Gość: Liver
IP: 157.25.84.*
27.05.02, 14:09
Jakiego typu jedzonko jest preferowane przez Was w rodzinie/związku ?
Domowe obiadki, restauracyjne, fast food czy może jeszcze inne ?
Zdrowe czy ciężkostrawne np. kapucha, schab, golonka ?
Jarskie czy mięsne ?
U mnie, szczerze mówiąc, wszystkiego po trochu z przewagą jarzyn i owoców.