lechowski51 21.12.10, 16:04 ...wynagradza "swoich mocodawcow" www.rp.pl/artykul/582027-Tajny-informator-Walesy.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rurek Re: Bolek IP: *.ostnet.pl 21.12.10, 16:09 Coś ci się pokićkało z nickami lechosiu. Takie linki dajesz zwykle na forum jako e. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rurek Re: Boluś IP: *.ostnet.pl 21.12.10, 19:12 www.polityka.pl/galerie/1501833,4,andrzej-mleczko---galeria-rysunkow-2010-r.read Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Boluś 21.12.10, 19:28 Tyle bzdur naczytalem sie tutaj na moj temat ,ze niedlugo dla forumowych klamczuchow wystepujacych pod kilkoma nikami zostane zapewne Eskimosem nienawidzacych czarnych fok,ktory osiedlil sie w Polsce aby polowac na niekoszerne hipopotamy. Link jest wlasciwy,choc niewlasciwe tresci..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rurek Re: Boluś IP: *.ostnet.pl 21.12.10, 19:52 Ojejku Lechosiu. Tylko ty się przypadkiem nie obraź i nie odejdź z tego forum. Ja na wszelki wypadek cię strasznie przepraszam w imieniu swoim i innych ( wiem że wy w Pisie przepraszanie lubicie nawet bardziej niż gliglanie pod bródką). A jednocześnie biję się w pierś że wcale nie uważam cię za Eskimosa. No bo czy widział ktoś Eskimosa nazistę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Z rodowodem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.10, 20:08 Lechosiu.Nie odchodź.To nasze forum jako jedyne może się pochwalić,że w dyskusji uczestniczy potomek rodu bandyckiego z rodowodem i tradycjami. Jeszcze jedno,czy Twoi krewni tj.stryjowie wraz z szanownym ojczulkiem przed wigilią udawali się na bandycki szaber do okolicznych wiosek czy też stać ich było tak jak Ciebie na zakup produktów na święta. Wiesz tradycja to jest tradycja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: armagedon Re: Z rodowodem IP: 46.112.214.* 21.12.10, 21:20 Ty prawdziwy i jedyny obowiązkowy pacjencie jesteś faktycznie jeb..ęty. Wzorem twojego idola, nekrofila i specjalisty od katastrof utraciłeś kontakt z rzeczywistością, a formuła twojego bełkotu już dawno się wyczerpała. I nie nadużywaj, że jesteś Polakiem, bo nie masz na to monopolu pacjencie. amen. Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Z rodowodem 21.12.10, 22:03 Jak potrzebujesz zaswiadczenia ze byles "porzadnym sbekiem" napisz do Bolka!.Michnik daje stemple kto jest prawdziwym antysemita,Bolek kto byl "porzadnym sbekiem".No i nie zapominaj o lekarstwach bo sie zaplujesz na amen na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duupek Re: Z rodowodem IP: *.acn.waw.pl 21.12.10, 22:36 klechowski, stary capie, ty pewnie wystawiasz kwity o sluzbie w ORMO, gdzie spedziles dlugie lata, znamy cie, farbowany lisie Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Każdy ma swojego ukochanego ubeka, którego broni 21.12.10, 23:01 Cóż, biorąc pod uwagę, że świekier Kaczyńskiej młodszej to stary ubol - Wałęsa nie jest jeszcze taki najgorszy: www.pardon.pl/artykul/1458/agent_w_rodzinie_kaczynskich/6 wyborcza.pl/1,76842,8847267,Marcin_Dubieniecki.html "Na pytanie czy Jarosław Kaczyński nie ma problemu z tym, że senior Dubieniecki był w służbach specjalnych PRL, mąż Marty Kaczyńskiej odpowiadał: „Powiedziałem panu prezydentowi od razu w czasie pierwszej rozmowy, że tata był w służbach. On się tylko upewnił: "Ojciec nie był w SB? To pewnie był w MSW, w inspektoracie II. To jest kontrwywiad. Poza tym pan nie ponosi odpowiedzialności za decyzje pana ojca"". Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Każdy ma swojego ukochanego ubeka, którego br 21.12.10, 23:29 Jak widze sp.Kaczynski oprocz roznych "palikotowych przestepstw" odpowiada rowniez za to, ze jego corka bzyknela sie z synem sbeka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duupek Re: Każdy ma swojego ukochanego ubeka, którego br IP: *.acn.waw.pl 22.12.10, 00:19 klechowski, czyli ty tez bylbys zadowolony z ubola w rodzinie. A synowi upowca dalbys corke? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Re: Każdy ma swojego ukochanego ubeka, którego br 22.12.10, 00:22 1. W kampanii wyborczej Kaczora mniejszego (2005 rok) jednym z koronnych zarzutów wobec jego kontrkandydata był "dziadek w Wehrmachtu". rozumiem, że świekier z UB nie plami, niczym czysta wyborowa... 2. Kaczor młodszy nie odpowiada za to, że jego córka "bzyknęła się z synem ubeka" (i to dość skutecznie, bo mają dwoje dzieci, w dodatku nawet wyszła za tegoż syna ubeka), ale za to, że rozgrzeszył w krótkich żołnierskich słowach własnego zięcia: jego tatuś był TYLKO w MSW, TYLKO w kontrwywiadzie, TYLKO w służbach... Za to politykom opozycji wyciąga się życiorysy do trzeciego pokolenia (i nie daj Boże, żeby pojawiły się w tych biografiach jakieś służby, bo od razu człowiek jest spalony). Kaczor mniejszy wyrzucił nawet służącego mu wiernie jak pies, na kolanach goistka, który podpisał lojalkę w stanie wojennym, bo miał żone i malutkie dziecko. Natomiast świekier córki-ubek nie przeszkadzał w najmniejszym stopniu. To się nazywa zwyczajne łajdactwo, a delikatniej: hipokryzja (po naszemu: dwulicowość). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rurek Bolechowski IP: *.ostnet.pl 22.12.10, 08:56 Drogi Bolechowski typową katolicką, podwójną moralnością uważa , że umoczony w coś przodek działacza PO zobowiązuje tego działacza do popełnienia honorowego samobójstwa. W przypadku Pisowców zaś obowiązuje zasada że nikt nie może odpowiadać za winy przodków. Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Bolechowski 22.12.10, 10:34 Kochany rurku!.Ciebie jako ateiste nie obowiazuje-Nie mow falszywego swiadectwa.....ale mysle ze funkcjonuje u was cos takiego jak przyzwoitosc.Pojecie podwojnej moralnosci,relatywizmu moralnego a zatem mniejszego zla,to nie "osiagniecia" katolikow a obozu Postepu. Juz od tzw.Wielkiej Rewolucji Francuskiej istnialo przyzwolenie na zbrodnie jezeli bylo to w interesie Ludu.Potem swiatowe lewactwo udoskonalalo "moralnoisc w interesie ludu pracujacego" i wodz Postepu wprowadzil do katalogu/dekalogu/-Cel uswieca srodki!.Teraz kazde lajdactwo usprawiedliwiano interesem walki o Postep.Kradziez majatku nazwano nacjonalizacja,zabijanie aborcja i eutanazja,oszukiwanie bliznich mieni sie przedsiebiorczoscia. To Wy a nie ja sbekiem w rodzinie sp.Kaczynskiego usprawiedliacie sbeckich przodkow w rodzinach Komorowskiej,Kwasniewskiego,Cimoszewicza,Michnika...Oczywiscie ze nikt nas nie odpowiada za winy przodkow ale zyciorysy kazdego z nas w duzej mierze sa pochodnym tego kim byli nasi rodzice czy dziadkowie.Widac to chocby po karierach w/w a tez po tym jakie reprezentuja wartosci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ika Re: Bolechowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.10, 11:12 Lechosiu napisał: "Oczywiscie ze nikt nas nie odpowiada za winy przodkow ale zyciorysy kazdego z nas w duzej mierze sa pochodnym tego kim byli nasi rodzice czy dziadkowie.Widac to chocby po karierach w/w a tez po tym jakie reprezentuja wartosci. " I tu z Tobą Lechosiu całkowicie zgadzam.Widać to po Tobie.Nie będę Ci przypominała-a zresztą sam wiesz>>> Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Re: Bolechowski 22.12.10, 11:28 Oczywisci > e ze nikt nas nie odpowiada za winy przodkow ale zyciorysy kazdego z nas w duze > j mierze sa pochodnym tego kim byli nasi rodzice czy dziadkowie.Widac to chocby > po karierach w/w a tez po tym jakie reprezentuja wartosci. Bronisław Wildstein, Ludwik Dorn - synowie funkcjonariuszy KPP. Cenckiewicz - wnuk ubeka. Kaczyńscy - synowie komucha, uczącego komuchów diamatu. Masz absolutną rację - po PiS-ie doskonale widać, skąd im nogi wyrastają. Bolszewia w stanie czystym, wręcz genetycznym... Odpowiedz Link Zgłoś
kocur_zalogowany Myślisz, że oczyszczająca moc płomieni na stosie 22.12.10, 11:43 pozwalająca grzesznikowi uniknąć ognia piekielnego to wymysł Rewolucji Francuskiej? Czy to nie jest relatywizm moralny, że nie pozwalamy na kradzież jabłka z sadu, a pozwalamy spalić człowieka żywcem? Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Re: Bolechowski 22.12.10, 11:51 > Juz od tzw.Wielkiej Rewolucji Francuskiej istnialo przyzwolenie na zbrodnie je > zeli bylo to w interesie Ludu. Kocur_zalogowany ma absolutną rację - specjalistami od zezwalania na zbrodnie i od "rozluźniania sumienia" byli ojczulkowie jezuici w XVII wieku: it.wikipedia.org/wiki/Lassismo Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Bolechowski 22.12.10, 12:04 tadeusz pisze; Bronisław Wildstein, Ludwik Dorn - synowie funkcjonariuszy KPP. Cenckiewicz - wnuk ubeka. Kaczyńscy - synowie komucha, uczącego komuchów diamatu. Masz absolutną rację - po PiS-ie doskonale widać, skąd im nogi wyrastają. Bolszewia w stanie czystym, wręcz genetycznym.. Wildstein i Dorn sa wyjatkiem potwierdzajacym regule,ze Zyd wychowany w komunistycznym domu nie potrafi zerwac ze swoja przeszloscia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dark Prawdziwy Polak IP: 77.236.25.* 22.12.10, 12:13 "Wildstein i Dorn sa wyjatkiem potwierdzajacym regule,ze Zyd wychowany w komunistycznym domu nie potrafi zerwac ze swoja przeszloscia." Za to Prawdziwy Polak potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Kali Bolechowski? 22.12.10, 12:18 > Wildstein i Dorn sa wyjatkiem potwierdzajacym regule,ze Zyd wychowany w komuni > stycznym domu nie potrafi zerwac ze swoja przeszloscia. Jasssne - "to wprawdzie skur.wynsyn, ale to nasz skurw.ynsyn". Moralność Kalego. Odpowiedz Link Zgłoś
solist Re: Bolechowski 22.12.10, 13:06 Tak, Lesiu, hipokryzja to to co czujesz najbardziej. Widzę, że wszystko jestes w stanie uzasadnić pod warunkiem, że dotyczy twoich idoli. Widstein to zwierzak, który wraz z Ziobrą stałby na czele CzeKa gdyby miał taka sposobność. Jest wulgarny, nienawidzi ludzi i nie kryje się ze swoja agresją. Dorn to również świetny przykład - "eeeup, pardon, a o co chodzi"? Ale Rząsa to już zły przykład. Jesteś typowym hipokrytą, Lechowski, ale trzeba byc też niezłym chu.jkiem żeby za to samo jednych bronić, a innych wytykać palcami (patrz na swoje opinie np. o Komorowskim) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rurek Re: Bolechowski IP: *.ostnet.pl 22.12.10, 14:57 Drogi Lechosiu. Czytając twojego przedostatniego posta myślałem że jest cień sensu napisać jakąś polemikę. Ostatni post pozbawił mnie resztek złudzeń. Nie zgodzę się z solistem, że ty jesteś hipokrytą. Ty jesteś ideowym i odrażającym faszystą. I to tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Bolechowski 22.12.10, 17:22 Kochanu rurykowiczu!.Lata mijaja,rezimy padaja a u was te same wyzwiska.Milo mi znalezc sie w gronie "polskich faszystow" takich jak rotmistrz Pilecki.Wolicka,Fejgin czy Stefan Michnik byliby z Ciebie dumni ze dalej jak oni tropisz "polskich faszystow".Ona tez ich tropila i dlatego jest Oblubienica Salonu; Wisława Szymborska - ROBOTNIK NASZ MÓWI O IMPERIALISTACH. Nienawidzą naszego węgla. Nienawidzą naszych cegieł i przędzy. Nienawidzą tego, co już jest. Nienawidzą wszystkiego, co będzie. Naszych okien i kwiatów w oknach. Naszych lasów i ciszy leśnej. Nawet wiosny, bo to nasza wiosna. Nawet szkoły z wesołymi dziećmi. Rozpruli atom jak pancerną kasę, lecz nic prócz strachu nie znaleźli w kasie. O, gdyby mogli, gdyby mogli tym strachem uderzyć w domy i fabryki nasze. W nasze okna i kwiaty w oknach. W nasze lasy i ciszę leśną. Nawet w wiosnę, bo to nasza wiosna. Nawet w szkoły z wesołymi dziećmi. O, gdyby mogli - gdyby mogli... Wiemy. Więc oczy mamy przenikliwe. Więc serca mamy niełamliwe. Więc czoła mamy nieustraszone. Więc ręce mamy niezwyciężone. Nienawidzą naszego węgla. Nienawidzą naszych cegieł i przędzy. Nienawidzą tego, co już jest. Nienawidzą wszystkiego, co będzie. Naszych okien i kwiatów w oknach. Naszych lasów i ciszy leśnej. Nawet wiosny, bo to nasza wiosna. Nawet szkoły z wesołymi dziećmi. Rozpruli atom jak pancerną kasę, lecz nic prócz strachu nie znaleźli w kasie. O, gdyby mogli, gdyby mogli tym strachem uderzyć w domy i fabryki nasze. W nasze okna i kwiaty w oknach. W nasze lasy i ciszę leśną. Nawet w wiosnę, bo to nasza wiosna. Nawet w szkoły z wesołymi dziećmi. O, gdyby mogli - gdyby mogli... Wiemy. Więc oczy mamy przenikliwe. Więc serca mamy niełamliwe. Więc czoła mamy nieustraszone. Więc ręce mamy niezwyciężone. Odpowiedz Link Zgłoś
urke66 Re: Bolechowski 22.12.10, 18:12 Szanowny Panie. Jestem ciekaw jakie Pan ma dokonania w życiu. Rozumiem że jest Pan wybitnym pisarzem, uczonym, konstruktorem, muzykiem, filozofem - niepotrzebne skreślić. I to daje Panu prawo do lekceważącego poniżania osób pokroju Wisławy Szymborskiej. Bardziej prawdopodobne jest jednak kompensowanie sobie życiowych niepowodzeń poprzez kontrowersyjną aktywność internetową. I na koniec proszę aby Pan nie podkreślał w co drugim poście swojego katolicyzmu. Jest Pan biegunowo odległy od każdej cywilizowanej koncepcji katolickiej, a w tej kwestii wiem co piszę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pysio Re: Bolechowski IP: 213.25.24.* 22.12.10, 18:44 Chciałbym przypomnieć że czasy naszych ojców to fascynacja komunizmem lub faszyzmem i naprawdę nietrudno znaleźć przedstawicieli rodów którzy by tej fascynacji nie ulegli. Czas pokazał że mit komunisty czy faszysty jako człowieka prawego i uczciwego szlag trafił bo to właśnie oni sami ciężko pracowali aby otworzyć ludzkości oczy! Dlatego dzisiaj jest prawie niemożliwe znaleźć kogoś bez skazy na rodowodzie. W końcu sam hitler miał babkę która była żydówką. Dlatego ewolucja światopoglądowa jest możliwa jako prawdziwa choć farbowanych lisów na pewno nie brakuje. Dlatego w poczynaniach naszego rządu widać tęsknotę za tamtymi czasami. Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Bolechowski 22.12.10, 18:54 Cytowanie tworczosci noblistki jest "lekcewazacym ponizaniem osoby"?!A to dopiero kabaret,lepszy anizeli wyzywanie mnie od faszystow przez tutejszych lewakow. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Re: Bolechowski 22.12.10, 22:31 Pewien facet zdradził swojego szefa. Trzykrotnie się go wyparł. Szefa aresztowano, torturowano i zabito. Ok. miesiąca później zdrajca usłyszał: "Paś baranki moje". Wisława Szymborska pisała te cytowane wierszyki 60 lat temu. Czy przez ten czas nie dokonała niczego ważnego? Czy Komitet Noblowski aż tak się pomylił, że nagrodził trzeciorzędną dojarkę kołchozową, zachwyconą Stalinem i klecącą swoje pożal się Boże poezyje po linii i na bazie? Czy czytelnicy i filolodzy na całym świecie nie mają pojęcia o poezji, zachwycając się tekstami Szymborskiej, która przecież pisała o Stalinie, a oprócz tego pisała o Stalinie, no i jeszcze do tego pisała o Stalinie? I cóż takiego napisał przez ostatnie 60 lat lechowski, że rżnie tutaj kogoś, kto przewyższa Szymborską intelektem i kunsztem poetyckim? Napisał w tym czasie Biblię? Pieśń o Rolandzie? A może to autor "Pana Tadeusza" i "Wesela" w jednym? Wtedy rzeczywiście może mieć słuszną pretensję, że nagrodzono grafomankę, piszącą przez 60 lat o Stalinie, a nie jego, który jest dwoma wieszczami narodu polskiego w jednej osobie... Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: Bolechowski 23.12.10, 09:15 Przypowiiesc o Jezusie i Szymborskiej taka sobie,choc oddaje w jakims sensie to, ze nie mozna zdradzac dla srebrnikow czy slawy.Jezus cierpial bity i opluwany a Szymborska i kazdy z nas jezeli zdradzila niech czyta swoje wiersze o Stalinie a inni swoje donosy na przyjaciol. Wracam do tematu; blog.rp.pl/krauze/2010/12/22/komentarz-rysunkowy-23-12-2010/ Odpowiedz Link Zgłoś
solist Re: Bolechowski 23.12.10, 10:07 Jezusy cierpiał bity i opluwany, jak piszesz, na własne życzenie. Potrzebował kogoś kto go zdradzi żeby być sławnym. To jedna z hipotez. Inna jest taka, że został wskazany by być przywódcą duchowym, bo taka była sytuacja polityczna w tamtych czasach i w tamtym regionie. Dziwne jak bardzo cierpisz nad Jezusem, który żył gdzieś tam i dawno temu, a tymczasem tu, we własnym kraju, opluwasz swoja rodaczkę. Jakoś nie wspominasz "prac naukowych" swoich Kaczych idoli (obu), którzy w obecnych czasach mienią się niczym patrioci. Jeden z nich ponoć niedługo będzie świętym. Szymborska pisała w to w co wierzyła, jak prawie 100% Polaków w tamtych czasach. Wiem, wiem, Lechoś, twoja rodzina była wyjątkiem. Po śmierci Stalina wyszła na ulicę i rozpoczęła manifestację antyradziecką. Ale twoja rodzina to debeściaki! niczego się nie boi. Podpowiem ci Lechoś, że powinieneś wskazać jeszcze Miłosza, Lema i kilku innych, którzy mieli przebłyski komunistycznej mentalności. Ale ty takich szubrawców prokomunistycznych nigdy nie czytywałeś, prawda? Ty tylko czytasz samych patriotów - Słowackiego, Mickiewicza, Reymonta - pal pies ich pijaństwo. Jako prawdziwy patriota słuchasz Szopena - pal pies, jak i innych, że nie zmarł na gruźlicę. Ty Lechoś jesteś prawdziwy Polak! Stań się naszym przywódcą, prawdziwy Polaku, który nigdy nie popełnia błędów, który ma tak odważną rodzinę i w ogóle jest cacy patriota. Ja cię tylko proszę, podaj swoje nazwisko, bo chciałłbym poznać tą twoją patriotyczną z dziada pradziada rodzinę. A może znajdę też zdjęcia i obrazy gdy stali na czele Solidarności, rewolucji, powstań, wypraw kosmicznych itd? Może jednak nie. Nie podawaj swojego szlachetnego nazwiska. Lepiej żebyś czasu na to nie marnował. Lepiej cierp dalej śmierć Jezusa, który zmarł gdzieś tam prawdopodobnie na krzyżu 2000 lat temu, bo dzięki temu więcej wniesiesz do polskiego społeczeństwa i wybudujesz lepszy świat. A Szymborską gnój dalej, toż to komunistyczna bandytka! Szybko i łatwo oceniasz ludzi. Jednak tym razem epitetu ci nie sprzedam. Może kiedyś w wizjach zobaczysz swojego cierpiącego Jezusa, który powie ci żebyś się jebn.ął w mózg i odpier.dolił w końcu od niego. Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz.4 Re: Bolechowski 23.12.10, 11:17 Nic nie zrozumiałeś, Kali Bolechowski (dlaczego mnie to nie dziwi?). Porównywałem nie Jezusa i Szymborską, tylko apostoła Piotrai Szymborską. Gdyby Jezus zachowywał się tak jak Kali Bolechwski z tutejszego forum, pierwszym papieżem zostałby ktoś zupełnie inny... Ponieważ masz zerowe pojęcie o teologii i katolicyzmie (czy - szerzej - chrześcijaństwie), rozumiem, że do dzisiaj uważasz Piotra za zdrajcę i pamiętasz jedno: ta świnia wyparła się Jezusa trzy razy. Na tym zaczyna się i kończy twoja ocena tej postaci. Z ciebie katolik (chrześcijanin) jak z koziej du.py trąba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leon Re:klechujowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.10, 12:40 jesteś typową mendą ,a nie Polakiem frajerze. I dosyć twoich wynurzeń psychodelicznych. Zgłoś się do psychiatry albo prosto do szpitala. Odpowiedz Link Zgłoś