yasmeen 17.03.05, 22:29 Cos sie zepsulo czy rzeczywiscie od 14 ciiiiisza? yas (po psychologu) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nevada_blue Re: nie do wiary 17.03.05, 22:31 cisza.. na morzu.. ołowiane chmury nisko wiszą nad martwą taflą wody.. hej i jak? Odpowiedz Link
yasmeen Re: nie do wiary 17.03.05, 22:39 ja to chyba mam pieronskie szczesscie. Trafilam na fajowego psychiatre, teras pani psycholog, ktora od razu przypadla mi do gustu. Nie narzucajaca sie, ciepla, sluchajaca, nie komentujaca, rzeczowa. Zakwalifikowala mnie na terapie. Fajna, bo to jest taki projekt, ze psycholodzy/psychoterapeuci kontaktuja sie z psychiatra i razem to jakos idzie, a nie jeden to, drugi siamto. Ja jej ufam - zobaczymy co bedzie dalej. To ma byc jakas metoda poznawczo-behawioralna. W kwietniu opowiem wrazenia, bo sie zaczyna 1 A poza tym mam uwazac na te moje gorki, co ja troche niepokoja. Szczegolnie, ze po tym effectnie, ktory biore w calkiem powaznej dawce niebezpiecznie sie pobudzam. Macie jakies rowy do kopania? Sprawy niemozliwe zalatwiam od reki to tyle pozdrawiam cieplo teraz xanaxik i lulu hehe yas PS. Mam nadzieje, ze sie nie gniewacie, ze pisze tutaj... Bo ja tak naprawde diagnozy takiej koncowej, pelnej to nie mam. Odpowiedz Link
nevada_blue Re: nie do wiary 17.03.05, 22:50 to fajnie, że trafiłaś ciekawe, bo ja też swoją terapię zaczynam 1.04 - idealny początek to Prima Aprilis uważam ;| na górki uważaj - też ostatnio przerabiałam kopanie rowów i teraz zaczynam mieć taki do zasypania.. i wszystkie sprawy zaczynają być niemożliwe lub niemożliwie męczące.. nie nadużywaj xanaxu, uważaj z nim - uzależnia jeśli możesz zasnąć bez danego dnia, to go sobie daruj re-P.S. ja też nie mam pełnej, jednoznacznej diagnozy, co więcej wcale nie jestem przekonana, że mam chada (w zasadzie twierdzę, że raczej nie..). ale jakoś polubiłam to forum i ludzi, którzy tu piszą. poza tym zainteresowało mnie bliżej zagadnienie pozdrawiam [nev.] Odpowiedz Link
yasmeen Re: nie do wiary 17.03.05, 22:53 Moze sie psychoterapie zaczynaja tak w Prima Aprilis Nic - To Moja pierwsza terapia- pojdziemy, zobaczymy A Xanaxik dzis to koniecznie musza, bo mnie az rzuca. C'est la vie. Sciski cieple yas nabuzowana jak dobre pifffko (albo szampan) Odpowiedz Link
mirra Re: nie do wiary 18.03.05, 09:49 Ja tak tylko króciótko yasmeen - poznawczo-behawioralna, to wg mnie najlepsza; Pozdrawiam Was cieplutko mirra Odpowiedz Link
jagoda16 Re: nie do wiary 18.03.05, 10:22 no w kazdym razie taka terapia poznawczo -behewioralna jest ok. w naszym przypadku, zwlaszcza jesli sa konsultacje z psychiatra. Mnie tez przytkalo po jednym dniu nadziei, ze bedzie znosniej ostry zjazd w dol Odpowiedz Link