spolecznik1 21.03.08, 18:20 Co wy ta to ? forum.kondratowicza18.pl/ankieta-vt13.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sen-tar Re: Ankieta_NIE_ale to nie jest jedyny problem 21.03.08, 20:27 Dziwny ten kraj. Ponad dwustu właścicieli (współwłaścicieli) nieruchoności przygląda się biernie jak od kilku już ładnych lat jeden z nich, czyli SBM w upadłości z Syndykiem w roli Zarządcy, kpi sobie z nich łupiąc ich niemiłosiernie wysokimi obciążeniami nie dając prawie nic w zamian, jeśli nie liczyć biednego Roberta Dudowicza. Każdy wie, że Syndyk rządzi całym osiedlem tylko dlatego, że nikt inny tego zrobić nie chce. Pytałem już na tym forum, czy są osoby zainteresowane zmianą istniejącego stanu rzeczy. Może czas wziąć sprawy we własne ręce i założyć WSPÓLNOTĘ. A wtedy Syndyk rzeczywiście byłby jednym z nas, czyli ~1/240 głosem. Link poniżej. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=11165&w=75081036 Jednak okazano w tej sprawie zero zainteresowania. Być może i w upadłości możnba robić interesy z "SBM w upadłości", bo przecież chyba niemożliwym jest, aby tak głęboko to mieszkańcom zwi...o. Może przy okazji tej ankiety ludziom otworzą się oczy. Odpowiedz Link
rysie Re: Ankieta_NIE_ale to nie jest jedyny problem 26.03.08, 11:00 Masz racje, dlatego wraz z sasiadami zlozylismy do sedziego komisarza skarge na Syndyka w sprawie bezprawnego wynajecia NASZEGO dachu pod anteny telefonii komorkowej. Sedzia nakazal Syndykowi zwolac zebranie w tej sprawie. Prowdopodobnie odbedzie sie ono 1. kwietnia. Serdecznie zapraszam, moze wspolnie uda sie wymusic respektowanie naszych praw. Dokladna godzine podam pozniej, po ustaleniu z syndykiem. Pozdr. Odpowiedz Link
inecita Re: Ankieta 26.03.08, 13:01 Mieszkam tu stosunkowo od niedawna i nie wszystko jeszcze rozumiem jesli chodzi o przepychanki z syndykiem ale uderzyły mnie dwie sprawy: 1) ankieta moim zdaniem CELOWO została rozdana tuz przed Swietami a termin jej złożenia jest tuz po swietach, czyli wtedy, gdy nasze osiedle stoi prawie puste, a ci którzy zostają i tak mają inne sprawy na głowie 2) Celowo nazwano ją ankietą nie zaś GŁOSOWANIEM mieszkańców, nie zawarto też zadnej informacji na temat tego w jaki sposób zostaną ogłoszone wyniki ankiety ani czy i do jakiego stopnia ma ona charakter wiążący i decydujący Nie wiem czemu mam wrażenie że i tak wszystko jest juz przesądzone... Odpowiedz Link