Dodaj do ulubionych

kochana redakcjo pisma "rury i śruby"

04.01.09, 21:53
mam zagwozdkę. poznałam kogoś. przyciąganie jest jak ta lala. wreszcie ktoś mi się podoba, po stuleciach! ktoś widzi, że jestem wrażliwa i czuła (zapomniałam juz na co), jest niegłupi, po dwóch fakultetach, miło się z nim rozmawia, chociaż pisze tak, że moje ciężkie buty same spadają. nie każdy musi być literatem, prawda?
ma trochę wad też... ja je widzę. ale to strasznie miłe jak ktoś natrętnie chce Twojego maila...i 10 razy spellinguje
big_grin
ale w tych mailikach pisze głównie, że nie ma czasu. no i... nie jest sam. ma dziewczynę, z którą mu wygodnie, z którą mieszka w jej mieszkaniu (tyle wiem od jego przyjaciela). ze mną komfortu nie będzie, nie prasuję koszul, ze mną zamawianie pizzy (gotuję nieźle, ale tylko wtedy gdy mi się chcesmile
albo wspólne gotowanie... otoczenie powiedziało mi, że facet jest do odbicia. on też się zdradził tym i owym, a ja jestem uważnym słuchaczem.

- czy wolno kogoś komuś odbijać? a etyka?
- na razie zamierzam przestać reagować na maile "brak mi czasu". też nie mam...

co ma wisieć, nie utonie?
odpowiedz, Redakcjosmile




Obserwuj wątek
    • wodnik260 Re: kochana redakcjo pisma "rury i śruby" 04.01.09, 22:37
      Kochana czytelniczko,
      Może ma zaświadczenie o dysgrafii.
      Wtedy spoko, wal jak w dym.

      Redakcja
    • anetta1773 Re: kochana redakcjo pisma "rury i śruby" 05.01.09, 13:21
      olej go.
      • ditta12 Re: kochana redakcjo pisma "rury i śruby" 05.01.09, 16:52
        Dwa fakultety to i dwie kobietywink
        • ka_an Re: kochana redakcjo pisma "rury i śruby" 05.01.09, 19:38
          To jest odpowiedź na miarę pisma "rury i śruby" big_grin
    • 36.a banalnie do bólu 11.01.09, 16:18
      garsoniera-dobra kawa-założysz spódnicę?

      Wodniku, miłości nie ma.

      Na razie nie postanowiłam nic.

      Ale skoro miłości nie ma...
      • wodnik260 Re: banalnie do bólu 11.01.09, 17:05

        > Wodniku, miłości nie ma.
        ale zawsze można o niej pogadać.

        > Na razie nie postanowiłam nic.
        anetka dobrze pisze, olej go. Proponuję nawet tytuł nowego wątku:

        Mój facat NIE MA Chada! Pomocy, jest nudny i banalny i nie chce
        słyszeć o leczeniu, bo uważa że jest normalny

        > Ale skoro miłości nie ma...
        ...skoro nie można mieć wszystkich mężczyzn na świecie, to nie
        znaczy, że nie należy próbować.

        pozdro
        wodnik
        • 36.a :-D :-D 11.01.09, 17:59
          Fajnie, że jesteś.
          Bo ja bym chciała romantycznie. Np. tak jak w "Moim Michaelu".
          Bardzo mi facet pasuje.
          A tu?
          U mnie czy u Ciebie rach ciach ciach. Zero poezji.
          • 36.a takiego 11.01.09, 17:59
            nudnego wlaśnie chcę. ten ekonomista, ale chory na czapę.
          • wodnik260 Re: :-D :-D 11.01.09, 19:01
            36.a napisała:


            > U mnie czy u Ciebie rach ciach ciach. Zero poezji.
            oooo, biathlon na eurosporcie. To jest poezja.
            Odrobiłaś wszystkie straty.

            A ja tam jestem romantykiem.

            wodnik
            • 36.a Re: :-D :-D 11.01.09, 19:17
              "odrobiłaś wszystkie straty"

              jaśniej?

              ja na razie nic nie zrobiłam, Tatusiubig_grin
    • 36.a ... 23.01.09, 00:19
      A co zrobić z Sympatykiem, który zamiast rzec "Chodź, Mała, do kina"
      przynosi mi ciągle jabłka lub gruszki? Na kilogramy big_grin Nie mam sumienia
      mu powiedzieć, że obok mam dobrze zaopatrzoną budkę wieloowocową.
      Już dostał informację, że ja bym wolała, aby mnie przytulił. Niech sobie daruje te owoce.
      (Nie chce mi się ich nosić, a on nie ustaje w wymyślaniu gatunkówbig_grin Były więc juz unikalne
      gruszki General Leclerc [polecam, twarde i ładnie wygladają] i jabłka
      kortlandy. Myślałam, że padnę gdy zapytał, czy chcę landsberskie.
      NIE CHCĘbig_grin

      Chyba mam wziąć sprawy we własne ręce (?)
      Nie chcę.

      Kradłam mu dziś herbatę i poklepałam po cieplutkiej koszuli w
      kratkę. Jaka cieplutka...
      Droga Redakcjo, otpisz.
      (ja wiem, że głupoty, ale komu redakcjo, jak nie Tobie)
      • poetkam Re: ... 23.01.09, 08:39
        To już nie Fascynacja? Jeśli nie, to bierz sprawy w swoje ręce.
        > Chyba mam wziąć sprawy we własne ręce (?)
        Ehe wink
        > Nie chcę.
        A czemu? On już wziął- przez te jabłuszka. Teraz Twoja kolej. Może
        nie umie inaczej? Pokaż mu wyraźniej, czego oczekujesz.
        Z jabłuszek zrób pyszną szarlotkę, przynieś do pracy i wręcz mu ją.
        Może o to mu chodzi? Przez żołądek do serca?
        A do kina sama zaproś smile
        • 36.a Re: ... 23.01.09, 08:48
          o jezus, logiczne...
          pomyślę.

          nie, fascynacja na bambusie.
          • ditta12 Re: ... 23.01.09, 15:33
            może jesteż z patyków jak Pinokio z dlugim nosemwinkTak naprawdę to
            nie chcialam tak napisac.Pardon.
            • ditta12 Re: ... 23.01.09, 20:20
              wink
            • 36.a Re: ... 24.01.09, 10:25
              ?
              Chciałabym rozumieć, o co Ci chodzi, ale jednak nie rozumieć.
              Nos mi się nie wydłużasmile

              DITTA, DLACZEGO Z MANIĄ NIE IDZIESZ DO LEKARZA?
              • ditta12 Re: ... 24.01.09, 13:27
                bo chcę być zdrowa wreszcie.Przepraszam za ten nos ale moja mania
                jest jakaś taka dziwna.
                • 36.a Re: ... 24.01.09, 15:29
                  Pal licho nos.
                  Ty bierzesz jakieś leki?
                  Czy chcesz na gołą dupę?
                  smile
                  • ditta12 Re: ... 25.01.09, 18:21
                    na goła bo wesołobig_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka