Dodaj do ulubionych

Dobrzy lekarze są na świecie

06.06.08, 10:25
Cuda się zdarzają!Trafiłam na kompetentnego i kulturalnego chrurga,
który w ramach NFZ przyjął mnie z uwagą i szcunkiem. Z zaufaniem i
spokojem poddam się dwom długo odwlekanym zabiegom.
Obserwuj wątek
    • obecna_xyz P.S 06.06.08, 12:17
      Nie do wiary,że będę leżeć na oddziale, który nie będzie zamknięty
      na klucz, nie będą mnie rewidować, odbierać osobistych rzeczy, gdzie
      będę się mogła zmknąć w łazience i ... nie będę traktowana jak
      zarzygany śmieć.
      • dol_inka Re: P.S 06.06.08, 15:02
        Fajnie, że jesteś zadowolona smile Możesz zdradzić mi jaki to lekarz i
        gdzie taki szpital? Jeśli nie tu to na priv.
    • poetkam Re: Dobrzy lekarze są na świecie 06.06.08, 16:21
      > Cuda się zdarzają!

      Oby więcej takich lekarzy i cudów zarazem w Polsce naszej!
      • skwr2 Psych 12.06.08, 07:40
        Mam współpracującego lekarza, z którym uzgadniam strategię leczenia.
        Nie wnikam w szczegóły, na których nawet się nie znam, bo po co
        zresztą miałabym się znać? A psychia liczy się z moim zdaniem.
        Darzymy się szacunkiem, a ja czuję się bezpieczna, o ile to w
        chadzie w ogóle możliwe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka