ilonaklaudia 01.07.08, 10:35 zdałam nowa maturę 3 lata temu i studiuję na państowej uczelni w Wawie:))) tak tylko pytam z ciekawości, pochwalcie się ile os oblało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: acb Re: a ci co oblali?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.08, 10:38 bo jest się czym chwalić. niech zgadne, studentka socjologii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jkl. Re: a ci co oblali?? IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.08, 17:50 prawo w Wawie, to wiele wyjaśnia...;] Odpowiedz Link Zgłoś