Dodaj do ulubionych

problem z anemią

21.06.07, 09:19
Pomóżcie jak interpretować wyniki morfologii, który ze wskaźników świadczy o
anemii dziś idę powtórzyć badanie krwi
Obserwuj wątek
    • mojbartus Re: problem z anemią 21.06.07, 17:02
      Wynik hemoglobiny norma od 10,5
      my walczymy 4miesiace i dopiero cos ruszylo gdy maly zaczal jesc cos wiecej
      oprocz picia mleczka tz zupki z mieskiem itd soczki juz nasz winik to 10,3 nasza
      poprzeczka to 12...
      przez pierwszy miesiac byla 9,5 pozniej sie obnizyla 9,4 a teraz 10,3
      do tego trzeba cierpliwosci wiem o tym juz sama doskonale...
      Anemia u wczesniaczkow to standard,,,
      pozdrawiam i zycze duzo zdrowka i cierpliwosci

zobacz mojego skarbka www.bartoszeknasz.blog.onet.pl
      • mimi0080 Re: problem z anemią 21.06.07, 20:53
        no to z Jaśkiem było nie wesoło 15 marca miał 8,9 hemoglobiny dziś z drżącym
        sercem poszłam powtórzyć morfologię i jest dobrze ...11....!!!!!
        bardzo się martwiłam, ale jest dobrze...fakt Jaś wsuwa wszystko banany zupki
        deserki ostatnio miał twardsze kupki więc hemofer odstawiłam na kilka dni mimo
        to wynik jest dobry....dziękuję Wam...album to dzieło mojego męża, który
        troszkę się wstydził pokazać...on zawsze jest po drugiej stronie ...obiektywuwink
        jego pasją jest fotografia...niebawem dołożymy troszkę zdjęć...pozdrawiam
      • moni_flis Re: problem z anemią 22.06.07, 11:16
        zorrgula napisała:

> A robiliście poziom żelaza? Tylko niestety krewke pobiera się wtedy z żyły sad
        > Pozdrawiamy Z&A

niekoniecznie! u nas ukłuli dwa paluszki!

Ja pozbyłam sie anemii dajac dzieciom sok z bukaka! wyniki szybko podskoczyly!
        dawalam ok 5 miesiaca! poza tym szpinak do zupek! polecam!
        • zorrgula Re: problem z anemią 22.06.07, 12:09
          Moni_flis mi zawsze i wszędzie niestety pobierali z żyły, tzn Zuzi. Co do
          poziomu hemoglobiny to nie tak tragicznie, moja Zuza miała przetaczaną krew
          dopiero przy 6,1, ale wtedy to już była blada jakś ściana sad

• moni_flis Re: problem z anemią 22.06.07, 12:53
            Moi urodzili sie z hematokrytem 28! W szpitalu lezeli miesiac i mieli tam
            pretaczana krew po 2 razy kazdy! Do 6 miesiaca zycia wyniki były lekko ponizej
            normy! Dostawali standardowo hemofer! Sprobujcie ten sok z buraka! polecila mi
            inna mama trojaczkow, ktora dawala soim dzieciom juz 4-miesiecznym! Naprawde
            super działa!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka