Dodaj do ulubionych

TV Republika

27.02.13, 11:51
już niedługo w naszych domach!.I tak kończy sie eteap lewackiej i POstępackiej indoktrynacji.Czas na Prawdę!
vod.gazetapolska.pl/3398-tv-republika-prawdziwa-telewizja?utm_source=niezalezna&utm_medium=tytulnowa8&utm_campaign=vod
Obserwuj wątek
      • lechowski51 Re: TV Republika 27.02.13, 12:24
        Nie trzeba się POdniecać tylko oglądać.Lizy,Kuzniary i wnuki policbiura jak Kraśko sie teraz zapłaczą.Zamiast jednego niezależnego tygodnika Uważam Rze ciemnogró ma teraz dwa;W sieci i Do Rzeczy.Teraz TV Trwam na multipleksie i TV Republika.Jak tu dalej otumaniać naród?.
        -
        -
        www.facebook.com/photo.php?fbid=333112056800561&set=a.192367930874975.35793.178666638911771&type=1&theater
        www.facebook.com/photo.php?fbid=563678126989500&set=a.435425943148053.103303.356194021071246&type=1&theater
        • Gość: Cypis Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 16:25
          "Spółka Media Works S.A złożyła wniosek o koncesję na multipleksie cyfrowym o charakterze społeczno-religijnym i edukacyjno-poznawczym.

Jest ona częścią Grupy Kapitałowej Platforma Mediowa Point Group Media do której należą m.in. Agencja Wydawniczo-Reklamowa „Wprost”, wydawca tygodnika „Wprost”, który wielokrotnie prezentował swoją antykatolickość i atakował Radio Maryja a także jego założyciela o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR.

Do grupy należy także spółka Orle Pióro, wydawca tygodnika „Do Rzeczy” Pawła Lisieckiego."
          Niespodziewani konkurenci TV Trwam - radiomaryja.pl
    • Gość: słuchacz Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 14:52
      Moja znajoma z kręgu TV republika dziś powiedziała mi, że każdy dziennikarz czy w ogóle pracownik tv będzie musiał w swoim CV przestawić historię swej rodziny do czasu Piłsudskiego. Mają dla nich przygotowane testy, które wykluczą wszystkich, którzy nie są patriotami. Test przygotowywał podobno sam Maciarewicz. Dlatego wierzę, że nie będzie żadnych błędów przy ocenie kandydatów.
      Oczekuję z niecierpliwością TV Republika. Ta jedyna słuszna i prawdziwa tv jest nam potrzebna, bo te popularne media zagluszają głos prawdy i dociera do nas sama siano.
      Panie Lechowski, czy już złożył pan swoje CV? Społeczność, prawdziwa tego forum wystawi panu jak najlepsze rekomendacje. Zawsze wiedziałem, że na pana można liczyć. Oby takich ludzi było więcej. Pozdrawiam serdecznie, bardzo serdecznie.
        • Gość: Cypis Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.13, 18:39
          "daj sobie siana, porzuć te rentgeny drzew genealogicznych i oceniaj ludzi za ich czyny, a nie czyny rodziców, dziadków i innych wujków.

Nie brnij w bzdury, bo wyjdziesz na idiotę takiego samego jak jak specjaliści od dziadków w Wermachcie...

...chyba, że Ci to odpowiada...
          " - forum.gazeta.pl
          • lechowski51 Re: TV Republika 27.02.13, 20:07
            Co chciałeś przez to powiedziec linkujac tą moją wypowiedż?.Ze rodzice cz tez rodzina nie ma wpływu na świat wartości i światopogląd swoich dzieci?!
            ...a TV Republika powinna powstać choćby po to;
            www.facebook.com/photo.php?fbid=475820252473301&set=a.286229124765749.81195.106470999408230&type=1&theater
              • lechowski51 Re: TV Republika 27.02.13, 22:55
                To Ty twierdzisz,że oceniam ludzi poprzez czyny ich rodziców.Ja tylko twierdzę,że rodzice maja decydujący wpływ na to ki są ich dzieci.Tyle albo aż tyle!Ja ze swoich rodziców i dziadków jestem dumny.Nie wiem czy podobnie mysli Michnik,Olejnik,Miecugow,Kraśko,Cimoszewicz,Kwaśniewski itd
                • lechowski51 Re: TV Republika 28.02.13, 08:20
                  To swoimi wypocinami dajesz szczególny i wyrafinowany obraz POstępackiego intelektualisty,tolerancyjnego dla innych poglądów,wartosci i ideałów.Niestety musisz czy chcesz czy nie chcesz żyć z tym pogardzanym przez Ciebie "pisuaarstwem",bo to bydło i watahy nie chca ginąć jak dinozaury i upominają sie o swoje prawa.Tutaj o prawo do Prawdy.
                  To "pisuarstwo" jeszcze nie tak dawno zburzyło komunistycznuy porządek w Polsce i na świecie.Daliśmy radę Jaruzelskiemu,damy i Tuskowi!
                  • lechowski51 Re: TV Republika 28.02.13, 09:26
                    cypis pisze;
                    Jeżeli dla Ciebie nie jest ważne kim byli czyiś rodzice, to po co ten post - Re: TV Republika?
                    Jesteś jeszcze bardziej dumny ze swoich przodków gdy zobaczysz jakich przodków mają inni?
                    Jaki miałeś wpływ na to jakich masz przodków, jaki na to mają wpływ inni?

Nie miałem żadnego wpływu na to kim byli moi przodkowie,jak też nie miał wpływu na to Michnik czy Kraśko.Ja jestem dumny z mojego dziadka działacza PSL Witosa.Z dwoch stryjów żołnierzy AK a też swoich rodziców,którzy wychowali mnie w wierze katolickiej i poczuciu dumy z tego,że jestem Polakiem.Dlatego też wiem co to jest myśleć w poczuciu interesu narodowego i jakie obowiązki mam wobec Ojczyzny i przeszłych pokoleń.
                    Musisz zapytać Michnika i Kraśki czy dumni są ze swoich ojców i dziadków,którzy kolaborowali z komunistycznymi okupantami naszego kraju.
                    • Gość: Cypis Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.13, 10:09
                      Gdyby Michnik i Kraśko mieli "lepszych" przodków od Twoich i ciągle by Ci to przypominali, to byłoby Ci przyjemnie?
                      Za komuny nie tylko dodawano punkty za pochodzenie, ale również je "odejmowano". Nawiązujesz do tych "chlubnych" tradycji?

Ty wiesz kto to Michnik i Kraśko, kim byli ich przodkowie. Ekscytujesz się tym. Ale ich zupełnie nie interesuje kim jesteś Ty i kim byli Twoi przodkowie. Wielu ludzi nie interesuje kim byli przodkowie Michnika, Kraśki i Twoi, Kim byś był, gdybyś się nie interesował przodkami Michnika, Kraśki, ...?

Pamiętasz tę definicję?
                      "stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci. Zbliżony do nienawiści, ale zawierający komponent poczucia wyższości wobec osoby pogardzanej."
                      • Gość: gosc Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.13, 10:28
                        Czasem czytam co pisze ten człowiek dla poprawy nastroju, ale to co napisał o sobie w poprzednim poście pozwala mi powiedzieć, iż jest to fanatyk polityczno-religijny. Takich więcej i byśmy wszyscy mieli znowu totalitaryzm w kraju. Podobnie myśleli ci, którzy pomogli Hitlerowi przejąć władzę w Niemczech. W kraju byłaby tylko jedna rasa, jedna religia i jeden wódz. Bo przecież inne narodowości, inaczej wierzący lub niewierzący zdaniem takiej osoby nie mają racji bytu.
                        Szkoda czasu na polemikę z tym człowiekiem.
                      • lechowski51 Re: TV Republika 28.02.13, 10:51
                        cypis pisze;
                        Gdyby Michnik i Kraśko mieli "lepszych" przodków od Twoich i ciągle by Ci to przypominali, to byłoby Ci przyjemnie?
                        Za komuny nie tylko dodawano punkty za pochodzenie, ale również je "odejmowano". Nawiązujesz do tych "chlubnych" tradycji?

Ty wiesz kto to Michnik i Kraśko, kim byli ich przodkowie. Ekscytujesz się tym. Ale ich zupełnie nie interesuje kim jesteś Ty i kim byli Twoi przodkowie. Wielu ludzi nie interesuje kim byli przodkowie Michnika, Kraśki i Twoi, Kim byś był, gdybyś się nie interesował przodkami Michnika, Kraśki, ...?

Michniki Kraśko są osobami publicznymi,stąd też jak w każdym cywilizowanym kraju wiedza o tym kim byli i są ich rodzice jest standardem.To Ty a nie ja kategoryzujesz na "lepsi i gorsi" i imputujesz mi to co nie napisałem.
                        ...a Michika i Kraśki nie interesuje to kim byli moi rodzice,bo o mnie nie mówią w WSI-24 i nie POkazują mnie w Telewizji Białoruskiej.
                        • Gość: Cypis Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.13, 12:42
                          Jesteś dumny ze swoich przodków. Uważasz, ze ktoś powinien się wstydzić za swoich przodków. Stąd wniosek, że ja kategoryzuję na lepszych i gorszych?

Wątek można ciągnąć w nieskończoność, ale nic nie zmieni prostego faktu. Nie chodzi o czyichś przodków, kim byli, co robili tylko o to co Ty robisz. Nie wiesz o co chodzi? Jeszcze raz porównaj swoje posty.

"daj sobie siana, porzuć te rentgeny drzew genealogicznych i oceniaj ludzi za ich czyny, a nie czyny rodziców, dziadków i innych wujków.

Nie brnij w bzdury, bo wyjdziesz na idiotę takiego samego jak jak specjaliści od dziadków w Wermachcie...

...chyba, że Ci to odpowiada...
                          "

"Napewno nie będą w niej pracować resortowe dzieci....
                          niezalezna.pl/37505-resortowe-dzieci
                          "
    • Gość: Plopluś Co to jest trollowanie IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.13, 16:48
      Za Wikipedią:

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

1. bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości);
      2. częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona – celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;
      3. celowe wyrażanie zdania różnego od grupy w której ów zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie same jak jego, co z kolei prowadzi do dyskusji z której "wyciąga" się osoby niepotrafiące uargumentować własnego zdania(daje to im satysfakcje z poczucia wyższości nad innymi)
      4. chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb[2];
      5. skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;
      • Gość: pysio Re: Co to jest trollowanie IP: *.alfaks.com 01.03.13, 20:53
        Ciekawe czy ktoś z dyskutantów potrafi "naukowo" wyjaśnić dlaczego komuna tak dbała o robotniczo-chłopskie korzenie? Albo dlaczego bul tyle razy powtarza że ktoś pochodzi ze świetnej rodziny? Lub słyszymy bez przerwy o patologii w rodzinach? Pewnie że zdarzają się wyjątki ale jak wiemy - wyjątki potwierdzają regułę! Nigdy nie wolno oceniać człowieka na podstawie tej jednej cechy!
          • Gość: kibic Re: Co to jest trollowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.13, 09:28
            Bracie, twoje wpisy to jak zimna woda dla spragnionego wędrowca. Na pewno byłeś na marszu ku czci wyklętych, jakie masz spostrzeżenia, żadna hołota wam nie przeszkadzała? Noi podaj mi bliższe dane na temat tv republika, czestoltiwość i inne, bym mógł ją oglądać. Szczerze oddany sprawie kibic z trzema paskami na dresie (piszę po to, żebyś wiedział że nie jestem nowicjuszem, trzy paski na dresie to wiesz, mają nieliczni). Pozdrawiam kolegę. Jak masz jakieś wskazówki co do działania mojej grupy wypadowej daj znać.
            PS. Piszę z kafejki internetowej.
                • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 04.03.13, 17:01
                  Wierzę w Boga a media każdego nurtu powinny się posługiwać faktami a nie POmówieniami i obsesjami.
                  ...jak choćby takimi:
                  www.facebook.com/photo.php?fbid=2793626295076&set=oa.495652640480462&type=1&theater
                  • solist Re: Co to jest trollowanie 05.03.13, 07:32
                    Wierzysz w boga ale dlaczego go nie naśladujesz i dlaczego prowadzisz na forach krucjaty, rodem ze średniowiecza? W którego boga wierzysz - w tego krwiożerczego co uśmiercał matki, dzieci i kazał sobie robić z dzieci ofiary, czy w tego, o którym się mówi, że był miłosierny?
                    Chyba zrozumiałem bez twojej odpowiedzi, wierzysz w jednego i drugiego tylko w każdego z osobna w zależności od sytuacji. Na marszu bandziorów wierzysz w Jahwe a w kościele w Jezusa. To ci dopiero wspaniały marketingowy wynalazek! Daje katolikom prawo wyboru - raz mogą być dobrotliwi, a innym razem mogą rżnąć i zabijać "w imię Jego".
                    Marsz Wyklętych w Przemyślu wyglądał dość dziwnie. Na ulicach widać było ryje z Rokietniańskiej lub z innych menelskich ulic. Takich patriotów Polska posiada ...

Do pysia:
                    "Ciekawe czy ktoś z dyskutantów potrafi "naukowo" wyjaśnić dlaczego komuna tak dbała o robotniczo-chłopskie korzenie?"
                    Krótko - najlepiej wykształcić we własnej ideologii ciemnotę, robiła tak zarówno komuna jak i kościół katolicki. Pozytyw dla komuny był taki, że w przeciwieństwie do kleru, wykształciła masę ciemnoty, czego obecni pseudopatrioci nie doceniają.
                    • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 06.03.13, 18:02
                      Nie tam gdzie niedługo Liz razem z "resortowymi dziecmi"!.Dali nam przykład Angole co Lizem czynić mamy...
                      zkarnego.interia.pl/ekscesy/news-kibice-man-utd-chcieli-zlinczowac-tomasza-lisa,nId,940096
                            • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 08.03.13, 10:27
                              gonzales pisze;
                              To że w Polsce są potrzebne niezależne media to nie podlega dyskusji. Nie wiem tylko po co Lechowski przekonujesz o tym tych ktorych przekonac się nie da. To są "żołnierze" tych którzy stworzyli republikę okrągłego stołu,kolejne partie na PO koncząc. To jest robota sbecji ktora stworzyła ten chory kraj. Z nimi można juz tylko rozmawiać w jeden sposób i on nadejdzie. Nie zwracaj uwagi na podszywajacego sie pod mój nick pomiota sbeckiego.

Popatrz na to co sie dzieje w Polsce bez emocji.20 lat temu układ stworzony w Magdalence przez Kiszczaka i jego kapusi rządził niepodzielnie w biznesie,sejmie i mediach.Michnik jednym zdaniem konczył każdego oponenta a jakakolwiek nawet wzmianka o odrodzeniu sie prawicy narodowej traktowana była jak świętokradztwo.Z niezależnych gazet ukazywał sie niszowy Najwyższy Czas a marzeniem przeciętnego Polaka było mieć warzywniak z bananami.11 listopada Kwaśniewski sie nawet nie pokazywał,ulice polskich miast były puste a o Ponurym,Ogniu,Zaporze dalej się mówiło w zaciszu polskich domów.
                              I zobacz po latach!.Układ z Magdalenki kruszeje,bo mimo ze jest dalej monopolistą w mediach i biznesie,to wykształciły sie niezależne inicjatywy jak tysiace właścicieli moteli,stacji benzynowych,zakładow wytworczych i naprawczych.Z bolem ale powstaje polska klasa średnia.Dzisiaj z Michnika śmieja sie niemal wszyscy a znaczącymi postaciami na polskim rynku medialnym stali się Ziemkiewicz,Wildstein,Lisicki i inni dziennikarze o prawicowych i konserwatywnych poglądach.11 listopada powiewają flagi na wielu polskich domach a ulice polskich miast wypełniaja sie setkami tysięcy Polakow.Z`kolei 1 marca od Szczecina po Przemyśl tysiace a co chce szczegolnie podkreślic Młodych Polaków oddaje cześć Zołnierzom Wyklętym.
                              Oszukani narodowcy przez Giertycha znowu sie jednoczą i mam nadzieję,że Bosaka,Zawiszę i innych zobaczymy znowu w polskim Sejmie.
                              TV Republika moim zdaniem jest ostatnim gwozdziem do trumny grzebiacym układ z Magdalenki.Nie musimy sie przekonywać,że zdecydowana cześc głosujacych Polaków "myśli telewizorem",bo na ok.12 mln głosujących tylko milion jets takich jak ja i prawdopodobnie Ty co kupują gazety.
                              • Gość: gonzales Re: Co to jest trollowanie IP: *.przemysl.hypnet.pl 08.03.13, 11:12
                                Nie bierzesz pod uwagę jednego czynnika,naturalnego , ci ze swiecznika sbecji albo juz odeszli albo odchodzą,pozostają ich dzieci i wnuki na stanowiskach ,bowiem zadbali o ich wykształcenie.Są sędziami,prokuraturami,dziennikarzami itd. Są trochę inni od tatusiów i dziadków,niemniej wpojone zasady w nich sa głeboko zakorzenione. Z drugiej strony wyrosło nowe pokolenie i to ono wychodzi na ulicę.Polska zmienia się w sposób naturalny,pokoleniowo. I tu masz rację ,nalezy pisac dla tego nowego pokolenia.
                                • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 08.03.13, 12:20
                                  "Nasze dzieci" rownież w tym czasie zdobyły wykształcenie.Moje pokończyły studia w Polsce i studiowały za granicą.Jedno zrobiło MBA.Oczywiście ze "ich" sitwa oplata nieruszone polskie sądownictwo czy adwokaturę,spółki państwowe i banki ale widzi że tego układu dłużej nie da sie konserwować.Dlatego tak usilne jest przez Salon tworzenie "ich" opozycji.Stad palikociarnia spleciona z kawiorową lewicą wspierana przez WSI-24 i inne POstępackie mendia.Stąd taka brutalna propaganda wymierzona w PiS czy środowiska narodowe,bo doskonale wiedzą,że gdy ten ich misternie budowany układ sie rozleci jak kostki domina,to w gruzach legną rownież ich biznesowe i medialne kariery.
                                    • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 08.03.13, 16:41
                                      gonzales pisze;
                                      Dobrze że Kukiz szuka porozumienia z Solidarnością a Duda jak na razie trzyma się z daleka od polityków.www.tvn24.pl/kukiz-razem-z-solidarnoscia-platforma-oburzonych-w-stoczni,310650,s.html

Kukiz jest dobrym przykładem z kolei budzenia wśród artystów odejścia od stadnego myślenia.czytam go co tydzien w Do rzeczy.Zaczyna obok konserwatywnych i narodowo myślacych publicystów rodzić sie tez elita patriotycznie myślących artystow,ktorzy polskości jak Tusk nie traktuja jako nienormalności.Dzięki dzieciom mam możliwość zaglądnięcia od czasu do czasu na strony artystow wspołczesnego pokolenia.W polskim hip hopie młodzi Polacy nie spiewają jak ci z Ameryki "jebac starych",tylko o miłosci do Polski i o kultywowaniu tradycji.
                                      Jak chocby to!.Pół miliona wyświetleń!
                                      www.youtube.com/watch?v=tz_7-BMu7tc
                                              • lechowski51 Re: Co to jest trollowanie 09.03.13, 14:27
                                                cypis pisze;
                                                Jeżeli jesteś na przykład na uroczystościach upamiętniających Romana Dmowskiego, to jakie hasła skandujesz?

Dmowski wychował cała elitę naukową i polityczną II Rzeczpospolitej.Najwybitniejsi polscy historycy jak chocby,ojciec polskich historykow prof.Konopczyński,tworca polskiego pieniadza prof.Grabski czy budowniczy COP E.Kwiatkowski.Na uroczystościach poświęconych Dmowskiemu raczej się nie krzyczy a rozmawia.
                                                ..a to co napisał ponad 100lat temu jest przerazliwie aktualne!

Nierzadko spotykamy się ze zdaniem że nowoczesny Polak powinien jak najmniej być Polakiem. Jedni powiadają że w dzisiejszym wieku praktycznym trzeba myśleć o sobie nie o Polsce, u innych Polska zaś ustępuje miejsca – ludzkości. Tej książki nie piszę ani dla jednych, ani dla drugich.

Myślami swymi chcę się dzielić nie z tymi, dla których naród jest martwą cyfrą, zbiorowiskiem jednostek, mówiących pewnym językiem i zamieszkujących pewien obszar: zrozumieją mnie tylko ci, co widzą w nim nierozłączną część społeczną, organicznie spójną, łączącą jednostkę ludzką niezliczonymi więzami, z których jedne mają swój początek w zamierzchłej przeszłości – twórczyni rasy, inne znane nam w historii – twórczyni tradycji, inne wreszcie, mające wzbogacić treść tej rasy, tradycji, charakteru narodowego, tworzą się dziś, by w przyszłości dopiero silniej się zacieśnić. Piszę nie dla tych, których dla polskości trzeba pozyskiwać dopiero, ale dla tych, co głęboko czują swą łączność z narodem, z jego życiem, potrzebami, dążeniami, którzy uznają obowiązek udziału w jego pracach i walkach.

Jestem Polakiem – to słowo w głębszym rozumieniu wiele znaczy.

Jestem nim nie dlatego tylko, że mówię po polsku, że inni mówiący tym samym językiem są mi duchowo bliżsi i bardziej dla mnie zrozumiali, że pewne moje osobiste sprawy łączą mnie bliżej z nimi, niż z obcymi, ale także dlatego, że obok sfery życia osobistego, indywidualnego znam zbiorowe życie narodu, którego jestem cząstką, że obok swoich spraw i interesów osobistych znam sprawy narodowe, interesy Polski, jako całość, interesy najwyższe, dla których należy poświęcić to, czego dla osobistych spraw poświęcić me wolno.

Jestem Polakiem – to znaczy, że należę do narodu polskiego na całym Jego obszarze i przez cały czas jego istnienia zarówno dziś, jak w wiekach ubiegłych i w przyszłości; to znaczy, że czuję swą ścisłą łączność z całą Polską: z dzisiejszą, która bądź cierpi prześladowanie, bądź cieszy się strzępami swobód narodowych, bądź pracuje i walczy, bądź gnuśnieje w bezczynności bądź w ciemności swej nie ma nawet poczucia narodowego istnienia; z przeszłą – z tą, która przed tysiącleciem dźwigała się dopiero, skupiając koło siebie pierwotne pozbawione indywidualności politycznej szczepy, i z tą, która w połowie przebytej drogi dziejowej rozpościerała się szeroko, groziła sąsiadom swą potęgą i kroczyła szybko po drodze cywilizacyjnego postępu, i z tą, która później staczała się ku upadkowi, grzęzła w cywilizacyjnym zastoju, gotując sobie rozkład sił narodowych i zagładę państwa, i z tą, która później walczyła bezskutecznie o wolność i niezawisły byt państwowy; z przyszłą wreszcie, bez względu na to, czy zmarnuje ona pracę poprzednich pokoleń, czy wywalczy sobie własne państwo, czy zdobędzie stanowisko w pierwszym szeregu narodów. Wszystko co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne.

Jestem Polakiem – więc całą rozległą stroną swego ducha żyję życiem Polski, jej uczuciami i myślami, jej potrzebami, dążeniami i aspiracjami. Im więcej nim jestem, tym mniej z jej życia jest mi obce i tym silniej chcę, żeby to, co w mym przekonaniu uważam za najwyższy wyraz życia stało się własnością całego narodu.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.
    • Gość: olo Re: TV Republika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.13, 10:08
      Posły pis domagają się ukarania tvp za pokazanie kabaretu, który rzekomo prowadzi do ateizacji. W formie odwetu, proponuje aby prawicowi "dziennikarze" tego nowo powstającego me(n)dium zorganizowali transmisję z leżenia krzyżem, całowania pierścienia biskupiego na czas i robienia kleszej "gały" przez nieletnich ministrantów. Ateizacja nie ma szans!!!
      • lechowski51 Re: TV Republika 10.03.13, 10:26
        U was olo to jest dowcipne i śmieszne?!.Współczuję!
        Po to również potrzebna jest niezależna TV.
        wpolityce.pl/artykuly/48807-tygodnik-sieci-juz-w-poniedzialek-w-kioskach-w-jak-wolnosc-zobacz-okladke
            • lechowski51 Re: TV Republika 10.03.13, 13:58
              Nie prościej skpiować link do Urbana?.Zawsze to oryginał dla bolszewickiego lewactwa bardziej śmieszny od tego badziewia.Sam zapewne nie zdajesz sobie sprawę ze swojego prymitywizmu i braku poczucia estetyki.Pooglądaj Kabaret Starszych Panów lub Egidę.Może zrozumiesz czym jest śmiech i dowcip a czym jest rechotanie prymitywnego buractwa.
                      • Gość: Cypis Re: TV Republika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.13, 22:43
                        Coś znowu znalazłeś, ale nie o to Cię pytałem. Trzeba było przypomnieć co pisały prawicowe media po Marszu Niepodległości, co mówili posłowie uczestniczący w tym pochodzie. Na posiedzeniu sejmowej komisji nie wypadli tak efektownie jak w mediach - sejm.gov.pl/sejm7.nsf/biuletyn.xsp?documentId=6FEF670B2A43346EC1257ACA004FAE62

Bardzo dziękuję Ci Lechowski za dyskusję w tym wątku!

• lechowski51 Re: TV Republika 11.03.13, 08:54
                          Przypomniałem sobie jak rządow "zaprzyjaznione telewizje" relacjonowały Marsz Niepodległości w 2011 roku.W WSI-24 o Polshit pokazywano przez pare godzin zadymy huliganow na Placu Konstytucji,gdy w tym czasie kilkadziesiat tysiecy ludzi szło spokojnie ulicami Warszawy.
                          Po to też właśnie potrzebna jest TV Republika aby pokazywać a nie kłamać!
                          www.youtube.com/watch?v=8zDBR-ikjIA&playnext=1&list=PL770130F806B86477&feature=results_video

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka