j0204
07.01.05, 15:28
Czytam to forum od niedawna. Dziś jestem już po "prawie" skońonym kursie
(została mi godzina na tzw:egzamin wewnętrzny) i mam pytanie, jak i kiedy
moge zapisać sie na egzamin teoretyczny i jaki jest czas czekania na niego?
Dodam,ze będę zdawała w Ośrodku na Powst Śl.
Pozdrawiam
jola.