Dodaj do ulubionych

a ci co oblali??

01.07.08, 10:35
zdałam nowa maturę 3 lata temu i studiuję na państowej uczelni w
Wawie:))) tak tylko pytam z ciekawości, pochwalcie się ile os oblało
Obserwuj wątek
    • Gość: acb Re: a ci co oblali?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 10:38
      bo jest się czym chwalić. niech zgadne, studentka socjologii?
      • ilonaklaudia Re: a ci co oblali?? 01.07.08, 12:25
        nie, prawa
        • Gość: jkl. Re: a ci co oblali?? IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.08, 17:50
          prawo w Wawie, to wiele wyjaśnia...;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka