lunatica 21.07.08, 10:36 Mój dwulatek wczoraj usnął z ostatnim numerem Misia wpatrując się w stronę z zawodami (lekarz, zegarmistrz, strażak, etc.). Możecie polecić coś fajnego w tym temacie dla malucha? Pozdrawiam, L. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:45 "Księga zawodów" Skokowskiego i z granny Piotruś z ilustracjami Pawlaka. (a Ty już w domu?) Odpowiedz Link
lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49 abepe napisała: > "Księga zawodów" Skokowskiego i z granny Piotruś z ilustracjami > Pawlaka. Dzięki! >(a Ty już w domu?) Jeszcze nie :-) Odpowiedz Link
abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:09 To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę??? Odpowiedz Link
lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:11 abepe napisała: > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę??? A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do Gdyni... Odpowiedz Link
abepe Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:16 lunatica napisała: > abepe napisała: > > > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę??? > > A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do Gdyni... > No, fakt, liczę więc na sierpień w Krakowie:) Odpowiedz Link
lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 11:21 abepe napisała: > lunatica napisała: > > > abepe napisała: > > > > > To czemuś się na spotkanie w piątek nie stawiła, hę??? > > > > A bo do Gdyni to za daleko :-) do Gdańska jeszcze jeszcze, ale do > Gdyni... > > > > > No, fakt, liczę więc na sierpień w Krakowie:) No jasne! Nie widzę przeszkód :-) Odpowiedz Link
lunatica Abepe 21.07.08, 10:55 Fajny ten Piotruś... żeby był tylko gdzie w sklepie :-/ Odpowiedz Link
i2h2 Re: Abepe 21.07.08, 10:59 U nas w Auchan go jakiś czas temu widziałam - kupić Ci , jak będzie? Odpowiedz Link
lunatica Re: Abepe 21.07.08, 11:03 i2h2 napisała: > U nas w Auchan go jakiś czas temu widziałam - kupić Ci , jak będzie? Ha! Jeśli Szanowna Pani bywa - to sobie życzę, a pewnie! Bardzo proszę :-) Odpowiedz Link
abepe Re: Abepe 21.07.08, 11:10 lunatica napisała: > Fajny ten Piotruś... żeby był tylko gdzie w sklepie :-/ > Wprosicie się na partyjkę do Beatki:)) Odpowiedz Link
i2h2 Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:48 "Księgi zawodów" poszukaj - na pewno wydał Skokowski, a czy Olesiejuk wznowił, to nie wiem. Odpowiedz Link
lunatica Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49 i2h2 napisała: > "Księgi zawodów" poszukaj - na pewno wydał Skokowski, a czy > Olesiejuk wznowił, to nie wiem. Już szukam! :-) Odpowiedz Link
i2h2 Re: O zawodach - pilnie poszukiwane :-) 21.07.08, 10:49 Spóźniłam się nieco, jak widzę ;-) To jeszcze dorzucę "Pan Tom buduje dom" - są zawody :-) Odpowiedz Link