bobotek 03.03.07, 22:54 Czy robiłyście kiedyś cokolwiek z glorii aniluxu? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zdzid Re: gloria 04.03.07, 19:54 Bawełna z akrylem? Bo nie pamiętam czy to z Aniluxu - jeśli to ta to robiłam letnią bluzeczkę bez rekawów - dobrze się nosi, nic się z nią nie dzieje, i z tego co pamiętam włóczka bardzo wydajna. Odpowiedz Link
aiszka4 Re: gloria 04.03.07, 23:17 To 100% bawełna, o charakterystycznym splocie - takim jakby łańcuszkowym. Dopiero zaczynam z niej coś robić - jestem na etapie próbki, którą jutro wypiorę. Odpowiedz Link
bobotek Re: gloria 05.03.07, 07:35 ja właśnie próbuję z niej bluzeczkę zrobić... tzw. "słodziaka" nadrutach.blox.pl/2006/07/wpis.html chyba nie jest za gruba? jak myślicie? Odpowiedz Link
kasiaba1 Re: gloria 05.03.07, 08:00 bobotek napisała: > ja właśnie próbuję z niej bluzeczkę zrobić... tzw. "słodziaka" > nadrutach.blox.pl/2006/07/wpis.html > chyba nie jest za gruba? jak myślicie? Ja się nie wypowiem co do włóczki. "Slodziak" wyszedł moim zdaniem przepięknie, nawet bardziej mi się podoba niż oryginał, wyszedł taki... do noszenia, a nie dla chudej modelki o rysach dziecka. Super rozwiązałaś przód- takie pęknięcia przy szyi wprost uwielbiam Odpowiedz Link
bobotek Re: gloria 05.03.07, 08:49 chyba zaszło nieporozumienie ja mam na razie bawełnę w motkach autorka bloga, który cytowałam, zrobiła inaczej niż francuzi, ale równie pięknie! Odpowiedz Link
kasiaba1 Re: gloria 05.03.07, 09:22 no- ups gapa jestem, zorientowałam się jak już napisałam. Przepraszam Odpowiedz Link