Gość: kaja1 IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 05.02.04, 22:00 poradzicie jakieś dobre miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Shemreolin Re: prawko-WARSZAWA MOKOTÓW IP: 62.89.110.* 18.03.04, 11:17 Ja ucze sie w ośrodku MARKON w Królówce. Jest naprawde fachowo i instruktor uczy jak jeździc praktycznie, a nie jak cioł-bereciarz... ;) W tej szkole uczył sie 5 lat temu mój chłopak i dzisiaj jest świetnym kierowcą. POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś