21.03.08, 18:20
Co wy ta to ?

forum.kondratowicza18.pl/ankieta-vt13.html
Obserwuj wątek
    • sen-tar Re: Ankieta_NIE_ale to nie jest jedyny problem 21.03.08, 20:27
      Dziwny ten kraj.
      Ponad dwustu właścicieli (współwłaścicieli) nieruchoności przygląda
      się biernie jak od kilku już ładnych lat jeden z nich, czyli SBM w
      upadłości z Syndykiem w roli Zarządcy, kpi sobie z nich łupiąc ich
      niemiłosiernie wysokimi obciążeniami nie dając prawie nic w zamian,
      jeśli nie liczyć biednego Roberta Dudowicza.
      Każdy wie, że Syndyk rządzi całym osiedlem tylko dlatego, że nikt
      inny tego zrobić nie chce.
      Pytałem już na tym forum, czy są osoby zainteresowane zmianą
      istniejącego stanu rzeczy. Może czas wziąć sprawy we własne ręce i
      założyć WSPÓLNOTĘ. A wtedy Syndyk rzeczywiście byłby jednym z nas,
      czyli ~1/240 głosem. Link poniżej.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11165&w=75081036
      Jednak okazano w tej sprawie zero zainteresowania. Być może i w
      upadłości możnba robić interesy z "SBM w upadłości", bo przecież
      chyba niemożliwym jest, aby tak głęboko to mieszkańcom zwi...o.
      Może przy okazji tej ankiety ludziom otworzą się oczy.
      • rysie Re: Ankieta_NIE_ale to nie jest jedyny problem 26.03.08, 11:00
        Masz racje, dlatego wraz z sasiadami zlozylismy do sedziego
        komisarza skarge na Syndyka w sprawie bezprawnego wynajecia NASZEGO
        dachu pod anteny telefonii komorkowej. Sedzia nakazal Syndykowi
        zwolac zebranie w tej sprawie. Prowdopodobnie odbedzie sie ono 1.
        kwietnia. Serdecznie zapraszam, moze wspolnie uda sie wymusic
        respektowanie naszych praw.
        Dokladna godzine podam pozniej, po ustaleniu z syndykiem.
        Pozdr.
    • inecita Re: Ankieta 26.03.08, 13:01
      Mieszkam tu stosunkowo od niedawna i nie wszystko jeszcze rozumiem
      jesli chodzi o przepychanki z syndykiem ale uderzyły mnie dwie
      sprawy:
      1) ankieta moim zdaniem CELOWO została rozdana tuz przed Swietami a
      termin jej złożenia jest tuz po swietach, czyli wtedy, gdy nasze
      osiedle stoi prawie puste, a ci którzy zostają i tak mają inne
      sprawy na głowie
      2) Celowo nazwano ją ankietą nie zaś GŁOSOWANIEM mieszkańców, nie
      zawarto też zadnej informacji na temat tego w jaki sposób zostaną
      ogłoszone wyniki ankiety ani czy i do jakiego stopnia ma ona
      charakter wiążący i decydujący

      Nie wiem czemu mam wrażenie że i tak wszystko jest juz przesądzone...
      • spolecznik1 Re: Ankieta 27.03.08, 00:36
        i tak zrobia co chca jak zawsze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka