21.10.04, 14:17
dostałem od krzestnego czapeczkę, bejsbolówke z daszkiem, całe lato w niej
chodziłem chłopaki mi zazdrościli, dziewczyny za przymierzenie dawały cipsy,
zrobiło sie chłodniej i matka wymysliła, ze trzeba ja ocieplić - doszyła mi
takie nauszniki z futerka króliczego, wszysycy sie ze mnie smieja i nie moge
już w niej chodzić. Co mam zrobić w głowe mi zimno a nie chcę jej nosic z
tymi nausznikami, jak odpruję to mnie matka zleje, ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
P.S. doszyła jescze na czubku króliczy ogonek:(((((((
Obserwuj wątek
    • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 14:25
      Oj chyba już nie dostaniesz cip..sów ;-))
      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 14:27
        no, moze tylko dla tych z odstajacymi uszami bedzie to jakas atrakcja:(((
    • smellsliketen Re: czapeczka 21.10.04, 14:26
      Kiedyś jak byłam(bardzo dawno temu) w szkole podstawowej to kazali nam nosić
      fartuszki takie paskudztwa nylonowe w chabrowym kolorku i obowiązkowo tarcza .
      Tarczę sprytnie dopinałyśmy na rzepy lub agrafki. Moze to byloby dobre
      rozwiązanie?
      Futerko na rzepy, wychodzisz z domu w czapeczce kroliczej, za rogiem ciach
      odpinasz futerko i mamę i królika masz z głowy?
      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 14:30
        stara zobaczy, ze odprute i skapuje, ze jak jestem na dworze to odpinam, sama
        by agrafką przypięła bo nie nawidzi szyć:(
        • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 14:42
          No ale tak naprawde co ci szkodzi nosic taką czapeczkę,powiesz ze to nowy trynd
          w modzie ;-))
          • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 14:45
            a kto mi uwierzy? moze jakby w MTV pokazali, albo w trwam to tak, to tak
            jakbym założył garnitur od komunii i mówił, ze teraz tak sie nosi:((((((
            • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 14:48
              No to jakos sie wylansuj,o moze zgłoś sie do Baru...tam sa rózne takie
              dziwactwa ;-))Ratuj sie chłopie bo ci zostanie noszenie króliczka na główce ;-))
              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 14:59
                do baru mnie nie wpuszczają, moge tylko w niedzielę do koscioła albo z psem?
                o a moze psu założe? za nim ludzie sie gapią?:)
            • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 14:56
              Oj, kopov, nie wiedziałam, że Twoja mama jest wielbicielką ubranek dla dzieci
              Wójcika:). Super ta czapeczka w najnowszym katalogu, może kupię córci ;)
              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:01
                qrD jaki wócik jaki katalog??????? bez jaj ktos to nosi i lansuje? i tez z
                ogonkiem na czubku?
                • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:08
                  A widziałeś czapeczkę z jajami ;)))?
                  • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:14
                    no, przedszkolaki nosza takie dwa pompony na sznurkach jak jaja wygladaja:)
                    • smellsliketen Re: czapeczka 21.10.04, 15:20
                      Kopov! Ty się z dzieci nie wysmiewaj
                      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:33
                        a co mi taki przedszkolak może? hę?
                • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 15:09
                  Idź do lepszego sklepu z ubrankami dziecięcymi i zapytaj o ubranka Wójcik,
                  zdziwisz się, czapka prawie taka, jak opisałeś, na ich stronie niestety nie ma
                  najnowszej kolekcji... Czapeczki szyte tak na 2 -6 lat, jeśli się nie mylę, z
                  tym, że niestety nie tak oryginalne, jak Twoja, bo nie z prawdziwego króliczego
                  futerka, no i bez daszka:)
                  • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:13
                    Kopov ma 12 ;)
                    • smellsliketen Re: czapeczka 21.10.04, 15:15
                      Ale moze rozmiar głowy jak u sześciolatka?
                  • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:16
                    :) bez daszka to jak? co to za czapka? beret z futerkiem chyba:)))))))
                    5-6 lat mówisz no to jest jakis argument za odpruciem:)
                    • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 15:17
                      a bez daszka z taką zawijką tylko i wygląda słodko u malutkich dziewuszek :)
                      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:22
                        no nawet sobie tak nie żartuj:(((((((((
                        • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 15:24
                          a co znów wychodzi, że jesteś malutką dziewuszką? ;)
                          • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:35
                            jakie znów? a kiedy wcześniej wyszło?
                            • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 15:37
                              no: kopov napisała, nie pamiętasz?! :))))
                              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:45
                                a Tobie zaraz sie to z dziewuszką skojarzyło?:)
                                nie bądź taka samson:))))
                                • alpepe Re: czapeczka 21.10.04, 15:54
                                  że co niby, że ja pedofilka jestem, kopov, dobrze Ci tak, stwierdzam, nie
                                  zasługujesz na kulerskie czapki, tylko na takie obśmiewajki z króliczym
                                  futerkiem!!!!
                                  • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:59
                                    ha ha uderz w stół..........:) jak człowiek ma problem to sie tylko nabijac
                                    potraficie i obrażać, pochodziłabyś w takiej czapce to moze inaczej podeszłabys
                                    do problemu:(
    • niedzwiedzica_sousie Re: czapeczka 21.10.04, 15:02
      nie łam się kopov
      po pierwsze masz mamę z której powinieneś być dumny: dba o ciebie, jest
      oryginalna i konsekwentna
      po drugie - idź pod prąd!!! konformizmowi mów nie! zlej tych, co sie śmieją!
      noś czapkę z podniesioną głową (no chyba że wtedy spadnie...)
      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:08
        łatwo Ci mówić jak sie jest laską:)
        próbowałem nosić daszkiem do tyłu ale to futerko zasłaniało mi oczy i sie tylko
        wypierdzieliłem o krawężnik:((((((
        • smellsliketen Re: czapeczka 21.10.04, 15:14
          Nie bój się opinii innych, miej swoje zdanie, a niech się śmieją!!! Powiedz
          mamie ,zeby dokupiła rękawiczki z króliczego futerka, będzie komplecik.
          • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:17
            O..dobry pomysł,jestez za..a najlepiej niech sama zrobi na drutach a futerko
            doszyje,to dopiero bedzie trendy ;-)
          • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:18
            jak sie nie bac opinii innych? to jak nago do koscioła pójść:)
            asik dzisiaj wysmazył wątek co to robia kobiety wbrew sobie to nie takie proste:
            (
            • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:20
              Ależ dziecko ...12latek w kościele nagusi to jak aniołek :-)
              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:34
                albo jezusik w żłobku na sianku?:)))))
    • Gość: borsukowa Re: czapeczka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.10.04, 15:42
      odpruj to i przyszyj rzepy, jak będziesz przychodził do domu, to przyklejaj na
      rzepy nauszniki, na dworze odrywaj i będzie wilk syty i owca cała:)))
      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:48
        .i będzie wilk syty i owca cała:)))
        .....pocałuj ja w dupe zeby nie beczała:)))))
        borsuk przeczytaj początek tam smell pisze o tym pomysle, nie da rady niestety:
        ((((((((((((
        • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 15:50
          To ją wypieprz do śmieci i mamie powiedz ze była taka pikna ze cie napadli i
          czapeczkę ukradli :-)
          • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 15:56
            wypieprz łatwo powiedzieć a w łeb, przepraszam głowę zimno:( a wy co? moze
            peruke po depilacji mi jakas skleicie wspólnie, wtedy dopiero bedę ładnie
            wygladał?:)
            • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 16:01
              nie tam peruka...kupisz sobie coś trendy ale taka zeby ci sie podobała,a tamta
              moze nie wyrzucaj tylko wywal króla a czapkę schowaj...głeboko do szafy czy
              gdzieś tam... bedziesz miał na lato :-O
              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 16:13
                a kasiora skąd, może Ty kupisz te królicze odpady?
                • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 16:17
                  No nie .....odpady schowaj,moze sie przydadzą,moda tak szybko sie zmienia,moze
                  kiedys bedziesz musiał kogos zaszokować to takie uszka i pompon w sam raz sie
                  przydadzą .:-)Kasiore wyciągnij podstepnie od mamusi,uczyc cie trzeba? :-))))
                  • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 16:25
                    ja tam nie jestem za modą, matce na gwiazdkę do kapci przyszyję i ufarbuję na
                    amarantowo? wiesz co jak co ale tak bym nie umiał wyciagnąć mamusi, grubej
                    jolce cipsy tak ale kasy to nie
                    • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 16:29
                      No widzisz jaki jestes kreatywny,bedzie super prezent,stare kapcie beda jak
                      nowe,to moze gruba jolka kase ci da zamiast tych cip...sów,pogadać nie
                      zaszkodzi :-)
                      • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 16:32
                        ale na razie muszę łazic jak debil:( to wszystko rozważania teoretyczne jak
                        bede miał kase to sie wymysli:)
                        • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 16:34
                          Nie jak debil tylko jak orginał,to różnica :-)
                          • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 16:36
                            lepszy bedzie tylko jasio partyzant z saskiej kepy:))))))))tez oryginał:)
                            • Gość: mm Re: czapeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.04, 16:38
                              O ty ty jestes warszawiak :-D
                              • kopov Re: czapeczka 21.10.04, 16:43
                                a co to ma do rzeczy? kanał jak wszędzie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka