Gość: gosc IP: *.cdma.centertel.pl 27.07.13, 08:52 Dziś rano spacerujac brzegiem Sanu ,ze swoim psem, spotkalam na swej drodze czarnego węza.Wg wędkarza stojacego nieopodal,niekoniecznie jest to zaskroniec? :-) :-( :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M Re: wąż IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.07.13, 08:54 To pewnie był pysio :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: wąż IP: *.cdma.centertel.pl 27.07.13, 08:58 A niewiem :-) :-) :-) temu pysiowi nie zdązylam sie przygladnac :-) :-) :-) :-) Ale pewnie jezeli czarny wąż,To Wiedz,ze cos sie dzieje :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Igła Re: wąż IP: *.przemysl.hypnet.pl 27.07.13, 09:31 Zobaczyć żmiję to pikuś. Gorzej jak się przyśni. Mnie, zawsze kiedy się przyśniła, to na drugi dzień zaraz miałem telefon od teściowej :) Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_online Re: wąż hmmm 27.07.13, 09:52 Żmije, skorpiony i inne gady to w Peremyszlu źwierzątka pospolite. Nie trzeba się bać. Wystarczy pogonić;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Plopluś Re: wąż IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 10:02 Domyślam się do czego zmierzasz. Czarny ? Wąż ? Wszystko jasne - ksiądz ! Ta dam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lokalny patriota Re: wąż IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.13, 11:00 Cała polska opanowana została przez czarne żmije . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaskroniec Re: wąż IP: *.toya.net.pl 27.07.13, 11:04 taka żmija jak wejdzie do tej z wąsami będzie się działo.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spoko Re: wąż IP: *.play-internet.pl 27.07.13, 21:57 dolina Sanu jest tak zarośnięta, że zobaczyć zaskrońca czy też innego gada to cud.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
kocur_zalogowany Re: wąż 27.07.13, 17:59 Trzeba było zajrzeć temu zwierzęciu głęboko w oczy. Zaskroniec ma okrągłą źrenicę, a żmija pionową. Odpowiedz Link Zgłoś