Dodaj do ulubionych

Przez żołądek do serca.

IP: 157.25.84.* 27.05.02, 14:09
Jakiego typu jedzonko jest preferowane przez Was w rodzinie/związku ?
Domowe obiadki, restauracyjne, fast food czy może jeszcze inne ?
Zdrowe czy ciężkostrawne np. kapucha, schab, golonka ?
Jarskie czy mięsne ?

U mnie, szczerze mówiąc, wszystkiego po trochu z przewagą jarzyn i owoców.
Obserwuj wątek
    • fornarina Re: Przez żołądek do serca. 27.05.02, 14:15
      truskawki preferuję
      Gość portalu: Liver napisał(a):

      > Jakiego typu jedzonko jest preferowane przez Was w rodzinie/związku ?
      > Domowe obiadki, restauracyjne, fast food czy może jeszcze inne ?
      > Zdrowe czy ciężkostrawne np. kapucha, schab, golonka ?
      > Jarskie czy mięsne ?
      >
      > U mnie, szczerze mówiąc, wszystkiego po trochu z przewagą jarzyn i owoców.

      • bukowski27 wlasnie. 27.05.02, 14:18
        uprzednio nalezy przygotowac: truskawki, bita smietane, miod, lodowke z
        nieprzepalona zarowka... 4 swiece... nastrojowa muzyke (np. kenny g)... ja mam
        rowniez cd z funkcja repeat... ale wiecie... po przygotowaniu przystepujemy do
        dzialania...
        • Gość: Liver Re: wlasnie. IP: 157.25.84.* 27.05.02, 14:22
          Eeeeee. Ja mam mikrofalówkę z autorewersem :)))
        • fornarina zapomniałeś 27.05.02, 14:23
          o szampanie
          bukowski27 napisał(a):

          > uprzednio nalezy przygotowac: truskawki, bita smietane, miod, lodowke z
          > nieprzepalona zarowka... 4 swiece... nastrojowa muzyke (np. kenny g)... ja mam
          > rowniez cd z funkcja repeat... ale wiecie... po przygotowaniu przystepujemy do
          > dzialania...

          • bukowski27 no rzeczywiscie.. 27.05.02, 14:25
            szampana rozlewamy uprzednio po ciele partnerki, nastepnie zlizujemy...
            zagryzajac truskawkami...
            • fornarina Re: no rzeczywiscie.. 27.05.02, 14:27
              no na truskawki nie licz, były dla partnerki
              bukowski27 napisał(a):

              > szampana rozlewamy uprzednio po ciele partnerki, nastepnie zlizujemy...
              > zagryzajac truskawkami...

          • Gość: Liver Szampan, kawior, świece i seks :))) n/txt IP: 157.25.84.* 27.05.02, 14:28
            • fornarina Re: Szampan, kawior, świece i seks :))) n/txt 27.05.02, 14:32
              tak szybko?
              a jakaś kolacja?
              • bukowski27 kawior? 27.05.02, 14:35
                w zyciu... wszystko sobie wyobrazam w tym momencie za wyjatkiem zapachu ryby...
                to juz naprawde lepiej zeby kenny g. gral...
                • Gość: Liver Re: kawior? IP: 157.25.84.* 27.05.02, 14:42
                  No, po to jest szampan żebyś przepłukał usta :)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka