IP: *.cdma.centertel.pl 27.07.13, 08:52
Dziś rano spacerujac brzegiem Sanu ,ze swoim psem, spotkalam na swej drodze czarnego węza.Wg wędkarza stojacego nieopodal,niekoniecznie jest to zaskroniec?
:-) :-( :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: M Re: wąż IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.07.13, 08:54
      To pewnie był pysio :)))
      • Gość: gosc Re: wąż IP: *.cdma.centertel.pl 27.07.13, 08:58
        A niewiem :-) :-) :-) temu pysiowi nie zdązylam sie przygladnac :-) :-) :-) :-) Ale pewnie jezeli czarny wąż,To Wiedz,ze cos sie dzieje :-)
        • Gość: Igła Re: wąż IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.07.13, 09:31
          Zobaczyć żmiję to pikuś. Gorzej jak się przyśni. Mnie, zawsze kiedy się przyśniła, to na drugi dzień zaraz miałem telefon od teściowej :)
    • fanka_online Re: wąż hmmm 27.07.13, 09:52
      Żmije, skorpiony i inne gady to w Peremyszlu źwierzątka pospolite.
      Nie trzeba się bać. Wystarczy pogonić;)
    • Gość: Plopluś Re: wąż IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 10:02
      Domyślam się do czego zmierzasz. Czarny ? Wąż ? Wszystko jasne - ksiądz ! Ta dam !
      • Gość: lokalny patriota Re: wąż IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 11:00
        Cała polska opanowana została przez czarne żmije .
    • Gość: zaskroniec Re: wąż IP: *.toya.net.pl 27.07.13, 11:04
      taka żmija jak wejdzie do tej z wąsami będzie się działo..
      • Gość: spoko Re: wąż IP: *.play-internet.pl 27.07.13, 21:57
        dolina Sanu jest tak zarośnięta, że zobaczyć zaskrońca czy też innego gada to cud.:-)
    • kocur_zalogowany Re: wąż 27.07.13, 17:59
      Trzeba było zajrzeć temu zwierzęciu głęboko w oczy.
      Zaskroniec ma okrągłą źrenicę, a żmija pionową.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka