Dodaj do ulubionych

Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo

03.10.09, 19:30
obejrzał w reklamie, że jakiś dziadek po Apapie nabrał energii wewnętrznej i
stał się prawdziwym mężczyzną. Toteż teraz zamierza połknąć zawartość jednego
opakowania, by sprawdzić, co się stanie, gdy połknie to prawdziwy mężczyzna.
Nie dociera, że mnie tu taki wielki trup nie potrzebny do niczego.
Obserwuj wątek
    • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:31
      Dobrze że nie mam w domu apapu, tylko nurofen. Uff...
      • till_the_clouds_clear Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:53
        Wprawdzie ibuprofen (Nurofen) działa trochę mniej źle na wątrobę niż paracetamol
        (Apap), ale mimo wszystko ja bym się tak nie cieszył...
    • jane-bond007 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:32
      moze to dla niektorych dziwne ale w zyciu nie polknelam apapu itp :)
      jedynie rozpuszczalna aspiryne

      Ps madrego masz faceta :P
      • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:37
        jane-bond007 napisała:
        > Ps madrego masz faceta :P

        A mam, a mam. Do tego uwielbiam to ironiczne poczucie humoru. A tym apapem to mi
        poprawił nastrój :)
        • krzysiek1042 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:39
          ale jak łyknie to go już nic do końca życie nie zaboli :)
          • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:41
            Właśnie mi wciska, że ten apap miał być dla mnie, bo tak leżę bez sensu.
            A on raczej nie z hipochondryków :)
            • jane-bond007 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:46
              Liisa to polknij i powiedz czy reklama klamie :)
            • varna771 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:59
              widać każdy ma inne poczucie humoru. Dla mnie wątek Twój jest
              beznadziejny już nie wspomne o przedstawionym 'problemie' ...
              • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:01
                Przynajmniej umiem stosować antykoncepcję i nie robię śledztw na naszej klasie.
                Ja doskonale wiem, że nie mam problemów.
          • dantishcum Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:42

            "Nie dociera, że mnie tu taki wielki trup nie potrzebny (...)"
            Nie, no to jest piekne ;) czyli jak bylby ciut mniejszy (ten trupek
            znaczy) to bys reflektowala ? ;)))
            • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:45
              No, wiesz, gdyby to był mężczyzna kompaktowy, łatwiej byłoby go stąd wynieść.
          • sumire Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:46
            myślisz, że po 8 apapach już na łono Abrahama...? ;)
            • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:48
              Sumire, a myślisz, że nie?
              Może mu jednak każę połknąć?
        • steady_at_najx Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:40
          Ty tez lyknij - przestaniesz takie glupie watki zakladac.
          • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:43
            steady_at_najx napisał:

            > Ty tez lyknij - przestaniesz takie glupie watki zakladac.

            Ach, wybacz, znów zapomniałam, że to jest forum, na którym zakłada się wyłącznie
            wątki typu:
            Czy mnie zdradza?
            Jak sprawdzić czy mnie zdradza?
            Czy mogę być w ciąży?
            Co zrobić, jeśli jestem w ciąży?
            Dlaczego mężczyźni są beznadziejni?
            Mój mężczyzna jest beznadziejny
            Mam znowu doła znów pragnę śmierci...

            A jeśli ktoś się chce powygłupiać, to zły adres. Będę pamiętać.
            • steady_at_najx Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:46
              Uspokoj sie to bylo powiedziane przekasem :DDD
              • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:48
                No, ja nie wiem.
                Na poprzednim wątku o rzuceniu faceta z powodu popsutej lampy też mało kto się
                poznał, więc to był ostatni raz.
    • ptysiek25 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:43
      jak parę miesięcy temu ni z gruszki ni z pietruszki zabolał mnie ząb, to przez 2
      dni (na wizytę musiałam poczekać do poniedziałku) zjadłam 15 tabl.ibupromu. w
      nocy obudziłam się z takim bólem jelita, że myślałam, że to atak wyrostka. od
      tej pory nie biorę ibupromu, nufofenu itp. a z zębem nie działo się nic
      złego-nie wiadomo czemu bolał..
      • sundry Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:45
        A ulotki, w której piszą, żeby nie przekraczać dawki 6 tabletek na
        dobę, nie czytałaś?
        • ptysiek25 Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:52
          czytałam-ale bolało że nie wiem co...
          • angazetka Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:56
            To trzeba było jechać na ostry dyzur, a nie łykać bezsensowne
            ilościu leku. Wybacz, ale ibuprofen tu nie jest winny, tylko Twój
            brak pomyślunku.
    • paulinaa Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:44
      idiota nie facet
      • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:46
        Nie, ok, ja przepraszam...
        Zapomniałam, że zdolność odczytywania zmrużonego oka, ironii i dowcipu przestała
        na tym forum funkcjonować jakiś czas temu. Idę sem na Forum Humorum.
        • sumire Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 19:55
          hmmmm, nie wszyscy mają takie samo poczucie humoru. to nie znaczy, że go nie mają wcale. mnie też taki tekst w ustach lubego by nie rozbawił, a jednak uważam się za wcale dowcipną osobę :)
          • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:01
            sumire napisała:

            > hmmmm, nie wszyscy mają takie samo poczucie humoru. to nie znaczy, że go nie ma
            > ją wcale. mnie też taki tekst w ustach lubego by nie rozbawił, a jednak uważam
            > się za wcale dowcipną osobę :)

            Ach, owóż aczkolwiek państwo, ilekroć przepraszać jeszczem winna?
          • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:05
            A, dodam jeszcze, że on generalnie nie ma skłonności samobójczych,
            narkotycznych, lekomańskich i nie podcina sobie żył. Pewnie dlatego wydało mi
            się to zabawne, ale ok, biję się w pierś. Od dziś będę się koncentrować
            wyłącznie na poważnych sprawach niechcianych ciąż, problemach z orgazmem i
            nieumiejętności stosowania testu ciążowego.

            Z poważaniem, LV
            • sumire Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:15
              ja tylko mówię, że nie dla wszystkich to jednakowo zabawne, bo ilu ludzi, tyle poczuć humoru, proste. wyluzować, nie trza od razu w pierś się bić...
              • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 21:01
                Ależ ja jestem bardzo wyluzowana.
                Tyle, że leżę w łóżku, ledwie już żyję, a on tylko biega do apteki. I mam zakaz
                wychodzenia z wyrka.
                Trochę mi się nudzi, fakt, ale naprawdę nie sądziłam, że tutaj wszyscy mają
                bardzo subtelne poczucie humoru, biorąc pod uwagę, że poziom wątków naprawdę nie
                zwykł być oszałamiający.
        • princessofbabylon Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:03

          Oj, no nie idź sem.
          Śmieszny Twój chłop. Myślę, że jak on zdrowy zje całe opakowanie, to
          do tej Wenecji pieszo poleci ;)

          Tak teraz siedzę i myślę, czy połknięcie tych 8 Apapów to
          rzeczywiście zdanie peselu. Może by się dało odtruć? Jak cierpię co
          miesiąc to dwa Ibupromy na raz biorę. Potem jak nie pomoże to znów,
          czasem do tego Pyralginę. Ale to nie to samo, co łyknięcie garści
          tabletek. Hmmm... no siedzę i myślę.;p
          • sumire Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:31
            chyba jeszcze nie - ostatnio lekarz mi tłumaczył, jaka dawka środków przeciwbólowych jest NAPRAWDĘ szkodliwa, bo chciał mnie przekonać, żebym jednak zażywała to, na co bezskutecznie wypisuje mi recepty ;)
          • angazetka Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 20:58
            > Tak teraz siedzę i myślę, czy połknięcie tych 8 Apapów to
            > rzeczywiście zdanie peselu

            Wujek mojej koleżanki popełnil samobójstwo przy pomocy 10 aspiryn,
            więc czemu nie?

    • kobieta_na_pasach a jaka roznica wielki czy maly trup? 03.10.09, 20:07
      trup to trup
      • tamitthecat Re: a jaka roznica wielki czy maly trup? 03.10.09, 21:35
        Myślę że większy to większe trudności logistyczne...a jak sie osunie w okolicach
        drzwi toś zamknięta na amen!
        ps. jakby ktoś wątpił to było to był to żart... Na audycjach M. żembatego się
        wychowałam poczucie humoru raczej w koloże black miewam...
        • liisa.valo Re: a jaka roznica wielki czy maly trup? 03.10.09, 21:43
          Hehe :)
          No, szczerze mówiąc, na takie poczucie humoru liczyłam :)
    • cafem Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 21:46
      A zapodaj ta reklame:)

      Jak ten Twoj chlop taki duzy, to moze mu wiecej trzeba?

      Ja kiedys jako dziecko zezarlam chyba z 60 tabletek witaminy C i mama sie nauczyla chowac leki wysoko na polke:)
      • liisa.valo Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 22:14
        Na Youtubie chyba nie ma. To jest reklama o dziadku, który z babcią pojechał
        autostopem do Wenecji. Niestety, filmiku nie znalazłam :)
        • cafem Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 04.10.09, 00:07
          To kupcie sobie hurtem pudelko 50 Apapow i autostopem do Chin
          dojedziecie:)))
    • meetek Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 21:47
      Może niech weźmie 8 laxigenów? Będzie wystrzałowy.
    • ma_dre Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 03.10.09, 23:06
      nie martw sie... dostanie krwotoku wewnetrznego to mu przejdzie
    • sabrilla Re: Chłop zwariował. Chce połknąć 8 Apapów, bo 04.10.09, 00:57
      No, niech sobie strzeli te 8 apapów. Energii nabierze ale chyba do padnięcia,
      moze się doczłapie na SOR. Chociaż dla rozwalenia wątroby potrzebuje trochę
      wiecej...
      A co to za reklama, że dziadki dostają wigoru po paracetamolu


      liisa.valo napisała:

      > obejrzał w reklamie, że jakiś dziadek po Apapie nabrał energii wewnętrznej i
      > stał się prawdziwym mężczyzną. Toteż teraz zamierza połknąć zawartość jednego
      > opakowania, by sprawdzić, co się stanie, gdy połknie to prawdziwy mężczyzna.
      > Nie dociera, że mnie tu taki wielki trup nie potrzebny do niczego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka