Dodaj do ulubionych

Ślub troszkę inny...!

15.09.07, 17:01
Drogie kobietki , pewnie każda z Nas( nawet nie mając jeszcze tej
jedynej połówki) myślała o swoim ślubie,o tym najpięknieszym dniu;-)
zastanawiałam się ostatnio czy bym chciała mieć tradycyjne wesele-
tzn.śliczna sukienka,kwiaty, zabawa do białego rana itd. Ostatnio
przeglądając jakieś forum czytałam wypowiedzi par,które zdecydowały
się na ślub w "innej postaci"-mianowicie wyjechali na wyspe,gdzie
był organizowany ślub dla parunastu par z różnych części świata
(oczywiście był ksiądz i wszystko zgodne z prawem polskim) -zupełnie
inne,oryginalne i myśle ,że nie aż tak stresujące i nie
pochłaniające aż tyle czsu jakie trzeba poświęcic na tradycyjne
wesele, które i tak głównie organizowane jest dla gości.
Czy słyszałyście o biurach podróży ,które zajmują się organizacją
takich ślubów, czy słyszałyście już coś o tym ??? Myślę,że raczej
wolała bym coś takiego . A Wy co o tym wszystkim myślicie?
Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek
    • syriana Re: Ślub troszkę inny...! 15.09.07, 17:10
      zawracanie głowy
    • iberia.pl Re: Ślub troszkę inny...! 15.09.07, 17:12
      paulinka841 napisała:

      > Drogie kobietki , pewnie każda z Nas( nawet nie mając jeszcze tej
      > jedynej połówki) myślała o swoim ślubie,o tym najpięknieszym dniu;-
      )


      pudlo, uwierz, ze sa kobiety, ktore o tym nie mysla, nawet gdy maja
      przy boku tego Jedynego.

      > zastanawiałam się ostatnio czy bym chciała mieć tradycyjne wesele-
      > tzn.śliczna sukienka,kwiaty, zabawa do białego rana itd. Ostatnio
      > przeglądając jakieś forum czytałam wypowiedzi par,które
      zdecydowały się na ślub w "innej postaci"-mianowicie wyjechali na
      wyspe,gdzie był organizowany ślub dla parunastu par z różnych
      części świata (oczywiście był ksiądz i wszystko zgodne z prawem
      polskim) -zupełnie inne,oryginalne i myśle ,że nie aż tak stresujące
      i nie pochłaniające aż tyle czsu jakie trzeba poświęcic na
      tradycyjne wesele,

      wszystko zalezy:jedna kolezanka poswiecila rok by wszystko
      przygotowac-impreza na 150 osoba, a inna zrobila to w 3 miesiace-
      impreza na 60 osob.

      > które i tak głównie organizowane jest dla gości.

      dokladnie.

      > Czy słyszałyście o biurach podróży ,które zajmują się organizacją
      > takich ślubów,

      google.pl

      > czy słyszałyście już coś o tym ???
      no nie inaczej.


      > Myślę,że raczej wolała bym coś takiego .

      to fajnie.
      • iberia.pl p.s. 15.09.07, 17:13
        pomysl ciekawy, tylko zeby potem nie bylo obrazy majestatu ze strony
        rodziny-niestety wiele osob, nie jest w stanie pogodzic sie z tym,
        ze ktos inny nie potrzebuje cyrku z audytorium do tego by zmienic
        stan cywilny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka