03.03.07, 22:54
Czy robiłyście kiedyś cokolwiek z glorii aniluxu?
Obserwuj wątek
    • zdzid Re: gloria 04.03.07, 19:54
      Bawełna z akrylem? Bo nie pamiętam czy to z Aniluxu - jeśli to ta to robiłam
      letnią bluzeczkę bez rekawów - dobrze się nosi, nic się z nią nie dzieje, i z
      tego co pamiętam włóczka bardzo wydajna.
      • aiszka4 Re: gloria 04.03.07, 23:17
        To 100% bawełna, o charakterystycznym splocie - takim jakby łańcuszkowym.
        Dopiero zaczynam z niej coś robić - jestem na etapie próbki, którą jutro
        wypiorę.
        • bobotek Re: gloria 05.03.07, 07:35
          ja właśnie próbuję z niej bluzeczkę zrobić... tzw. "słodziaka"
          nadrutach.blox.pl/2006/07/wpis.html
          chyba nie jest za gruba? jak myślicie?
          • kasiaba1 Re: gloria 05.03.07, 08:00
            bobotek napisała:

            > ja właśnie próbuję z niej bluzeczkę zrobić... tzw. "słodziaka"
            > nadrutach.blox.pl/2006/07/wpis.html
            > chyba nie jest za gruba? jak myślicie?


            Ja się nie wypowiem co do włóczki.
            "Slodziak" wyszedł moim zdaniem przepięknie, nawet bardziej mi się podoba niż
            oryginał, wyszedł taki... do noszenia, a nie dla chudej modelki o rysach
            dziecka.
            Super rozwiązałaś przód- takie pęknięcia przy szyi wprost uwielbiam smile
            • bobotek Re: gloria 05.03.07, 08:49
              chyba zaszło nieporozumieniewink
              ja mam na razie bawełnę w motkach
              autorka bloga, który cytowałam, zrobiła inaczej niż francuzi, ale równie pięknie!
              • kasiaba1 Re: gloria 05.03.07, 09:22
                no- ups wink
                gapa jestem, zorientowałam się jak już napisałam.
                Przepraszam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka