Dodaj do ulubionych

Zdradzenie tajemnicy (do Quaxo)...

23.06.09, 21:33
Witaj Quaxo, chciałabym Ci powiedzieć, a właściwie zdradzić co
chodzi z tą depresją maniakalną... ja mam CHAD na 100%(czuję tę
chorobę, mimo że nie mam jej oficjalnie zdiagnozowanej, bo czasem
jednego dnia dostaję ataku myśli samobójczych, a drugiego czuję, że
cały świat jest u moich stóp), ale należę do tych rzadkich
przypadków, dla których ta choroba jest pewnym błogosławieństwem, bo
dzięki niej jestem bardzo kreatywna i mam o wiele bardziej wrażliwe
serce, rozumiem, czym jest silny ból duszy. Nikt tego nie rozumie,
że w niektórych, lżejszych przypadkach ta choroba może być darem i
dlatego mi nie wierzy, a nie idę do psychiatry, bo wraz z tą chorobą
stracę wiele cennych rzeczy... dobrze potrafię maskować swoje
prawdziwe uczucia i w ostateczności powstrzymuję się od prób
samobójczych... ale czasem w depresji bardzo mi jest ciężko, jestem
zupełnie sama, pogrążona w skrajnym lęku, pełna wyczerpania i
potrzebuję się komuś wyżalić...
Mam nadzieję, że przynajmniej Ty mnie zrozumiesz, bo jesteś jedyną
oobą, która nie komentowała, że jestem trollem, pyszna, nierozsądna
itp., za co nie wiem jak mam Ci się odwdzięczyć... Dziękuję i
pozdrawiam. Jak będziesz w chwilach depresji potrzebował wsparcia,
to napisz na mojego maila: daifak26@buziaczek.pl albo na pocztę
gazetową... na pewno odpiszę i pocieszę jak najlepiej będę umiała...
Obserwuj wątek
    • dzedlajga Re: Zdradzenie tajemnicy (do Quaxo)... 23.06.09, 23:11
      Spotyka sie dwoch przyjaciol i jeden czemus jest bardzo smutny. Ten drugi go pyta:
      - Co sie stalo?
      - A wiesz, mam taki delikatny problem, mocze sie w nocy i nie wiem co z tym
      zrobic...
      - Moze idz do jakiegos lekarza, moze do psychologa...

      Facet z problmem postanowil isc do psychologa. Spotykaja sie znow po jakims
      czasie i gosc jest zadowolony. Przyjaciel pyta:

      - I jak, juz się nie moczysz?
      - Nie, dalej sie mocze, ale teraz jestem z tego dumny!

      Gratuluje Daifak, Ty osiagnelas ten stan, bez zadnej pomocy z zewnatrz.
      • daifak26 ? 23.06.09, 23:29
        Czemu czytasz mój post, jak napisałam w temacie, że jest
        zaadresowany do Quaxo?
        • dzedlajga Re: ? 24.06.09, 11:22
          Fajnie, ze sie buntujesz. To juz druga rzecz, ktora mi sie w Tobie podoba smile
    • tlenek-gipsu Ejże 23.06.09, 23:48
      daifak26 napisała:

      > Witaj Quaxo, chciałabym Ci powiedzieć,
      /,,,/
      > Mam nadzieję, że przynajmniej Ty mnie zrozumiesz, bo jesteś jedyną
      > oobą, która nie komentowała, że jestem trollem, pyszna, nierozsądna
      > itp., za co nie wiem jak mam Ci się odwdzięczyć... Dziękuję i
      > pozdrawiam.

      Droga Daifak, o ile pamiętam nikt cię nie podsumowal jako trolla itd.
      Jeśli chcesz pomóc sobie samej, to czytaj uważnie co ci piszemy, bo przemawia przez nas doświadczenie i sporo wiedzy.

      Parę osób poświęciło mnóstwo czasu, żeby ci uzmysłowić najlepsze i jedyne wyjście. Czemu to do ciebie nie trafia?
      • stardusts Re: Ejże 24.06.09, 00:17
        A potemu Dzadlajga czyta Twoj post bo póki co to forum publiczne, a nie Twoje
        prywatne. Chcesz prywatności pisz na PRIV.

        Powiem Ci coś strasznego JA TEŻ GO PRZECZYTAŁAM!!!! Post DZADLAJGI i TLENKU
        GIPSU TEŻ i co lepsze bardzo wiele postów na tym forum przeczytałam nie tylko w
        tych wątkach w których się wypowiadam, ale i w tych gdzie milczę.

        Wiele postów moich przeczytali także inni nie tylko Ci co się udzielają na
        forum, ale także Ci co je podczytują i słowa nie powiedzieli.

        Wstydzisz się tego co napisałaś, że tak zaatakowałaś Dzadlajgę?

        Pozdrawiam Agnieszka.
        • tytufor Re: Ejże 24.06.09, 00:36
          Dajfak, nie sądzisz, że przeginasz?
        • dzedlajga Re: Ejże 24.06.09, 11:16
          > A potemu Dzadlajga czyta Twoj post bo póki co to forum publiczne, a nie Twoje
          > prywatne. Chcesz prywatności pisz na PRIV.

          z ust mi to wyjelas smile
    • drugikoniecswiata Re: Zdradzenie tajemnicy (do Quaxo)... 24.06.09, 15:38
      1) forum jest przestrzenią publiczną, od prywatności jest priv
      2) szkoda, że nie napisałaś od razu, że tobie ten stan odpowiada i nie chcesz go
      zmieniać, a tylko szukasz publiczności - mogliśmy sobie oszczędzić strzępienie
      języka.
      3) w kwestii trolla - bo to była moja sugestia. zaczęłam się zastanawiać, bo
      ciężko mi sobie wyobrazić, by ktoś tak bardzo nie słyszał, co się do niego mówi
      - chyba że NIE CHCE usłyszeć. cóż, widać za mało mam wyobraźni. dla mnie troll
      to ktoś, kto wypowiada się prowokacyjnie w kwestiach często oczywistych - po to,
      by cieszyć się z wywołanego zamieszania. przykro mi stwierdzić, że z wyznaniem w
      tym wątku znowu mieścisz się w tej definicji.

      daifak, pliz, następnym razem mów wyraźnie i jasno, po co przychodzisz i jakiego
      rodzaju wsparcia oczekujesz. nie obiecuję, że je dostaniesz, ale może mniej ci
      się oberwie.

      pozdrawiam ciepło, mimo złośliwości.
      iza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka