Mam pytanie odnośnie tego, jak ubieracie teraz swoje dzieciaki na spacerek?
Mój synek ma 10 miesięcy i własnie przesiadł się na spacerówkę. Staram się go
nie przegrzewać, ale zastanawiam się, czy nie za lekko ubieram go na
spacerki. Dzisiaj był w dość cienkiej bluzie i wiatrówce na polarze, do tego
rajtuzki i spodnie. Nie przykrywam go kocem i nie zakładam już ochraniacza na
nogi. Na spacerze spędzamy około 2 godziny, czasem dłużej.
Proszę, podzielcie się swoimi uwagami na temat odpowiedniego ubioru na tę
porę roku.
Pozdrawiam