Dodaj do ulubionych

mega wylightowanie na egzaminie:)

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 18:32
wiecie co zrobiłam?zdałam za 1 razem:))) poszłam na egzam mega
wylightowana,juz wczesniej ogladałam sobie jak inni zdaja i gryza
paznokcie,wiec jak przyszła p[ewnegod nia kolej na mnie stwierdziłam ze trzeba
cos wczesniej zadziałac:) miałam sobie golnac ale sobie mysle bedzie czuc wode
albo browara,melisa do mnei nie przemawiała,wiec zdradze wam sekreta-wypaliłam
gandzie,ale tak by nie przesadzic:))) na egzamin poszłam z zerowym stresem i z
usmmiechem na ustach ale nie tak by wzbudzac podejrzen,jechałam srednio na
jeza dobrze bo kierowca to ze mnie taki sobie ,juz dojezdzam do osrodka z
powrotem i sobie tak mysle ale ten egzaminator frajer hehe nic nie poznał,co
za system zeby nei weryfikowali czy ktos cos brał czy pił itd..koncze jazde i
słysze-dziekuje wynik pozytywny.dowidzenia. heheh byłam przez cała jazde ponad
tym wszystkim tymi nudnymi sprawami i rozwazaniami ,podan strachem ..i udało
sie zdałam.i jak teraz słysze gadki znerwicowanych to mi sie chce smiac i
przypomninam soebie ta historie:)))
Obserwuj wątek
    • maciejkaa2-3 Re: mega wylightowanie na egzaminie:) 04.06.08, 18:36
      Uważam że dalej jesteś na haju!!!!
      • nioma Re: mega wylightowanie na egzaminie:) 04.06.08, 18:48
        i co? mamy bic brawo, ze kolejny debil sie trafil?
        • Gość: Anka Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.eu.org 04.06.08, 19:00
          Ja tam poszłam na egzamin ale nic nie paliłam/piłam/brałam i zdałam za pierwszym
          razem. Nie miałam żadnego stresu. Pełen luzik.
    • Gość: aaa Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.md4.pl 05.06.08, 08:06
      Szczyt głupoty. Przy każdej trudnej sytuacji gandzia? Nie jesteś
      sama na drodze. Stwarzasz ogromne zagrożenie. Spal prawo jazdy i
      nigdy nie wsiadaj do samochodu!
      • Gość: kasia Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 09:48
        ja też na egzaminie się nie stresowałam ale nikt mi w to nie wierzył
        prawie każdy uważa że idąc na egzamin przeżywamy ogromny stres-nie
        każdy go przeżywa i egzamin zdałam ale żeby się tak nabuzować jak
        założycielka wątku to woła o pomstę-bardzo nieładnie zrobiłaś.
    • Gość: ona Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 11:11
      GRATULUJĘ GŁUPOTY NIE CHCIAŁABYM CIĘ SPOTKAĆ NA SWOJEJ DRODZE
      POWINNI CI ZABRAĆ PRAWKO WARIATKO
    • sowaa5 prowokacja? 05.06.08, 13:50
      a potem sie dziwimy skad tylu idiotow na drodze....
    • betty_b Re: mega wylightowanie na egzaminie:) 05.06.08, 14:02
      luzara, w jakim mieście zdawałaś??

      totalna nieodpowiedzialność!!! nie ma czym sie chwalić!
      nie jesteś sama na drodze, dlatego powinnaś trochę pomyśleć, czym
      jazda na haju może się skończyć...
    • Gość: WomanWithNoName Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.06.08, 14:03
      A może wreszcie ośrodki szkolenia i policja zainwestują w testy na obecność
      narkotyków? Teoretycznie powinni być wyposażeni w coś takiego, a w praktyce
      testy te są dość drogie, więc stosowane bardzo rzadko. A szkoda, niewinna
      marihuana, cokolwiek by na jej temat sądzić, jest używką taką jak alkohol,
      osłabia czas reakcji, powoduje dekoncentrację. Jeżeli będziesz jechać po
      jointach i spowodujesz wypadek, odpowiesz nie tylko za jazdę pod wpływem, ale
      też narazisz się na takie wątpliwe przyjemności jak przeszukanie mieszkania i
      wywiad policyjny. Osobiście nie mam nic przeciwko ganji, sama nie palę, ale jak
      ktoś lubi, jego sprawa. Tylko, na miłość boską, nie za kółkiem!
      • Gość: luzara Re: mega wylightowanie na egzaminie:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 18:51
        dobra ludziska powiem wam cos to był jeden wielki zart:))))))
        czyli prowokacja!!!!
        fajnie ze jest tu duzo normalnnie myslacych ludzi,generalnie gandzi nigdy nie
        paliłam i nie mam zamiaru.nie mam tez prawka.
        ---------------------------
        napisałam post bo sie nudziłam i takze po to by ktos zrozummiał ze chca zmian w
        robieniu praw jazdy takich ktore smiesza ,zamiast zajasc sie czyms
        konkretnym,jak np badanie przez egzaminem na obecnosc alkoholu i narkotyków
        albo przynajmniej taka zmiana by badania na prawko wystawiał lekarz ktory
        wspołpracowałby z osrodkami egzaminacyjnymi jeden uprawniony kolo ,nieprzekupny
        itd..bo to co teraz sie dzieje to zgrodza ..samemu wypełnia sie na kursach karty
        a lekarz to tylko formalnosc ,,i co wychodzi z tego po ulicach dziaraja luzie z
        wada wzroku ale załatwili sobie ze maja bezterminowe itd.. i jakis kurde inne
        porzyteczne zmiany a nie takie pierdoły jakie teraz proponuja..
        • sowaa5 wiec mialam racje :P 05.06.08, 21:49
          to ci sie musialo fest nudzic :P
        • linia.frontu linia.frontu.naspawana 05.06.08, 22:18
          Gość portalu: luzara napisał(a):

          > porzyteczne
    • linia.frontu lightowe podbijanie 05.06.08, 18:52
      Gość portalu: luzara napisał(a):

      > wylightowana

      www.miejski.pl/slowo-wylajtowany
      Ja też, niestety, popełniam ten błąd językowy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka