Dodaj do ulubionych

ZAPISY NA EGZAMIM PAŃSTWOWY

07.01.05, 15:28
Czytam to forum od niedawna. Dziś jestem już po "prawie" skońonym kursie
(została mi godzina na tzw:egzamin wewnętrzny) i mam pytanie, jak i kiedy
moge zapisać sie na egzamin teoretyczny i jaki jest czas czekania na niego?
Dodam,ze będę zdawała w Ośrodku na Powst Śl.
Pozdrawiam
jola.
Obserwuj wątek
    • Gość: Dyrektor_samochodu Re: ZAPISY NA EGZAMIM PAŃSTWOWY IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.01.05, 15:55
      jak zdasz wewnetrzny, to odrazu mozesz wziasc papiery i zasuwac do osrodka. wez
      ze soba, dowod osobisty, zdjecie i 99 zl. mi dali termin 3 tygodnie z hakiem.
      • j0204 Re: ZAPISY NA EGZAMIM PAŃSTWOWY 07.01.05, 16:05
        Piękne dzięki. Mam pytanie odnośnie zdjęcia, czy 1 czy kilka i jakich rozmiarów?
        takie jak do dowodu?
        • o0oo Re: ZAPISY NA EGZAMIM PAŃSTWOWY 07.01.05, 16:25
          jesli chodzi o zdjecie, to zadne akty, ani zdjecia z uroczystosci rodzinnych
          nie spotkaja sie z przychylnoscia pan w okienku. JEDNO ZDJECIE TAKIE JAK DO
          DOWODU.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka