krystiankolodziej 13.07.05, 19:42 111 głosów w sondzie i jedna opcja nie otrzymała ani jednego pierwszy raz jestem świadkiem czegoś podobnego :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
conan_babciowicz Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 19:59 Nic dziwnego, ze na opcję "nie przeczytam" nie ma żadnych głosów. Mojego głosu też nie zapisało. Odpowiedz Link Zgłoś
pantera01 Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 20:06 Nie moge uwierzyc ze jest na swiecie 300 mln durniow ktorzy czytaja te glupoty. Ale jak to wiadomo od dawna kto buduje na ludzkiej glupocie buduje na dobrym fundamencie. Odpowiedz Link Zgłoś
sbrzuc Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 20:40 Jeden mądry się odezwał. Jeśli głupotami nazywasz ciekawą książkę "fantasy" to rozumiem, że Pratchetta i tym podobnych też nie uznajesz? -------- Szymon Odpowiedz Link Zgłoś
pantera01 Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 21:22 Fantasy, podobnie jak sci-fi lubie. Harrym Potterem rozczarowalem sie bardzo szybko poniewaz jest bardzo plytki i nie ma zadnej wartosci poznawczej. Nie wiem czy jestem "jeden madry" ale Harry Potter to nie najwyzsze osiagniecie intelektualne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirkwood Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 21:37 Dla mnie Harry tez taki sobie.Tzn. blyskotliwe pomysly i rozwleczona do granic mozliwosci historia duzymi literkami plus medialny fajerwerk wokol publikacji kolejnych czesci.Pop kultura. Odpowiedz Link Zgłoś
macdorka Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 22:28 witam wszystkich"mądrych" - mówi wam coś "zachwycony dziewięciolatek"? dla nich to są książki. i naprawdę nie muszą one być głębokie, mają zachęcać dzieci do czytania i dyskutowania. Chyba spełniają swoje zadanie? Odpowiedz Link Zgłoś
gspnstr Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 20:57 Takie 'przedsprzedaze' Harry Pottera juz powoli staje sie tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
turszmit Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 21:29 Ciekawe, że nie piszą nic o konsekwencjach - podpisuje się umowy z poważnymi karami w razie wcześniejszej sprzedaży. A co do wcześniejszych głosów - wg mnie sam pomysł równoległego świata magii, którego mieszkańcy patrzą z zaciekawieniem na naszą magię, jest właśnie atrakcyjny. Bohaterowie sympatyczni, historia życia Pottera intrygująca. Napisane zupełnie nieźle. W porównaniu z idiotycznym "Kodem Leonarda" - majstersztyk. Odpowiedz Link Zgłoś
kurczus Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 22:35 Nie czytałem, nie czytam i nie będę czytać!!! Dla mnie HP to jedna z najbardziej tandetnych serii Sf... może dlatego że nie lubię fantastyki? A po drugie ta ksiazka nic nie wnosi do mojego życia ;] Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm do znafcy 13.07.05, 22:37 "znafco" szanowny - skoro nie czytałeś, to jak możesz mieć zdanie wyrobione ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kurczus Re: do znafcy 13.07.05, 22:48 no wiem mniej więcej o co się rozchodzi, a jeśli ciebie to jara no to nie mam nic przeciwko... czary, magia, ufoludki - dobre dla 9latków... :) Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: do znafcy 13.07.05, 22:55 kurczus napisał: > no wiem mniej więcej o co się rozchodzi, a jeśli ciebie to jara no to nie mam > nic przeciwko... czary, magia, ufoludki - dobre dla 9latków... :) raczej mniej niż więcej (ufoludki???) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelniczka Re: do znafcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 22:58 :-) No mnie również te ufoludki rozśmieszyły - bidul chyba nawet jednej recenzji nie przeczytał o Harrym. (Mugol zwyczajny ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
kurczus Re: do znafcy 13.07.05, 22:59 to dla mnie ogromna strata że nie przeczytałem żadnej recenzji HP, ale za to ja będę studiował na AWF kochanie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
elfhelm Re: do znafcy 13.07.05, 23:01 wow! kogo to obchodzi? niekórzy tu są lepiej wykształceni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelniczka Re: do znafcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:02 Bez żadnych "kochanie". Z tym AWF - świetne!!! blach - po prostu kapitalne. Odpowiedz Link Zgłoś
basia172 Re: do znafcy 14.07.05, 12:00 Jako przyszły nauczyciel wuefu mógłbyś się zainteresować co obecnie dzieciaki czytają, bo jak ci ktoś z II klasy powie, że chce zagrać w Quidditcha, to wyjdziesz na ignoranta i niedouka. HP to wspaniała książka dla dzieci, o wiele lepsza niż "Ten obcy" oraz "Karolcia". Odpowiedz Link Zgłoś
czytelnik_wtorkowy Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera 13.07.05, 23:48 No faktycznie, HP to prawie hard SF... twój post mną o ziemię rzucił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melmire Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera IP: *.w81-250.abo.wanadoo.fr 14.07.05, 13:05 Nie, to space opera! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelniczka Re: Falstart w sprzedaży Harry'ego Pottera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 22:47 A ja czytam, będę czytać, czekam na dwie pozostałe części i zachęcam innych do czytania Harrego. Teraz mam 20 lat a Harrego zaczęłam czytać od początku pojawienia się tej książki w Polsce. I zainteresowanie nim mi nie przeszło - jest to lekka lektura, którą się szybko czyta, interesujący pomysł na stworzenie całej rzeczywistości, oryginalne postacie itede itepe ale co ja mam pisać - ja tam sie nie przyczepiam, że ktoś z wypiekami czyta Grocholę albo zachwyca się Mickiewiczem (pewnie oberwę)- każdy czyta co chce. Uważam, że komentować można dany utwór, a nie oceniać ludzi, którzy go czytają. I zarówno wtedy gdy sięgają po jakąś "mądrą" - to a propos tych opinii, że Harry jest głupią lekturą - książkę czy Harrego. Pozdrawiam Fanów Pottera i życzę cierpliwości w oczekiwaniu na tłumaczenie (tego zwłaszcza sobie bo już się doczekać naprawdę nie mogę). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan kanadyjski sąd zabronił jawniania treści książki.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:01 "Wydawca skierował sprawę do sądu, który zakazał nabywcom zdradzania szczegółów najnowszej części." To tylko w Kanadzie jest możliwe... Kretynii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelniczka Re: kanadyjski sąd zabronił jawniania treści ksią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:04 A może po prostu ludzie mają tam wielki szacunek do wyroków sądu - nawet tak oryginalnych... więc może wcale nie kretyni... Odpowiedz Link Zgłoś
pinos Re: kanadyjski sąd zabronił jawniania treści ksią 14.07.05, 11:01 Jeżeli taki był zapis umowny, to sąd orzekł prawidłowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: typp ZNAM i nie mam zamiaru czytać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.05, 23:03 Czemu nie ma takiej opcji w ankiecie Odpowiedz Link Zgłoś