marcin1973 21.05.05, 22:31 Wysłuchawszy krytyki ludu mianowaliśmy (zgodnie z zasadą dowolnego zarządzania folwarkiem) nowego admina - jest nim petar2. Marcin Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula36 Re: Nowy Admin 22.05.05, 12:51 gratuluje - zycze wytrwalosci i swietej cierpliwosci:) Odpowiedz Link
wycinanka4 Re: Nowy Admin 22.05.05, 18:38 Pewnie będzie bardziej wyrozumiały dla forumowiczów - popieram Odpowiedz Link
petar2 Re: Nowy Admin 23.05.05, 09:46 Marcin, dzięki za zaufanie, ale nie nadaję się. Bardziej niż rola admina odpowiada mi rola jego utrapienia :) Silnie moderowane forum staje się amatorskim skrzyżowaniem gabinetu seksuologicznego z psychoterapeutycznym. Rozumiem, że takie ma być w założeniach ale przez to bywa nudne. No a wycięcie anonsu szalonego.adasia o wirtualnym spriptizie uważam za skandal!!! ;-) pozdrawiam Petar Odpowiedz Link
marcin1973 Re: Nowy Admin 23.05.05, 13:59 Masz zatem być "bardziej wyrozumiałym" Może spróbuj przez 10 dni, wrócę z Rzeszy i się rozejrzę. Marcin petar2 napisał: > Marcin, > dzięki za zaufanie, ale nie nadaję się. Bardziej niż rola admina odpowiada mi > rola jego utrapienia :) > Silnie moderowane forum staje się amatorskim skrzyżowaniem gabinetu > seksuologicznego z psychoterapeutycznym. Rozumiem, że takie ma być w > założeniach ale przez to bywa nudne. > No a wycięcie anonsu szalonego.adasia o wirtualnym spriptizie uważam za > skandal!!! ;-) > pozdrawiam > Petar Odpowiedz Link
woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:11 "Bardziej wyrozumiałym" dla kogo? Dla półgłówków wypisujacych bzdury, czy dla normalnych ludzi, którzy chcą tu znależć miejsce wymiany trudnych mysli, zdań, których nigdzie indziej nie mogliby wymienic??? Precz z prostactwem. W takim razie bedę wycinac jeszcze więcej. Odpowiedz Link
woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:24 juz nie dama z zyletka ale z maczeta bede! Nie cierpię głuptactwa. (A jak myslicie, ta gwiazka dla forum skad się wzięła? - dzieki usilnemu strzyżeniu grządki przez trójcę Adminów ofkors) Odpowiedz Link
woman-in-love Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:39 gwiazdka aktualna! jesteśmy w elycie :-)))) Odpowiedz Link
anula36 Re: Nowy Admin 23.05.05, 21:01 gdzie ona - pragne sie utwierdzic w samozadowoleniu:) Odpowiedz Link
petar2 Re: Nowy Admin 24.05.05, 07:18 w Twojej sygnaturce Słonko :) A co do moderowania, to sugeruję stworzenie wirtualnego admina. Sytuacje, w których trwa polemika a potem jeden z uczestników będący adminem tnie część postów nie jest zbyt elegancka. Odseparowanie admina od uczestników forum wyklaruje sytuację, nowi nie będą już kojarzyć Woman z brzytwą, pretensje spadną na niewidocznego Charliego a jego Aniołki będą mogły robić słodkie uśmiechy :) Odpowiedz Link
marcin1973 Re: Nowy Admin 23.05.05, 20:20 rwać!!!!!!!! miał być socjalizm z ludzką twarzą - wyszło jak zawsze!!! woman-in-love napisała: > "Bardziej wyrozumiałym" dla kogo? Dla półgłówków wypisujacych bzdury, czy dla > normalnych ludzi, którzy chcą tu znależć miejsce wymiany trudnych mysli, zdań, > których nigdzie indziej nie mogliby wymienic??? Precz z prostactwem. W takim > razie bedę wycinac jeszcze więcej. Odpowiedz Link