Dodaj do ulubionych

prawko-WARSZAWA MOKOTÓW

IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 05.02.04, 22:00
poradzicie jakieś dobre miejsce?
Obserwuj wątek
    • Gość: Shemreolin Re: prawko-WARSZAWA MOKOTÓW IP: 62.89.110.* 18.03.04, 11:17
      Ja ucze sie w ośrodku MARKON w Królówce. Jest naprawde fachowo i instruktor
      uczy jak jeździc praktycznie, a nie jak cioł-bereciarz... ;) W tej szkole uczył
      sie 5 lat temu mój chłopak i dzisiaj jest świetnym kierowcą. POLECAM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka