paulinka841
15.09.07, 17:01
Drogie kobietki , pewnie każda z Nas( nawet nie mając jeszcze tej
jedynej połówki) myślała o swoim ślubie,o tym najpięknieszym dniu;-)
zastanawiałam się ostatnio czy bym chciała mieć tradycyjne wesele-
tzn.śliczna sukienka,kwiaty, zabawa do białego rana itd. Ostatnio
przeglądając jakieś forum czytałam wypowiedzi par,które zdecydowały
się na ślub w "innej postaci"-mianowicie wyjechali na wyspe,gdzie
był organizowany ślub dla parunastu par z różnych części świata
(oczywiście był ksiądz i wszystko zgodne z prawem polskim) -zupełnie
inne,oryginalne i myśle ,że nie aż tak stresujące i nie
pochłaniające aż tyle czsu jakie trzeba poświęcic na tradycyjne
wesele, które i tak głównie organizowane jest dla gości.
Czy słyszałyście o biurach podróży ,które zajmują się organizacją
takich ślubów, czy słyszałyście już coś o tym ??? Myślę,że raczej
wolała bym coś takiego . A Wy co o tym wszystkim myślicie?
Pozdrawiam serdecznie