Gość: prezes
IP: *.prz.rzeszow.pl
17.12.04, 02:30
Czy moze mi ktos potwierdzic te informacje ,ze ponoc na peronie 3 dworca
głownego bedzie montowana winda i szereg innych bajerów..wyczytałem to gdzies
w necie i nie moge skojarzyc gdzie to było,wiec moze ktos wie wiecej
konkretów na ten temat.