Dodaj do ulubionych

dworzec pkp

IP: *.prz.rzeszow.pl 17.12.04, 02:30
Czy moze mi ktos potwierdzic te informacje ,ze ponoc na peronie 3 dworca
głownego bedzie montowana winda i szereg innych bajerów..wyczytałem to gdzies
w necie i nie moge skojarzyc gdzie to było,wiec moze ktos wie wiecej
konkretów na ten temat.
Obserwuj wątek
    • mirba1 Re: dworzec pkp 17.12.04, 07:01
      Słyszałem jedynie o modernizacji budynku służącego do prowadzenia odpraw
      celnych.
    • Gość: prezes Re: dworzec pkp IP: *.prz.rzeszow.pl 17.12.04, 07:07
      cytuje: " Trwa generalna przebudowa 3 peronu na dworcu głównym Marszałek
      Przemyślu. Otrzyma no nową nawierzchnię oraz wiaty. Już wkrótce 3 peron
      zostanie połączony specjalnym tunelem Marszałek peronami 4 i 5. Zostaną tam
      także zamontowane windy dla niepełnosprawnych" nie wiem tylko co tu szuka ten
      marszałek,dlatego sie pytam czy naprade cos takiego ma mijesce.
    • Gość: prezes Re: dworzec pkp IP: *.prz.rzeszow.pl 17.12.04, 07:08
      napisałem to za- przemyskim serwisem informacyjnym.
    • darino tunel + winda 17.12.04, 07:37
      Poszukaj wątku na tym forum, była dość długa dyskusja !
      • Gość: prezes Re: tunel + winda IP: *.prz.rzeszow.pl 17.12.04, 17:57
        dzieki Darinio znalazłem i przeczytałem.thx
      • Gość: Prezes Re: tunel + winda IP: *.prz.rzeszow.pl 17.12.04, 17:59
        sorki --Darino , a nie Darinio!!!
        • darino Nie szkodzi, nie szkodzi ! 17.12.04, 19:16

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka