07.11.04, 17:21
Mam w planach zrobić szopkę na święta,ale nie mam schematu.może ktoś mnie
poratuje takowym,lub poda stronke ,gdzie można podpatrzeć .Może być na
druty,jak się nie znajdzie na szydełko,Pozdrawiam Aga
Obserwuj wątek
    • bomasta Re: SZOPKA 07.11.04, 21:15
      Ambitne zadanie ,moze jednak z masy solnej albo modeliny najlepiej wygogluj
      bo raczej trudno znaleść coś zeby Cię zainspirowało .
      Bożena robiaca jedynie proste stroiki smile))
      • zlocista Re: SZOPKA 08.11.04, 21:21
        właśnie zrobiłam postaci do szopki z masy solnej i nawet mi wyszly
        ale...............się rozpadają!!!!!!!!!Chyba przerzucę sie na glinę,pewniejszy
        materiał.Pozdrawiam AGA
    • halkuk Re: SZOPKA 09.11.04, 09:03
      Kościółek , zamek , karuzela , młyn - wszystko na szydełku smile
      www.7ya.ru/photos/private.aspx?RubrID=57237
      Halina .
      • zlocista Re: SZOPKA 09.11.04, 10:02
        ALE CUDA!!!!!!!!!!! : ~ )
    • ka_thy Re: SZOPKA 09.11.04, 11:08
      Sprawdziłam, ze mam szopkę na drutach - skan z jakiejś starej Claudii. Jesteś
      zainteresowana?
      • e.bromba Re: SZOPKA 12.11.04, 18:13
        ja jestem zainteresowana smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka