obecna_xyz 06.06.08, 10:25 Cuda się zdarzają!Trafiłam na kompetentnego i kulturalnego chrurga, który w ramach NFZ przyjął mnie z uwagą i szcunkiem. Z zaufaniem i spokojem poddam się dwom długo odwlekanym zabiegom. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obecna_xyz P.S 06.06.08, 12:17 Nie do wiary,że będę leżeć na oddziale, który nie będzie zamknięty na klucz, nie będą mnie rewidować, odbierać osobistych rzeczy, gdzie będę się mogła zmknąć w łazience i ... nie będę traktowana jak zarzygany śmieć. Odpowiedz Link
dol_inka Re: P.S 06.06.08, 15:02 Fajnie, że jesteś zadowolona Możesz zdradzić mi jaki to lekarz i gdzie taki szpital? Jeśli nie tu to na priv. Odpowiedz Link
poetkam Re: Dobrzy lekarze są na świecie 06.06.08, 16:21 > Cuda się zdarzają! Oby więcej takich lekarzy i cudów zarazem w Polsce naszej! Odpowiedz Link
skwr2 Psych 12.06.08, 07:40 Mam współpracującego lekarza, z którym uzgadniam strategię leczenia. Nie wnikam w szczegóły, na których nawet się nie znam, bo po co zresztą miałabym się znać? A psychia liczy się z moim zdaniem. Darzymy się szacunkiem, a ja czuję się bezpieczna, o ile to w chadzie w ogóle możliwe. Odpowiedz Link