wierna1
10.05.02, 09:36
Jak to możliwe żeby ktoś, kto chwali się dyplomem z literatury, obronionym u
prof.Kosidowskiego (nazwisko zresztą nieistotne) robił podstawowe błędy
ortograficzne?
Proszę tylko, nie zarzucajcie mnie uwagami z cyklu : ortografia w internecie
jest nieważna. Owszem, nie każdy jest dobrym matematykiem i nie każdy umie
poprawnie pisać, ale od kogoś z takim wykształceniem mam chyba prawo wymagać
poprawnego wyrażania się i nie robienia błędów?