elegancja,po upowsku

28.11.13, 19:55
subtelny tytuł i eleganckie wypowiedzi-jak zawsze na tym forum ukraińskich nacjonalistów,
bękartów po Banderze i UPA:
forum.gazeta.pl/forum/w,45535,146488815,146488815,szczekanie_znad_Sanu.html
a tak się pieknie zaczynało:
forum.gazeta.pl/forum/w,45535,146488815,148285285,SS_blogoslawil.html
i znowu nie wyszło.
    • Gość: XxX Re: elegancja,po upowsku IP: *.toya.net.pl 28.11.13, 23:35
      www.tvn24.pl/marsz-15-tysiecy-studentow-zamierzaja-utworzyc-zywy-lancuch-z-kijowa-do-przemysla,375398,s.html
      • 99venus Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 15:09
        to jest ta lepsza,sympatyczna,optymistyczna twarz Ukrainy a nie nacjonalistyczna.
        • jesus33 Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 15:42
          Jak masz jakiś problem to pisz na PUK-u, nie przyciągaj smrodku Piotrusia aż do Przemyśla.
          • 99venus Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 17:58
            PuK to forum ukraińskich nacjonalistów,wielbicieli UPA.oni gniją w swoim banderowskim szambie.
            • jesus33 Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 19:11
              Gdyby PUK nie istniał to wielu straciłoby sens życia, prawda? :-)
              • Gość: pysio Re: elegancja,po upowsku IP: 185.18.135.* 29.11.13, 19:42
                Każde forum gdzie udzielają się banderowcy jest niezmiernie potrzebne i wiele wyjaśnia. Chodzi o to jak oszołomy, nacjonaliści i rasiści wyobrażają sobie istnienie w organizacji wielonarodowej? Czy zamierzają przejąć władzę znanymi sobie metodami i wcielić w życie plan stworzony przez swego idola banderę? Wielka ukraina czysta rasowo! Nie będę przytaczał haseł upowców bo są powszechnie znane. Dlatego wszystkie fora powinny być udostępnione a kwestia nacjonalizmu nie może być traktowana jak to miało miejsce przed wojną. Jedyną szansą na pokój jest bezwzględne wzięcie za pysk banderowców przez ruskich! Oni umią sobie radzić z nimi w przeciwieństwie do naszych władz.
                • Gość: gosc Re: elegancja,po upowsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.13, 21:04
                  No właśnie, jak ty największy oszołom widzisz siebie w państwie wielonarodowym? Szydzisz z różnych narodów i to ty pierwszy winieneś być wzięty za pysk. Nieważne przez kogo.
                  I nie pisz więcej o pokoju, roznosicielu nienawiści.
              • 99venus Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 19:49
                jeżeli masz na myśli siebie to ci współczuję ale to twój problem.
                • jesus33 Re: elegancja,po upowsku 29.11.13, 20:10
                  Myślę, że Pysiowi jest potrzebne coś więcej niż tylko współczucie :-) Dajcie sobie buzi!
                  • Gość: pysio Re: elegancja,po upowsku IP: 185.18.135.* 29.11.13, 21:27
                    Drażliwe pytania zawsze się kończą piaskownicą! Przymykanie oczu na to co wyrabiają banderowcy musi się smutno skończyć. A jeśli chodzi o inne narody to je szanuję a tylko te zboczone toleruję. Nikt nigdy nie usłyszał aby pysio nawoływał do oszołomstwa ale zawsze nawołuję do rozwagi i wyciągania wniosku z zachowania oszołomstwa. I to jest moja zbrodnia bo można na tym stracić finansowo. Zawsze uważam za durni tych co myślą że wygrana bitwa równa się wygranej wojnie. Trzeba nieraz stracić by w przyszłości nie stracić wszystkiego.
                    • Gość: mariusz Re: elegancja,po upowsku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.13, 08:48
                      Ty i rozwaga? Nie rozśmieszaj mnie, najlepiej rozważny człowieku jak byś przestał pisać na forum. I nie chodzi tu o to, że mnie i wielu innym podobają się poglądy nacjonalistów ukraińskich czy polskich, ale zwyczajnie to co robisz doszło do granic absurdu, to już oszołomstwo, jesteś takim moherowym beretem jak ci od Rydzyka. Weź się może za jakąś uczciwą pracę, zrób coś pożytecznego dla wszystkich zamiast wycinać i wklejać cudze teksty. A wiesz że to jest naruszenie prawa? Mam zamiar ich autorom napisać o tym.
Pełna wersja