Dodaj do ulubionych

Nowy Admin

21.05.05, 22:31
Wysłuchawszy krytyki ludu mianowaliśmy (zgodnie z zasadą dowolnego
zarządzania folwarkiem) nowego admina - jest nim petar2.
Marcin
Obserwuj wątek
    • anula36 Re: Nowy Admin 22.05.05, 12:51
      gratuluje - zycze wytrwalosci i swietej cierpliwosci:)
    • adanik Re: Nowy Admin 22.05.05, 12:53
      Wiwat petar2 :)
      • woman-in-love Re: Nowy Admin 22.05.05, 15:34
        Petar2 welcome2 ! :-)
    • wycinanka4 Re: Nowy Admin 22.05.05, 18:38
      Pewnie będzie bardziej wyrozumiały dla forumowiczów - popieram
    • petar2 Re: Nowy Admin 23.05.05, 09:46
      Marcin,
      dzięki za zaufanie, ale nie nadaję się. Bardziej niż rola admina odpowiada mi
      rola jego utrapienia :)
      Silnie moderowane forum staje się amatorskim skrzyżowaniem gabinetu
      seksuologicznego z psychoterapeutycznym. Rozumiem, że takie ma być w
      założeniach ale przez to bywa nudne.
      No a wycięcie anonsu szalonego.adasia o wirtualnym spriptizie uważam za
      skandal!!! ;-)
      pozdrawiam
      Petar
      • marcin1973 Re: Nowy Admin 23.05.05, 13:59
        Masz zatem być "bardziej wyrozumiałym"
        Może spróbuj przez 10 dni, wrócę z Rzeszy i się rozejrzę.
        Marcin
        petar2 napisał:

        > Marcin,
        > dzięki za zaufanie, ale nie nadaję się. Bardziej niż rola admina odpowiada mi
        > rola jego utrapienia :)
        > Silnie moderowane forum staje się amatorskim skrzyżowaniem gabinetu
        > seksuologicznego z psychoterapeutycznym. Rozumiem, że takie ma być w
        > założeniach ale przez to bywa nudne.
        > No a wycięcie anonsu szalonego.adasia o wirtualnym spriptizie uważam za
        > skandal!!! ;-)
        > pozdrawiam
        > Petar
        • woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:11
          "Bardziej wyrozumiałym" dla kogo? Dla półgłówków wypisujacych bzdury, czy dla
          normalnych ludzi, którzy chcą tu znależć miejsce wymiany trudnych mysli, zdań,
          których nigdzie indziej nie mogliby wymienic??? Precz z prostactwem. W takim
          razie bedę wycinac jeszcze więcej.
          • anula36 Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:14
            ale chociaz pare postow zostaw, please;)
            • woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:24
              juz nie dama z zyletka ale z maczeta bede! Nie cierpię głuptactwa. (A jak
              myslicie, ta gwiazka dla forum skad się wzięła? - dzieki usilnemu strzyżeniu
              grządki przez trójcę Adminów ofkors)
              • anula36 Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:25
                ale gwiadka juz sie zbyla chyba?
                • woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:39
                  gwiazdka aktualna! jesteśmy w elycie :-))))
                  • anula36 Re: Nowy Admin 23.05.05, 21:01
                    gdzie ona - pragne sie utwierdzic w samozadowoleniu:)
                    • petar2 Re: Nowy Admin 24.05.05, 07:18
                      w Twojej sygnaturce Słonko :)
                      A co do moderowania, to sugeruję stworzenie wirtualnego admina. Sytuacje, w
                      których trwa polemika a potem jeden z uczestników będący adminem tnie część
                      postów nie jest zbyt elegancka.
                      Odseparowanie admina od uczestników forum wyklaruje sytuację, nowi nie będą już
                      kojarzyć Woman z brzytwą, pretensje spadną na niewidocznego Charliego a jego
                      Aniołki będą mogły robić słodkie uśmiechy :)
          • marcin1973 Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:20
            rwać!!!!!!!!
            miał być socjalizm z ludzką twarzą - wyszło jak zawsze!!!
            woman-in-love napisała:

            > "Bardziej wyrozumiałym" dla kogo? Dla półgłówków wypisujacych bzdury, czy dla
            > normalnych ludzi, którzy chcą tu znależć miejsce wymiany trudnych mysli,
            zdań,
            > których nigdzie indziej nie mogliby wymienic??? Precz z prostactwem. W takim
            > razie bedę wycinac jeszcze więcej.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka