Gość: a.
IP: *.skawsoft.com.pl
20.06.09, 10:49
Witam serdecznie. Właśnie rozpocząłem kurs na prawo jazdy i zastanawiam się nad jak najlepszym źródłem w postaci testów do robienia na komputerze. Posiadam program "Prawo Jazdy ABCDT - egzamin wewnętrzny 3.5", który jakiś czas temu był dodatkiem do Gazety Prawnej. Wszystkich pytań naliczyłem 803 i stąd moje pytanie, czy aby na pewno program ten zawiera wszystkie aktualne pytania? Dziękuję z góry za każdą odpowiedź.