Dodaj do ulubionych

Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa..

24.11.06, 22:14
Nie mowcie mi, ze tak powinna wygladac mloda zdrowa kobieta:

people.aol.com/people/gallery/0,26335,1531931_12,00.html
Spooky...
Obserwuj wątek
    • cala_w_kwiatkach Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 24.11.06, 22:20
      a co wniej brzydkiego/zlego? wlosy wydaje sie miec fajne a kosciotrupa nie widze
    • dziewczynazbagien Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 24.11.06, 22:22
      gorsze jest to ze ćpa.
    • purecharm Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 24.11.06, 22:25
      Niestety wiekszosc kobiet i mezczyzn nieswiadomie przeszla pranie mozgu i dla nich to jest wlasnie szczuplosc, nie chudosc.
    • qw994 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 07:58
      Ja w ogóle uważam Kate Moss za brzydactwo. Nie dość, że kościotrup, to do tego
      okropna twarz. I tragicznie się ubiera. Nie rozumiem zupełnie tych zachwytów
      nad nią.
      • zoz3 Zupelne nierozumienie. 25.11.06, 08:51
        qw994 napisał:

        "Nie rozumiem zupełnie..."

        Czesto czegos nie rozumiesz :). Malo pojetna jestes.
        Przeslij swoje zdjecie lub portfolio moze ciebie agencja zatrudni.
        • jdbad Re: Zupelne nierozumienie. 25.11.06, 09:00
          No ale to cgyba jej prywatna sprawa jak chce wyglądac?
    • avital84 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:00
      Kiedyś też chciałam być kościotrupem i miałam obsesję na punkcie zbyt dużych
      bioder czy pupy. Teraz jednak uważam, że piękna kobieta to taka, która ma
      chociaż lekkie krągłości. Dla mnie ideałem piękna i seksapilu była np. MM albo
      teraz jest Monica Belluci. Kobieta powinna wyglądać zdrowo, tryskać energią i
      czuć się szczęśliwa. Widać to patrząc np. na Beyonce, którą uznano za
      najbardziej seksowną i zgrabną kobietę na świecie. A takie wychudzone panienki
      jak np. Lindsey Lohan, patrzysz na nie i widzisz cierpienie w oczach.
      Najgorsze jest to, że kobiety, a szczególnie młode dziewczyny są podatny na tę
      modę i próbują naśladować takie panie wieszaki. Przez to tyle tragedii.
      Wiadomo przesada w żadną stronę nie jest wskazana, al nie wmawiajcie ludziom,
      że to jest piękne i tak trzeba wyglądać!!
      • zoz3 Kobieca opinia o innych kobietach :). 25.11.06, 09:04
        avital84 napisała:

        > Kiedyś też chciałam być kościotrupem..."

        I co nie udalo sie? Dupa za duza urosla i ideologie do swojego
        "piekna" dorabiasz.
        • 30_letni Re: Kobieca opinia o innych kobietach :). 25.11.06, 09:13
          mile panie dorabiacie sobie ideologie, tluszcz jest dobry tylko na piersiach,
          conajmniej rozmiar C;), talia ma byc cienka jak osa, okragly, jedrny tyleczek,
          dlugie szczuple nogi
          za taka pieknoscia pojdziemy do piekla;)
          • zoz3 Cienka w pasie dobrze pcha sie :))). 25.11.06, 09:17
            Gruba wrecz przeciwnie :(.
            • avital84 Re: Cienka w pasie dobrze pcha sie :))). 25.11.06, 09:23
              Pupę mam akurat;) Biust też conajmniej C;) W talii mam 60 cm, a w biodrach 90;)
              Niby idealne wymiary, ale zapewniam, że nie wyglądam jak Kate Moss;)
              I nie dorabiam żadnej ideologii...
              Takie co wyglądają jak ona najczęściej wymiotują po każdym posiłku albo mają
              wstręt do jedzenia. Nie rozumiem czemu faceci chcą żeby dziewczyny się katowały
              by tak wyglądać.
              Bo ten wygląd nie jest naturalny!!
              • zoz3 Re: Cienka w pasie dobrze pcha sie :))). 25.11.06, 09:26
                Ok. Ale zostaw nam opinie co do kobiet ktore sie nam podobaja.
                Niczego nie sugeruj. Nie zwracamy uwagi na opinie kobiet o kobietach.
                Rzadko sa obiektywne.
                • avital84 Re: Cienka w pasie dobrze pcha sie :))). 25.11.06, 09:32
                  Wiesz mi się podobają i kobiety i mężczyźni więc chyba też mam prawo oceniać;)
                  I to jest moja obiektywna ocena.
                  • zoz3 Re: Cienka w pasie dobrze pcha sie :))). 25.11.06, 09:34
                    Zajmij sie wiec grubymi kobietami. Te szczuple zostaw nam.
                    Facetow mozesz miec takich jakich chcesz :).
      • mela777 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:44
        Odpowiadasz na :
        avital84 napisała:

        > Kiedyś też chciałam być kościotrupem i miałam obsesję na punkcie zbyt dużych
        > bioder czy pupy. Teraz jednak uważam, że piękna kobieta to taka, która ma
        > chociaż lekkie krągłości. Dla mnie ideałem piękna i seksapilu była np. MM
        albo
        > teraz jest Monica Belluci. Kobieta powinna wyglądać zdrowo, tryskać energią i
        > czuć się szczęśliwa. Widać to patrząc np. na Beyonce, którą uznano za
        > najbardziej seksowną i zgrabną kobietę na świecie. A takie wychudzone
        panienki
        > jak np. Lindsey Lohan, patrzysz na nie i widzisz cierpienie w oczach.
        > Najgorsze jest to, że kobiety, a szczególnie młode dziewczyny są podatny na

        > modę i próbują naśladować takie panie wieszaki. Przez to tyle tragedii.
        > Wiadomo przesada w żadną stronę nie jest wskazana, al nie wmawiajcie ludziom,
        > że to jest piękne i tak trzeba wyglądać!!


        Dokładnie tak samo kiedyś myślałam i dokładnie teraz tak samo myśle.Kiedyś moja
        waga to 54 kg teraz mogę i ważyć 60 ,ale wydaje mi się,że po mimo wszystko
        lepiej się czuję zdrowotnie ważąc 54 kg.Przede wszystkim w pewnym wieku kiedy
        pokazują się zmarszczki nie pasuje taka chudośc
        A oglądając zdjęcia tej aktorki np to
        www.celebrities.pl/kate_moss/kate6.jpg uważam,że ta chudośc jej bardzo
        pasuje wygląda tak dziewczęco
    • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:20
      Nieprawda ze faceci takie lubia. Tu nie ma nic do lubienia. Nawet nie ma za co
      złapac. Juz fajniejsze sa babki takie przy sobie z kobiecymi kształtami niz
      takie zachudzone wieszaki
      • zoz3 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:22
        Limka, co ty wiesz co mezczyzni lubia?
        Ciagle jeszcze pytasz na forum.
        Sama masz gruba dupe?
        • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:28
          Wiem bo znam:)Grubej dupy nie mam, ale chudej tez nie. Wnioskuje po tym ze mam
          wieksze powodzenie niz moje niektore zachudzone kolezanki. To tez kwestia gustu
          ale mimo to wydaje mi sie ze mało facetow lubi chuderlaki
      • 30_letni Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:27
        widze, ze wiesz lepiej niz my mezczyzni co sami lubimy;) nie wmawiaj nam, ze
        podoba nam sie tlusty brzuch i obwisle posladki
        majac do wyboru za gruba i za chuda wolimy te druga, uwierz;) idealna sylwetke
        opisalem wyzej
        • zoz3 Kobieca opinia. 25.11.06, 09:30
          Limka, to malolata. Ostatnio otworzyla swoja dziurke facetowi
          i teraz ciagle o cos pyta na forum. Nagle zrobila sie ekspertka
          od tego co lubimy :).
          • limka18 Re: Kobieca opinia. 25.11.06, 09:35
            To ze nie wiem pewnych rzeczy o seksie nie znaczy ze nie wiem co lubia faceci.
            Ja zachudzona nie jestem i jakos nie narzekałam nigdy na brak facetow
        • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:33
          ale ja nigdzie nie mowie o grubej:) tylko o normalnej, ktora ma kobiece kształty
          • zoz3 Cienka w pasie swietnie pcha sie :). 25.11.06, 09:36
            Limka, zajmij sie dupa swojego chlopaka jezeli masz.
            Kobiece pupy zostaw nam. I przestan zazdroscic innym kobietom.
            • limka18 Re: Cienka w pasie swietnie pcha sie :). 25.11.06, 09:38
              Niby czego? Ze jada na sałacie?
          • avital84 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:37
            No właśnie, normalna jest np. Ania Przybylska, Kim Basinger, Salma Hayek czy
            MOnica Belluci. Wolicie od nich naprawdę panienki w stylu Kate Moss?
            • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:40
              No własnie. Monica Belucci ma piekna figure!
            • 30_letni Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 09:41
              wolimy SZCZUPLE niz GRUBE, Kate Moss nie jest idealem i moglaby miec troche
              wiecej ciala, ale wolimy ja milion razy bardziej niz taka, ktorej sie baleron
              znad niskich spodni wylewa, fuj....
            • zoz3 Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:41
              Wolimy rozne. Kate Moss tez jest ok. Nie lubimy waszych
              sugestii jakie kobiety powinnismy lubic :). Rozumiecie to?
              Opinia kobiet o kobietach jest nieszczera.
              • 30_letni Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:44
                daj spokoj kolego, one chce uslyszec, ze zbedne kilogramy i faldy tluszczu sa
                sexowne;)
                • zoz3 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:46
                  Nie uslysza ode mnie :). Kate Moss podobno pcha sie dobrze :).
                  Grube nigdy.
                  • alpepe Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:50
                    popieram panów :-).
              • avital84 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:46
                Czemu nieszczera? te co wymieniłam są nieatrakcyjne?
                jeśli ktoś zna swoją zazdrość nie będzie wydawał nieszczerych opinii.
                Mi też się nie podobają balerony wylatujące z biodrówek np, szczególnie jak
                dziewczyny specjalnie ubierają się jeszcze wtedy tak żeby podkreślić ciało.
                Chodzi o to żeby nie promować ani mody na obrzarstwo i cholesterol, ani na
                anoreksje. czytając takie wypowiedzi wiele młodych dziewcząt teraz mówi
                sobie,że musi zrzucic kilogramy, kótrych nie ma. Wiem co mówię, bo sama kiedyś
                się przejmowałam nadmiarem, kórego nie było. I wprowadziłabym się w chorobę.
                • zoz3 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:48
                  Uwazam, ze czepiacie sie Kate Moss.
                  Ona jest ok. I o tym pisze.
              • limka18 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:48
                Ja mowie to co wynika z moich obserwacji. I nie mowie o adnym tłuszczu
                wylewajacycm sie spod bluzki czy cos takiego. Ja sama jako kobieta uwazam ze
                laski ktore maja ciałko sa duze bardzeij seksowne
                • zoz3 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 09:49
                  Twoja opinia nie liczy sie. Meska sie liczy :).
                  • heart_of_ice Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 10:01
                    panowie, jestescie niepoprawni:D
                    wiadomo, ze grube piekne nie jest, faldy tluszczu i obwisly biust sa paskudne:)
                    ale szkieletowata kate moss ma dla odmiany same kosci:)[tylko mi nie mowcie, ze
                    jestem zazdrosna, jakbym miala jej twarz to bym sie chyba rzucila z mostu:D]

                    a wy mi tu opowiadacie, ze sa tylko dwie mozliwosci: albo kate - albo faldy:DD
                    mozna miec troche wiecej, niz ona i fald nie miec - ani zadnych obwislosci:)

                    Pauli
                    --
                    bywam na Łysej Górze:)
                    • zoz3 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 10:07
                      Twarz Kate mozna przykryc gazeta :). Z mostu bys nie skoczyla
                      poniewaz zal byloby tobie kasy ktora ona zarabia.
                      Uwazam, ze sie czepiacie Kate. Z regily czepiacie sie kazdej
                      kobiety ktora jest dla was zagrozeniem. Matki Teresy sie nie
                      czepiacie ale ona juz nie zyje :). Jej sie udalo.
                      • avital84 Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 10:10
                        HEH...ja się Matki Teresy nie czepiam, bo do mnie mówią Matka Teresa;)znajomi...
                        Piękne, mądre, dobre, inteligntne kobiety są cenione i naśladowane przez inne
                        kobiety.
                        Błędne jest myślenie,że we wszystkich widzimy zagrożenie i konkurencje.
                        Dla mnie takie kobiety są aspiracją:)
                        • sabriel Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 10:23
                          Przyznam sie że zachwytów nad Kate też nigdy nie rozumiałam.Chuda,zezowate
                          spojrzenie,krzywe nogi,brzydki usmiech,no i wzór do naśladowania też żaden(ćpa).
                          To już wolę zdecydowanie Lindę(prawdziwy kameleon),Helenę(stara gwardia modelek).
                          Teraz niestety moda na takie anorektyczne figury wśród modelek,aktorek i innych
                          celebrities.

                      • heart_of_ice Re: Cienka w pasie cudownie pcha sie :). 25.11.06, 10:13
                        hehehe
                        potencjalnemu facetowi moze jest wszystko jedno, czy mam na glowie papierowa
                        torbe, czy nie:D ale mi nie jest;)

                        i dobrze, ze dodales "z reguly":)))
                        ja sie kate czepiam, bo mi sie bardzo nie podoba:)
                        natomiast sa steki pieknych modelek czy aktorek (szczuplych:)) ktorych sie nie
                        czepiam, bo wychodze z zalozenia, ze zazdrosc nic nie da - ani nie zaszkodzi ich
                        figurze, ani nie pomoze mojej:) wiec moge bez zalu powiedziec, ze uwazam, ze sa
                        piekne i atrakcyjne [i takim podejscie do sprawy juz kilku swoich mezczyzn
                        zaskoczylam, bo wydawalo im sie, ze powinnam jakos troche ich ulubione seks
                        bomby z gazety skrytykowac;)]

                        Pauli
                        --
                        bywam na Łysej Górze:)
                        • zoz3 Cienka w pasie fantastycznie pcha sie :). 25.11.06, 10:19
                          Proponuje czepiac sie facetow. Wowczas czytam z zainteresowaniem.
                          Wszyscy wiedza, ze opinie kobiet o kobietach nie sa obiektywne.
                          Kobiety tylko tego nie widza :). Wasze opinie rzadko sa szczere.
                          Po cholere zreszta komentujecie inne kobiet? Komu to sluzy?
                          My opinii kobiet o kobietach nie wierzymy.
                          Wiecie czemu kobiety caluja sie na powitanie? Poniewaz nie moga
                          sie ugryzc.
                          • limka18 Re: Cienka w pasie fantastycznie pcha sie :). 25.11.06, 10:25
                            Ja sie nie całuje z kobietami na powitanie bo to dopiero jest nie szczere i sztuczne
                            • avital84 Re: Cienka w pasie fantastycznie pcha sie :). 25.11.06, 10:27
                              Dlaczego. Ja się całuje z moimi przyjaciółkami. I to nie jest nieszczere. Z
                              tymi, kótrych nie lubię się po prostu nie całuje.
                              • limka18 Re: Cienka w pasie fantastycznie pcha sie :). 25.11.06, 10:38
                                Mam 2 przyjaciołki z ktorymi sie całuje na powitanie. Chodzi o to ze jest jakas
                                taka moda ze dziewczyny sie całuja. U mnie w szkole jak jakas przychodzi to od
                                razu ze wszytskimi buzi. Dla mnie to głupie
                                • avital84 Re: Cienka w pasie fantastycznie pcha sie :). 25.11.06, 10:39
                                  Nie to fakt...głupie...mi się tam nie chce... a poza tym później trzeba makijaż
                                  poprawiać;)
                                  • zoz3 Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:43
                                    Zupelnie inaczej niz my. Nie calujemy sie z przyjaciolmi mimo,
                                    ze ich bardzo lubimy. Kobiety dziwne sa :).
                                    • avital84 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:45
                                      Bo wy się boicie, że ktoś posądzi was o inną orientację.
                                      • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:50
                                        My obejmujemy sie niedzwiedzio :). I nie boimy sie tego co
                                        inni pomysla. Wazne co my sami czujemy.
                                        • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:51
                                          No i własnie o to chodzi, zeby nie byc sztucznym. Nie wyobrazam sobie zebym sie
                                          miała całwoac z jakas kolezanka ktorej nie lubie i usmiechac sie do niej słodko.
                                          Jak kogos nie lubie to ten ktos napewno o tym wie
                                          • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:54
                                            Limka, jak wypadl wczoraj stosunek? Z zyczliwosci pytam.
                                            • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 10:57
                                              Nie było zadnego bo ciotka przyjechała jak juz pisałam:/ I dzis tez zostaje wiec
                                              nie jest dobrze:P
                                              • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:01
                                                eh mala, twoja naiwnosc jest czarujaca;) lubie takie malo wymagajace
                                                intelektualnie, pod warunkiem ze sa ladniutkie, podasz swoje wymiary? a moze
                                                jakies foto na priv?;)
                                                • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:05
                                                  A po czym wnioskujesz ze jestem naiwna? I nie jestem mało wymagajaca
                                                  intelektualnie wrecz przeciwnie.
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:12
                                                    twoje wymagania znajda pozywke, uwierz;)
                                                    moje tez, te niektore;) inne uspie na chwile;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:28
                                                    Obawiam sie ze nie spełniłbys moich oczekiwan:P
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:42
                                                    spoko, w glowie ci sie bedzie krecic przez tydzien po jednej randce ze mna, nie
                                                    tylko z powodow intelektualnych;)
                                                    to co probujemy?;)
                                                • srebrna_smuga Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:14
                                                  ciekawe podejście. Sami wszystkie kobiety wkładacie do jednego worka stwierdzając, że wszystkie są zazdrosne i ich opinie się nie liczą a jak to się ma z wami? nie zauważacie w ogole, że chocby w takim playboyu czy ckm wciskają wam te same obrazki tylko panienki mają inne głowy. ja z tego wyciągam jeden wniosek - tak naprawde facetom podoba sie każda kobieta. Nie podobają sie tylko te którym wydaje się iż dużo uwydatnionego ciała jest porządane przez płeć brzydką. A tak? gdyby szła kobieta która ma troche wiecej ciała - ale dobrze ubrana, pachnąca, z dobrą fryzurą to nawet nie zauważylibyście jej kg. - w tym momecie też wrzucam was do jednego wora :>
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:19
                                                    gdyby szła kobieta która ma troche wiecej ciała - ale dobrze ubrana, pachnąc
                                                    > a, z dobrą fryzurą to nawet nie zauważylibyście jej kg.

                                                    zauwazylibysmy, ze wyglada gorzej niz idaca obok szczupla kobieta, na ktorej
                                                    chcecie czy nie ubrania leza lepiej i ktora gdy rozbierzemy nie musimy
                                                    przebijac sie przez zbedne kg;)
                                                  • srebrna_smuga Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:27
                                                    30_letni napisał:

                                                    > gdyby szła kobieta która ma troche wiecej ciała - ale dobrze ubrana, pachnąc
                                                    > > a, z dobrą fryzurą to nawet nie zauważylibyście jej kg.
                                                    >
                                                    > zauwazylibysmy, ze wyglada gorzej niz idaca obok szczupla kobieta, na ktorej
                                                    > chcecie czy nie ubrania leza lepiej i ktora gdy rozbierzemy nie musimy
                                                    > przebijac sie przez zbedne kg;)

                                                    Logiczne, że jeśli będą szły obok siebie dwie kobiety to facet najpierw popatrzy na tą szczupłą ale idący facet za nim może spojrzeć najpierw na tą grubszą - nie można wiec mówić za wszystkich bo każdy lubi coś innego.
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:36
                                                    czyzby? widzisz tu facetow popierajacych cie?;)
                                                    zawsze wiecie lepiej, nawet to co sie nam podoba, to nie to o czym mowimy,
                                                    tylko to co sie wam wydaje;) naginacie prawde bo wiecej jest lasek z nadwaga
                                                    niz tych szczuplych jak modelki. wiazemy sie z grubszymi, ale tylko z braku
                                                    wystarczajacej liczby tych szczuplych;)
                                                  • srebrna_smuga Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:44
                                                    30_letni napisał:

                                                    > czyzby? widzisz tu facetow popierajacych cie?;)
                                                    > zawsze wiecie lepiej, nawet to co sie nam podoba, to nie to o czym mowimy,
                                                    > tylko to co sie wam wydaje;) naginacie prawde bo wiecej jest lasek z nadwaga
                                                    > niz tych szczuplych jak modelki. wiazemy sie z grubszymi, ale tylko z braku
                                                    > wystarczajacej liczby tych szczuplych;)

                                                    chyba nie zauważyłeś ale w tej chwili nie ma tutaj żadnego innego faceta - prócz Ciebie...
                                                    Nie licze na poparcie bo sama mimo iż jestem kobietą patrząc na szczupłą kobiete myślę sobie "jaka ona ładna" co nie oznacza, ze jej zazdroszcze bo sama nie wyglądam najgorzej.
                                                    Może my nie wiemy co wam się podoba ale wy też nie wiecie wszystkiego i ciągle zarzucacie nam jakieś nie stworzone rzeczy...
                                                    Jest wiecej kobiet z nadwagą to prawda ale facetów też jest pełno takich. Jak jade busem i patrze na nie których z wystającymi tyłkami jak u kaczek albo z wisającym brzuszyskiem i to tak w młodym wieku to aż na śmiech mnie bierze, że taki marzy o chudej blondynce z dużym biustem... wychodzi wiec na to, że my albo nie chcemy się wiązać z takimi facetami albo pozostaje 1 facet szczupły na 3 kobiety ;o
                                                  • srebrna_smuga Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:46
                                                    o przepraszam widze już teraz, że jest i drugi osobnik płci brzydkiej :>
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:50
                                                    jest nas dwoch i obaj mamy to samo zdanie;) poza forum jest nas wiecej, 2, 3
                                                    facetow na 100 woli grubsze, oczywiscie jak nas zameczacie: no powiedz czy
                                                    bardzo ci przeszkadza moje 15 kg wiecej niz wtedy gdy sie poznalismy, powiemy:
                                                    alez skad kochanie, teraz wygladasz lepiej;)
                                                    o grubych facetach masz to samo zdanie co ja o grubych kobietach;) sa mniej
                                                    fajni niz szczupli, wysocy bruneci;)
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:47
                                                    30_letni napisał:

                                                    "...wiazemy sie (chwilowo) z grubszymi..."

                                                    Grubsze tez staraja sie bardzo :).
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:52
                                                    Co kto lubi, Jesli wolisz szcuzpła głupia laske, od takiej ktora ma pare kg za
                                                    duzo ale jest fajna to spoko:P
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:54
                                                    wole, to co umowimy sie?;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 11:56
                                                    Nie, bo jestem ładna i inteligentna a to za duzo dla Ciebie:)
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:07
                                                    na urode licze, z inteligencja sobie poradze;)
                                                    to bedzie noc twojego zycia, zaczniemy od... od czego bedziesz chciala;)
                                                    duzo sie nauczysz, o niektorych rzeczach nawet ci sie nie snilo, a wszystkie
                                                    wprawia twoje ladne, szczuple cialo w rozkosz;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:27
                                                    Ale ja mam z kim sie kochac, uszczesliwiaj takie ktore nie maja:D
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:32
                                                    ale mi to wcale nie przeszkadza, tobie tez nie musi;) powiedz, ze zostaniesz na
                                                    noc u kolezanki, chyba nie chcesz zestarzec sie przy jednym facecie?;)

                                                    juz wiem jak zaczniemy, rzuce cie na lozko i przykryje soba. calutka;)
                                                    lubisz sie calowac? bo ja bardzo;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:33
                                                    o nie. tłuszcz mi sie wyleje bokami:P
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:35
                                                    trudno...
                                                    zgasimy swiatlo;)

                                                    co z tym calowaniem? mam przeczucie, ze lubisz?;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:45
                                                    zartowałam:P Lubie z moim facetem sie całowac:)
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:55
                                                    wiec bez gaszenia swiatla;) wole cie widziec, cala...
                                                    jaki masz kolor oczu?

                                                    facet rzecz nabyta, dzis jest jutro nie ma;) zostaw go w domu, odkryjesz
                                                    nieznane kontynenty;)

                                                    lubie calowac wszedzie;) bez zadnych ograniczen i z prawdziwa przyjemnoscia, ty
                                                    tez?;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 12:58
                                                    Oczy-niebieskie, włosy-jasny blond(niefarbowane:D) Wygladam jak słodki
                                                    aniołeczek ale to tylko pozory hehe:D
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:04
                                                    hej anioleczku, bede prawie szczesliwy jak opiszesz mi kolor swojej bielizny...
                                                    na pewno cudownie wygladasz w czerni;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:07
                                                    Nie Tobie dane jest to wiedziec:]
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:07
                                                    Przepraszam, ja tylko na moment :). Czerwien i biel tez wygladaja
                                                    pieknie na aniolkach :).
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:10
                                                    Dzieki za rady, zaprezentuje mojemu facetowi i powiem wam czy to prawda:D
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:11
                                                    Zgodzi sie na pewno z nami:).
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:15
                                                    Zobaczymy:D Ale biały chyba nie bardzo:P Mam jasna karnacje i w białym wygladam
                                                    mdło:P
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:15
                                                    ok, juz sie odczepiam, powiedz tylko czy biustonosz masz koronkowy i czy duzo
                                                    spod niego przeswituje?;)

                                                    p.s. jestes mocno podniecajacym blond anioleczkiem;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:16
                                                    A czy kobiety maja po jednym biustonoszu? Mam ich duzo wiecej:] rozne rozniste:D
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:20
                                                    wiec mowisz, ze w czarnym jest ci ladniej? to obstawialem;)

                                                    wybierz sobie ktory chcesz i opisz jak w nim wygladasz, czy jest mocno wyciety,
                                                    czy twoje piersi wyplywaja gora i faluja z kazdym oddechem...

                                                    zoz, tez czujesz to co ja?;) eh te kobiety...
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:22
                                                    Niech bedzie wiec czarny. Czuje, czuje...
                                                    Z trudem dostaje teraz do klawiatury :).
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:17
                                                    Odpina sie z przodu czy z tylu :)?
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:23
                                                    dajcie spokoj:P ładnemu we wszytskim ładnie:]
                                                  • zoz3 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:26
                                                    Ladnej bez niczego slicznie :).
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:29
                                                    nie, ladnej z nami w srodku jest najpiekniej;)

                                                    limka, jedno zdanie o twoich piersiach i bede mial udany dzien;) nie daj sie
                                                    dlugo prosic;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:30
                                                    Typowy facet. Wszystko od razu:]
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:35
                                                    nie jestem typowy, lubie wolne i dokladne tempo;)

                                                    i lubie jasnoskore dziewczyny, sa delikatne i cholernie sexowne... typ wampa
                                                    prosto z solarium mnie nie rusza;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:38
                                                    A ja lubie goracy seks i szybkie tempo:]
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:40
                                                    od razu wiedzialem, ze bedziemy do siebie pasowac w lozku;)

                                                    robilas to kiedys w kuchni na stole?;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:42
                                                    nie nie robiłam, mam za wysoki stoł;p
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:46
                                                    albo za niskiego faceta;) ze mna anioleczku wszystko... prawie wszystko jest
                                                    mozliwe;) a bylas noszona na............?;) do tego tez jest potrzebny
                                                    odpowiedni "wzrost"...;)
                                                  • limka18 Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:52
                                                    spoko jeszcze wszystko przede mna:D Dopiero sie ucze:]
                                                  • 30_letni Re: Cienka w pasie rewelacyjnie pcha sie :). 25.11.06, 13:58
                                                    gdybys chciala zmienic na troche nauczyciela, daj znac, przy mnie nauka pojdzie
                                                    ci piorunem;)
                                                    milego weekendu aniolku, bede rozmyslal o twoich czarnych koronkach....
                                                  • zoz3 Menage a trois (trojeczka :). 25.11.06, 13:39
                                                    Od razu i wiele razy :). Spadam. Koniec erotycznej pracy.
                                                    Pedze zajac sie pieknym zaprzyjaznionym biustem - "C".
                                                    Zycze wzsystkim stosunkowo udanego weekendu.
                                                  • limka18 Re: Menage a trois (trojeczka :). 25.11.06, 13:41
                                                    hehe dzieki miłego zycze:D moze i ja sie doczekam w ten weekend:D
                                                  • 30_letni Re: Menage a trois (trojeczka :). 25.11.06, 13:41
                                                    hej zoz, milych stosunkow;)
    • vandikia kolejna dyskusja z cyklu debilne :/ 25.11.06, 11:24
      no to powiem tak:
      jestem wieszakiem i na brak facetow, brak powodzenia nigdy nie narzekalam -
      wiec mozecie sobie wsadzic teksty o tym, ze kraglejsza panna ma wieksze
      powodzenie.
      nie jade 'na sałacie' - jem co chce, taka mam przemiane materii i nie katuje
      sie dietami, a jesli robie jakies cwiczenia to dla przyjemnosci.
      chudsza tez nie chcialabym juz byc, bo przesada jak zauwazyliscie nie jest
      dobra.
      dziwi mnie ta jazda na chude dziewczyny, bo tyle niby krytyki, a zaraz kazda
      wskoczy na wage i pomysli 'jest ok, ale 2 kg moglabym stracic'
      :/
      • srebrna_smuga Re: kolejna dyskusja z cyklu debilne :/ 25.11.06, 11:30
        vandikia napisała:

        > no to powiem tak:
        > jestem wieszakiem i na brak facetow, brak powodzenia nigdy nie narzekalam -
        > wiec mozecie sobie wsadzic teksty o tym, ze kraglejsza panna ma wieksze
        > powodzenie.
        > nie jade 'na sałacie' - jem co chce, taka mam przemiane materii i nie katuje
        > sie dietami, a jesli robie jakies cwiczenia to dla przyjemnosci.
        > chudsza tez nie chcialabym juz byc, bo przesada jak zauwazyliscie nie jest
        > dobra.
        > dziwi mnie ta jazda na chude dziewczyny, bo tyle niby krytyki, a zaraz kazda
        > wskoczy na wage i pomysli 'jest ok, ale 2 kg moglabym stracic'
        > :/


        a przestań, nikt tu nie mówi niczego złego o szczupłych dziewczynach. Nikt też ich nie potępia. Poprostu - nadmiernie szczupłe kobiety z wystającymi nie naturalnie kośćmi są brzydkie, nawet z twarzy.
        • zoz3 Przyjazd ciotki :). 25.11.06, 11:37
          Limka, ktora ciotka przyjechala bo nie sledzilem :).
          Ta czerwonym mercedesem czy ta rodzina?
        • 30_letni Re: kolejna dyskusja z cyklu debilne :/ 25.11.06, 11:39
          brawo vandikia;)
          • zoz3 Druga opinia. 25.11.06, 11:43
            Vandika, mnie tez nigdy wieszak nie przeszkadzal. Wrecz przeciwnie.
            Z wieszakim sporo rzeczy mozna zrobic :). Nie przejmuj sie opinia
            kobiet o wieszakach. Nasza sie liczy :).
            • vandikia moi drodzy, ja sie naprawde nie przejmuje 25.11.06, 11:47
              jakbym sie przejmowała, to byc pewnie starala sie na sile utyc :)
              drazni mnie to, ze spol jest tak nietolerancyjne.
              i tak samo denerwuje mnie (zeby nie bylo) przymus - ze kobieta ma miec talie
              jak osa.
              wszystkie kobiety są piekne
              tylko wina czasem brak :P
              • zoz3 Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 11:51
                Masz duzo racji. Pare typow sie nam podoba.
                Pic tez mozna tak dlugo az kazda kobieta pieknoscia bedzie.
                Zauwaz, ze dyskusje zaczelismy poniewaz ktoras z dziewczat
                przypierzyla sie do Kate Moss. "Brzydkie" modelki tez powinny
                byc :). Jak demokracja to demokracja.
                • vandikia Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:00
                  zoz3 napisał:

                  > Masz duzo racji. Pare typow sie nam podoba.


                  a ktore najbardziej? :))

                  blondynki, brunetki czy rude? - bo to kolejna kwestia sporna :))
                  • zoz3 Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:06
                    Sporo typow mi sie podoba. Kolor wlosow jest bez znaczenia.
                    Nie dyskryminuje. Wdziek, usmiech i charakter sie liczy :).
                    No, i kompatybilnosc...
                    • 30_letni Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:11
                      ja wole ciemnowlose;) z niemalym min. C biustem i okraglym wystajacym
                      tyleczkiem;) reszta ciala moze byc wieszakowata i chuda. tylko gdzie taka
                      dziewczyne znalezc?;)
                      • vandikia Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:12
                        w filmie porno :)))))
                        • 30_letni Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:16
                          ;)
                    • vandikia Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:13
                      zoz3 napisał:

                      > No, i kompatybilnosc...


                      zdążyłam zauwazyc we wczesniejszych postach :)))
                      • zoz3 Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:16
                        Ja mam wiekszy rozrzut. Obecna jest srednioszczupla
                        z malym akurat do dloni biustem i z tyleczkiem od
                        ktorego odbija sie z metalowym dzwiekiem moneta :).
                        • vandikia Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:18
                          piekne :) takich dziewczyn sporo jest akurat :)
                          dzis sobota... czas na podryw :)
                          • zoz3 Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:19
                            Wlasnie taka poderwalem w sobote. Piec miesiecy temu :).
                            • vandikia Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:28
                              aaaa no to super :)))
                              zycze szczescia w takim razie ;-)
                              • zoz3 Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:35
                                Dzieki. Jak dotad szczescie dopisuje :).
                                • raa1 Re: Urok kobiet (wszystkich). 25.11.06, 12:54
                                  a co powiecie na takie ciało
                                  www.fit.pl/fitness-fotka/glosuj/MartaGut/4119.jpg.html
                                  mnie sie podoba
                                  • zoz3 Urok ciala :). 25.11.06, 12:56
                                    Mnie tez. Nic temu cialu nie brakuje :).
                                    Moze szerszego usmiechu...
    • napoleo Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:05
      Mnie się chudzielce nie podobają. Kobieta musi mieć czym oddychać i na czym
      usiąść (byle tego nie było w nadmiarze). Rozmiar 42 jest jeszcze ok.
      • 30_letni Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:06
        jestes w mniejszosci, wiec masz duzo wiekszy wybor;)
        • zoz3 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:08
          Podobno kochanego ciala nigdy nie za malo ale to moze byc
          tylko teoria :).
      • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:09
        Ja mam 38 czasem 40. I uwazam ze jest ok. Moze chciałabym miec wiecej do
        oddychania ale co tam:P
        • zoz3 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:10
          Mniejsze oddychanie tez jest piekne :).
          • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:17
            ale fajnie by było miec C:)
            • zoz3 Sztuczne oddychanie :). 25.11.06, 13:19
              Meskie masaze moga powiekszyc. Popros chlopaka.
              Uwierz mi, mniejsze oddychanie tez jest cudowne :).
              Nie rozprasza tak w pewnych pozycjach.
            • napoleo Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:22
              Apropos biustu - najfajniejszy jest C. Gigantyczne mi się nie podobają. Jakbym
              miał wybrać między A i I - wybrałbym A.
              • limka18 Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:24
                To ja mam optymalne B:D
              • zoz3 Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:24
                Gigantyczne sa niebezpieczne :). Mezczyzni z zaciekawieniem
                ogladaja ale "posiadac" nie chca :). "C" jest uniwersalny.
                Do wszystkiego :).
                • limka18 Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:29
                  czytałam gdzies kiedys ze mezczyzni lubia piersi ktore idealnie mieszcza sie w
                  ich dłoni:D hehe
                • srebrna_smuga Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:32
                  nie chce mi się dopisywać do tamtego ale pominęłam coś. Gdyby do mnie przystawiał się jakiś grubszy facet a byłby zadbany, miał poczucie humoru itp. to napewno dałabym mu szanse i sprawa jego tuszy spadła by na dalszy plan.
                  • 30_letni Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:38
                    a ja wole piekna, mloda i szczupla niz brzydka, stara i gruba;)
                    majac wybor wolimy szczuple, uwierzcie wreszcie
                  • napoleo Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:38
                    Ja tez dałbym szansę puszystej, nie chciałbym jednak, aby była to kobieta
                    gruba - choć z drugiej strony można się przecież odchudzić (większosc otyłosci
                    jest spowodowana niewłasciwym odzywianiem i brakiem ruchu).
                    • napoleo Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:39
                      Tak się składa, że to własnie puszyste mają poczucie humoru.
                      • 30_letni Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:44
                        do diabla z poczuciem humoru;) wole dlugie, piekne nogi dookola moich bioder...
                        • srebrna_smuga Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:55
                          30_letni napisał:

                          > do diabla z poczuciem humoru;) wole dlugie, piekne nogi dookola moich bioder...


                          a ja wole mieć partnera na którym zawsze mogę polegać, kochającego i tak dalej niż żeby myślał tylko penisem i marzył o ideałach...
                          Dziewczyna absolutnie nie musi miec rozmiaru 34 żeby podobać się facetowi.
                          • napoleo Re: Wielkosc oddychania. 25.11.06, 13:56
                            Tez tak uważam - nie rozmiar się liczy, a osobowość. Oby nie była marudną
                            zazdrośnicą...
                      • zoz3 Dawanie szansy :). 25.11.06, 13:45
                        Tez bym dal szanse lekko puszystej :). Z poczuciem seksualnego
                        humoru :). Puszyste bywaja calkiem ok :). Wkladaja serce w to co robia.
                        A biust rzeczywiscie najlepszy ten na raz mieszczacy sie w dloni.
                        Lece juz bo zwariuje piszac a nie czujac biustu w dloni :))).
                        • limka18 Re: Dawanie szansy :). 25.11.06, 13:51
                          Ja tez mam poczucie humoru:D ale powiem ze kiedys byłam troche grubsza to chyba
                          byłam fajniejsza z charakteru. Wogle ludzie puszysci sa fajni:) Maja wyzszy
                          poziom serotoniny i noradrenaliny-hormonow szczescia:)
    • napoleo Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:54
      A co do Kate Moss - może jakiemuś gejowi się spodoba taki chudzielec bez biustu.
      • srebrna_smuga Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 13:57
        napoleo napisał:

        > A co do Kate Moss - może jakiemuś gejowi się spodoba taki chudzielec bez biustu
        > .
        dokładnie. Nie wiem czy ktoś z was oglądał lub słyszał jak wypowiadał się jakiś psycholog, że szczupłe kobiety podobają sie facetom którzy gdzieś w głowie mają ukryty homoseksualizm (kobieta przypomina faceta) a że się usprawiedliwiają przed sobą, że to kobieta to niby nie ma problemu, tak samo jest powiedziane o pedofilstwie (bo te kobiety z budowy przypominają nie rozwinięte dziewczynki).
        • 30_letni Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:00
          taka sama prawda, jak to ze grube podobaja sie glodnym;)
          • srebrna_smuga Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:01
            30_letni napisał:

            > taka sama prawda, jak to ze grube podobaja sie glodnym;)

            haha a żebyś wiedział, że to się sprawdza ;)
        • napoleo Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:01
          Panowie ze skłonnościami pedo lubią Panie dokładnie wygolone - muszą wyglądać
          jak dziewczynki.
          • srebrna_smuga Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:02
            napoleo napisał:

            > Panowie ze skłonnościami pedo lubią Panie dokładnie wygolone - muszą wyglądać
            > jak dziewczynki.

            a jak ja lubie gdy moj facet jest wygolony to jakie mam skłonności?
            • napoleo Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:04
              Na to pytanie sama sobie odpowiedz. Ja tam golić "słonika" nie zamierzam, tylko
              włosy przycinam. :P
              • srebrna_smuga Re: Wzgledne pojecie szczuplego pieknaa.. 25.11.06, 14:05
                napoleo napisał:

                > Na to pytanie sama sobie odpowiedz. Ja tam golić "słonika" nie zamierzam, tylko
                >
                > włosy przycinam. :P

                odpowiedziałam - nie cierpie jak wplątują sie jego włosy łonowe miedzy moje palce i nie chcący pociągne za taki włosek...wiemy jak to boli wiec po co krzywde słonikowi i okolicy robić jak mozna sie tego pozbyc? :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka