21.09.09, 21:51
Co sądzicie o feromonach? Stosował ktoś? sam nie wiem co myśleć.
Obserwuj wątek
    • urquhart Re: Feromony 21.09.09, 22:19
      Jak z frytkami z magdonalda.
      Wkręcają statystyczną większość populacji - innymi słowy pospolitość
      murowana. Na wiejskiej dyskotece murowany kisielu w majtkach!
      Na oryginały działają raczej oryginalne potwierdzające genetyczną
      wyjątkowość :)
      Więc zależy jak mierzysz
      • pieprzyca Re: Feromony 22.09.09, 13:45
        "Na wiejskiej dyskotece murowany kisielu w majtkach! "

        Poważnie? to działa? A ja myślałam, że te sprzedawane to coś na kształt
        relikwii, czyli nie dość, że pochodzenie wątpliwe, to jeszcze skuteczność nijak
        nie sprawdzalna, a tutaj proszę - KISIEL. Proszę o nazwę sprawdzonego produktu -
        czasami lubię się z plebsem na wiejskiej dyskotece zabawić.
        --
        "Jesteśmy sprawcami czynów, które spełniamy, a nie narzędziami różnych sił."
        • adamos70 Re: Feromony 22.09.09, 22:09
          podobno tak - zobacz np. www.feromony.pl/Dowody-naukowe albo wiki
          pl.wikipedia.org/wiki/Feromony
          • pieprzyca Re: Feromony 23.09.09, 13:13
            No, proszę.
            A co powiesz na nowatorskie zastosowanie feromonów ZAMIAST lubrykantów. No bo
            skoro na sam węch robi się własny kisiel, to po co jakiś tam kisiel zastępczy
            stosować? Skrapia się suchą babeczkę feromonem, odczekuje 10 minut, w czasie
            których ona generuje samoistnie i bezwysiłkowo kisiel i ... GOTOWE.
            No i ile czasu i wysiłku to zaoszczędza zapobiegliwemu facetowi ;-).
            --
            "Jesteśmy sprawcami czynów, które spełniamy, a nie narzędziami różnych sił."
    • nocnykowboj Re: Feromony 21.09.09, 22:31
      najlepsze są feromony naturalne.ja mam taki test:jeżeli mam wielką
      ochotę na minetkę z partnerką i sprawia mi to przyjemność(i jej też)
      to znaczy ,że kobieta ma feromony współgrające z moimi feromonami i
      wszystko gra.
      • coyotegirl1 Re: Feromony 01.10.09, 08:52
        nocnykowboj napisał:

        > najlepsze są feromony naturalne.ja mam taki test:jeżeli mam wielką
        > ochotę na minetkę z partnerką i sprawia mi to przyjemność(i jej
        też)
        > to znaczy ,że kobieta ma feromony współgrające z moimi feromonami
        i
        > wszystko gra.



        a jak sprawdzić czy "wszystko gra" między dwojgiem, np obcych sobie
        osób bez minetki?....
        • aandzia43 Re: Feromony 01.10.09, 14:39
          Wystarczy dobrze obwąchać kandydata w sytuacjach, w których poci się i
          nie może się szybko odświeżyć, np. po wysiłku fizycznym z daleka od
          prysznica.
    • bi_chetny Re: Feromony 22.09.09, 12:25
      stosuję non-stop :)
      • adamos70 Re: Feromony 22.09.09, 22:10
        bi_chetny napisał:

        > stosuję non-stop :)
        >

        i jak może coś więcej? ile płacisz itp. widziałem w różnych cenach, zapewne też
        są podróbki
        • bi_chetny Re: Feromony 23.09.09, 12:18
          nic nie płacę, mam swoje własne
          • adamos70 Re: Feromony 24.09.09, 22:10
            hehe jakbyś miał swoje dobre to byś nie był taki chętny, były by same chętne na
            ciebie
            • bi_chetny Re: Feromony 25.09.09, 10:26
              o mnie się nie martw kolego, tylko o siebie, skoro potrzebujesz feromonów ze
              sklepu :)
              • adamos70 Re: Feromony 30.09.09, 22:09
                spoko loko niektóre matki potrzebują mleka ze sklepu :P a ja tylko feromonów

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka