Dodaj do ulubionych

Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:)

20.04.06, 23:05
Mam pytanie odnośnie tego, jak ubieracie teraz swoje dzieciaki na spacerek?
Mój synek ma 10 miesięcy i własnie przesiadł się na spacerówkę. Staram się go
nie przegrzewać, ale zastanawiam się, czy nie za lekko ubieram go na
spacerki. Dzisiaj był w dość cienkiej bluzie i wiatrówce na polarze, do tego
rajtuzki i spodnie. Nie przykrywam go kocem i nie zakładam już ochraniacza na
nogi. Na spacerze spędzamy około 2 godziny, czasem dłużej.
Proszę, podzielcie się swoimi uwagami na temat odpowiedniego ubioru na tę
porę roku.
Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • tiya Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 20.04.06, 23:12
      Ja w razie wątpliwości wsadzam ręke pod ubranie- jeśli dziecko jest ciepłe to
      znaczy, że mu jest ciepło. Chyba w przypadku dziecka w wozeczku też sie to
      sprawdzi, ja mam ruchliwą dwulatkę, więc jej wiecznie gorącosmile
    • aga_aga75 Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 21.04.06, 09:39
      Ja ubieram w rajtuzki i bluzeczke (jak zimniej to bluzę polarkową) i na to
      cienki kombinezonik (naprawdę cieniutki). Ewentualnie okrywam kocem jak
      zimniej. Na głowę czapeczka bawełniana i jeżeli na bluzę to kaptur od bluzy a
      jeżeli nie to ewentualnie druga czapeczka - taka nakładana bez wiązania.
    • tabaluga0 Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 21.04.06, 09:50
      Ja ubieram tak jak ty, tylko zakladam jeszcze ochraniacz na nózki, no i mam
      kocyk przygotowany w razie jakby zasnal, u nas nad morzem ciagle wieje.
    • mamamix Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 21.04.06, 09:51
      Bartusia (7,5 m-ca) ubieram w bluze, lekka kurteczkę i spodenki bez rajstopek
      (nie znosze ich). Ale przykrywam kocykiem wiec na jedno wychodzi big_grin.
    • venla Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 21.04.06, 15:32
      Ubieram małego tak jak siebie.Jak jest nu za groąco to go rozbieram, bo na
      spacerze gdy jesteśmy w parku czy w mieście raczej nie siedzi tylko biega.
      Kupiłaś sobie w końcu tą spacerówkę, pamiętasz jak pisałaś że masz taki plan.
      Pozdrawiam
      www.bobasy.pl/?u=venla&s=8e17cc29af4a7a624648bcc4e881412f
      • bea_7 Re: Jak ubieracie do spacerówki? Proszę o radę:) 22.04.06, 00:11
        Dzięki za rady smile
        Pozdrawiamsmile
        • bea_7 Re: Venla:) 22.04.06, 00:17
          Dobra masz pamięćsmile
          Ano nie kupiłam jeszcze, ale wreszcie wybrałam i już na dniach będę miała w
          domku. Zdecydowałam się na Inglesinę Max, przekonały mnie pozytywne opinie
          użytkowniczek z forumsmileMyślałm jeszcze o Espresso, ale wydawała się jakaś taka
          mała, a mój synek jest dużym małym facecikiem wink, trip nie ma z kolei
          ocieplacza na nóżki i pałąka, musiałabym dokupić.
          Tak więc teraz czekam na Maxa, a używamy chwilowo pożyczonej od siostry
          spacerówki.
          Pozdrawiamsmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka