Dodaj do ulubionych

O zawodach - pilnie poszukiwane :-)

21.07.08, 10:36
Mój dwulatek wczoraj usnął z ostatnim numerem Misia wpatrując się w stronę z
zawodami (lekarz, zegarmistrz, strażak, etc.). Możecie polecić coś fajnego w
tym temacie dla malucha?
Pozdrawiam,
L.
Obserwuj wątek
    • abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:45
      "Księga zawodów" Skokowskiego i z granny Piotruś z ilustracjami
      Pawlaka. (a Ty już w domu?)
      • lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49
        abepe napisała:

        > "Księga zawodów" Skokowskiego i z granny Piotruś z ilustracjami
        > Pawlaka.

        Dzięki!

        >(a Ty już w domu?)

        Jeszcze nie :-)
        • abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:09
          To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę???
          • lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:11
            abepe napisała:

            > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę???

            A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do Gdyni...
            • abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:16
              lunatica napisała:

              > abepe napisała:
              >
              > > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę???
              >
              > A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do
              Gdyni...
              >


              No, fakt, liczę więc na sierpień w Krakowie:)
              • lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:21
                abepe napisała:

                > lunatica napisała:
                >
                > > abepe napisała:
                > >
                > > > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę???
                > >
                > > A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do
                > Gdyni...
                > >
                >
                >
                > No, fakt, liczę więc na sierpień w Krakowie:)

                No jasne! Nie widzę przeszkód :-)
      • lunatica Abepe 21.07.08, 10:55
        Fajny ten Piotruś... żeby był tylko gdzie w sklepie :-/
        • i2h2 Re: Abepe 21.07.08, 10:59
          U nas w Auchan go jakiś czas temu widziałam - kupić Ci , jak będzie?
          • lunatica Re: Abepe 21.07.08, 11:03
            i2h2 napisała:

            > U nas w Auchan go jakiś czas temu widziałam - kupić Ci , jak będzie?

            Ha! Jeśli Szanowna Pani bywa - to sobie życzę, a pewnie! Bardzo proszę :-)
        • abepe Re: Abepe 21.07.08, 11:10
          lunatica napisała:

          > Fajny ten Piotruś... żeby był tylko gdzie w sklepie :-/
          >

          Wprosicie się na partyjkę do Beatki:))
    • i2h2 Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:48
      "Księgi zawodów" poszukaj - na pewno wydał Skokowski, a czy
      Olesiejuk wznowił, to nie wiem.
      • lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49
        i2h2 napisała:

        > "Księgi zawodów" poszukaj - na pewno wydał Skokowski, a czy
        > Olesiejuk wznowił, to nie wiem.

        Już szukam!
        :-)
      • i2h2 Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49
        Spóźniłam się nieco, jak widzę ;-)
        To jeszcze dorzucę "Pan Tom buduje dom" - są zawody :-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka