zlocista 07.11.04, 17:21 Mam w planach zrobić szopkę na święta,ale nie mam schematu.może ktoś mnie poratuje takowym,lub poda stronke ,gdzie można podpatrzeć .Może być na druty,jak się nie znajdzie na szydełko,Pozdrawiam Aga Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bomasta Re: SZOPKA 07.11.04, 21:15 Ambitne zadanie ,moze jednak z masy solnej albo modeliny najlepiej wygogluj bo raczej trudno znaleść coś zeby Cię zainspirowało . Bożena robiaca jedynie proste stroiki )) Odpowiedz Link
zlocista Re: SZOPKA 08.11.04, 21:21 właśnie zrobiłam postaci do szopki z masy solnej i nawet mi wyszly ale...............się rozpadają!!!!!!!!!Chyba przerzucę sie na glinę,pewniejszy materiał.Pozdrawiam AGA Odpowiedz Link
halkuk Re: SZOPKA 09.11.04, 09:03 Kościółek , zamek , karuzela , młyn - wszystko na szydełku www.7ya.ru/photos/private.aspx?RubrID=57237 Halina . Odpowiedz Link
ka_thy Re: SZOPKA 09.11.04, 11:08 Sprawdziłam, ze mam szopkę na drutach - skan z jakiejś starej Claudii. Jesteś zainteresowana? Odpowiedz Link