accup 22.04.09, 13:45 Mam pytanie. Czy stosowałyscie kiedykolweik ten krem? Jezeli tak, to chcialabym poznac Wasze opinie o nim :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cafem Off topic 22.04.09, 13:49 Specjalisci od nazw coraz bujniejsza wyobraznia sie popisuja:) Odpowiedz Link Zgłoś
lacido Re: Off topic 22.04.09, 13:56 też jestem pod wrażeniem a co to za produkt tak w ogóle? Zwykły krem nawilżający? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś