trueblue
13.10.02, 01:56
Jest na wyciągnięcie ręki, ale Go nie ma.
Chce być blisko a nie jest i nie będzie. Nie ma sprawiedliwości i szczęścia
na tym świecie:-(
Ciągle trzeba walczyć? Ta walka może zmylić, bo zawsze to co wydaje się nie
do zdobycia jest atrakcyjne.
Może potem będę żałować? Nie boję się ryzyka, ale prawda jest taka,że nie mam
siły na pomyłki i rozczarowania. Siły i czasu.
Ale nie chcę by znikł z mojego życia jak KTOŚKTOPORUSZYŁMOCNOSERCEINIEMAGO.
Już nie chcę cierpieć. Ale walka teraz też musi być, tylko strach ją zacząć,
tęsknię.