Gość: marek_prado
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
27.07.04, 12:36
Proszę o opinie na temat naszych ukochanych dostawców internetu w Przemyślu.
Na razie mam neostradę, wszystko jest w porządku oprócz ceny. Konkurenci
czyli Toya i Connector zaczęli reklamować wysokie pakiety intenetowe : 256 i
512, nie wiem czy to podpucha czy faktycznie tyle można u nich uzyskać.