Dodaj do ulubionych

"Miał 1,6 promila i prawie zdał na prawo jazdy"

26.03.08, 13:53
"Miał 1,6 promila i prawie zdał na prawo jazdy"
wiadomosci.onet.pl/1717008,11,1,1,item.html
[cytat]
W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Przemyślu odbywał się egzamin praktyczny na prawo jazdy. Wszystko przebiegało w porządku, młody kandydat na kierowcę wykonał poprawnie wszystkie manewry na placu, wyszedł z samochodu i dopiero wtedy egzaminator poczuł woń alkoholu.

Egzaminator od razu udał się z 24-latkiem na komendę policji w Przemyślu. Przywiózł ze sobą kursanta, którego podejrzewał o kierowanie pod wpływem alkoholu. Policjanci zbadali "zdopingowanego" kierowcę, a alkomat wskazał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Niedoszłemu kierowcy grozi teraz kara dwóch lat pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu. Oczywiście egzaminu nie zdał, i sąd zadecyduje o tym, kiedy młody człowiek będzie mógł ponownie ubiegać się o prawo jazdy. Prawdopodobnie będzie to możliwe dopiero za kilka lat.
[/cytat]
Obserwuj wątek
    • watashi79 oryginał 26.03.08, 13:57
      "Pijany przystąpił do egzaminu na prawo jazdy"
      www.policja.pl/portal/pol/1/17596/Pijany_przystapil_do_egzaminu_na_prawo_jazdy.html
      [cytat]
      W ręce policjantów z Przemyśla wpadł 24-latek, który przystąpił do egzaminu na
      prawo jazdy mając 1,6 promila alkoholu we krwi. Pijany kursant jeździł po placu
      i po wykonaniu wszystkich manewrów wysiadał z auta. Wtedy instruktor zorientował
      się, że kandydat na kierowcę jest pijany. Nieodpowiedzialny 24-latek egzaminu
      oczywiście nie zdał i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie mógł przystąpić do
      poprawki. Ponadto wkrótce stanie przed sądem.

      Wczoraj do komendy w Przemyślu zgłosił się kierownik wydziału egzaminowania z
      Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Przywiózł ze sobą kursanta, którego
      podejrzewał o kierowanie pod wpływem alkoholu. Policjanci zbadali stan
      trzeźwości 24-latka. Wynik badania był jednoznaczny. Mężczyzna miał 1,6 promila
      alkoholu w organizmie.

      Okazało się, że młody człowiek, mieszkaniec powiatu lubaczowskiego, w tym dniu
      zdawał praktyczny egzamin na prawo jazdy. Wykonał wszystkie wymagane manewry na
      placu i kiedy wysiadł z samochodu, egzaminator wyczuł od niego alkohol.

      24-latek usłyszy zarzuty za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do dwóch lat
      pozbawienia wolności. Sąd zadecyduje również o tym, kiedy młody człowiek będzie
      mógł ponownie ubiegać się o prawo jazdy. Prawdopodobnie będzie to możliwe
      dopiero za kilka lat.
      [/cytat]


      PS. jak widać, 24-latkowie też miewają siano w głowie.
    • Gość: pierwszy raz Re: "Miał 1,6 promila i prawie zdał na prawo jazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 15:09
      No to się 24-latek wyluzował, heh...
      • Gość: + Re: "Miał 1,6 promila i prawie zdał na prawo jazd IP: 80.48.90.* 26.03.08, 15:51
        Założe sie, że nie liczył "pachołków" na Łuku :-)
        • Gość: kahi Re: "Miał 1,6 promila i prawie zdał na prawo jazd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.08, 16:56
          hehe, nieźle

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka