieprzyli "Śniadnie Mistrzów". A książka naprawdę genialna. Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 srednio fajna... 20.05.02, 12:43 powtorze co juz napisalem kiedys... jak dla mnie suskind tak jakos od polowy stracil jakby pomysl... mimo ze ksiazeczka krociotka, to w pewnym momencie zaczela mi si eciagnac jak nudle... jak dla mnie poprawna ze wskazaniem na dobra... ale bez emocji. Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik2 Re: srednio fajna... 20.05.02, 13:13 bukowski27 napisał(a): > jak dla mnie poprawna ze wskazaniem na > dobra... ale bez emocji. jak dla mnie też Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milene Re: genialna.... IP: 5.2.1R1D* / *.w.club-internet.fr 20.05.02, 13:39 Dla mnie genialna i chyba sobie ja znowu przeczytam po 16 latach. Ale jak pomysle, ze Amerykanie zrobia film... 90% szans, ze bedzie spieprzony Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: Pachnidło - Patrick Suskind 20.05.02, 14:58 ja mam podobną opinie , jak bukowski, z tym , ze wg mnie nawet nie do polowy ksiazka jest dobra; poczatek dobry, dalej juz coraz gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
ada08 Re: Pachnidło - Patrick Suskind 20.05.02, 14:59 acha, z tym, ze ja czytalam w oryginale; moze w przekladzie jest lepsza ? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
bukowski27 ada... ja polowe, 20.05.02, 16:39 okreslilem oczywiscie symbolicznie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As::ka Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 15:35 REWELACYJNA,,,,, czytałam jednym tchem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jano Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.02, 17:57 Ksiażka poprostu zajebiście dobra.Pamietam że gdy byłem za granicą ta właśnie pozycja zwróciła moją uwage.Poprostu trzeba ją przeczytać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lisa Simpson Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.proxy.aol.com 28.08.02, 01:44 Ksiazka- swietna, czyta sie ja jednym tchem. Co do filmu- daje 50 %, ze bedzie dobry. To bedzie naprawde trudne, gdy jak mysle, ze "Wladca pierscieni" zostal tak dobrze sfilmowany, moje serduszko napelnia sie nadzieja i mysle, ze wiele zeczy jest mozliwych. Poza tym, Scott to naprawde dobry rezyser... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pixis Re: Pachnidło - Patrick Suskind IP: *.devs.futuro.pl 28.08.02, 11:34 a dla mnie 'pachnidlo' bylo wlasnie ZLE napisane, nie moglam zniesc ciaglego powtarzania slowa 'zapach', moze ktos stwierdzic ze TO wlasnie bylo wspaniale, ale po prostu not-for-me. pomijam temat [tez mnie nie porwal], raczej umiescilabym w watku 'czego nie polecam'. zatem - jedna wielka slabizna :) Odpowiedz Link Zgłoś