Dodaj do ulubionych

Brudny San

IP: *.107.118.111.mediahost.pl 04.09.12, 15:28
Dlaczego San w Przemyślu jest taki brudny ?W okolicach Sanowej widoczna jest ciemna i cuchnąca plama.Dzisiaj ktoś wpuszczał do rzeki ścieki z kanału poniżej mostu Siwca.Ryb jest już jak na lekarstwo.Rzeka powoli umiera.Czy nie da się z tym nic zrobić ?
Obserwuj wątek
    • darino Re: Brudny San 04.09.12, 21:30
      A gdzie w Przemyślu jest oczyszczalnia ścieków ?
    • Gość: @ Re: Brudny San IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 05.09.12, 11:41
      brudasy
    • Gość: e Re: Brudny San IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.12, 21:43
      Ano dlatego ,że likwidują w Polsce Sanepidy,które i tak już nic nie mogą.Do Sanu puszcza scieki kto chce i ile chce .Począwszy od chłopków roztropków,którzy spuszczają szamba do rzeki a skończywszy na wszelakiego rodzaju zakładach ,nie wspominając o przemycanych ściekach z Ukrainy.
      • Gość: Rumunescu Re: Brudny San IP: *.play-internet.pl 05.09.12, 22:00
        San jest jedną z najbardziej czystych rzek w Polsce. Zapraszam na kąpiel w Wiśle na wysokości ZOO - Warszawa Praga. A po nurkowaniu wypad do Krakowa na małe płukanko. A co!
        • Gość: dark Re: Brudny San IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.12, 22:20
          Pływałem w Sanie w Bachowie, a więc znacznie powyżej Przemyśla, i śmierdziało jak cholera. Nie przesadzajmy więc z tą czystościa Sanu. To legenda z zamierzchłej przeszłości.
          • solist Re: Brudny San 06.09.12, 12:32
            Na Kmieciach po drugiej stronie Sanu działa nocą rura - wiecie skąd są pochodzą te ścieki?
            • Gość: ryba Re: Brudny San IP: *.107.118.146.mediahost.pl 06.09.12, 14:08
              Przy tak niskim stanie wody w Sanie , jest to zwykła granda.Nie dość tego ,że mamy najbardziej zanieczyszczone powietrze na Podkarpaciu , to jeszcze te ścieki.Czym możemy tak naprawdę przyciągnąć turystów ?Gdzie są odpowiednie służby ?
              • Gość: hallooo Re: Brudny San IP: *.play-internet.pl 06.09.12, 17:03
                Odpowiednie służby szukają złota w Amber San

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka