IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.03, 20:17
Przez Winną Górę, rzekę San i Wilcze do ulicy Lwowskiej pobiegnie nowy, 4-
kilometrowy odcinek drogi krajowej nr 77.

Więcej tutaj: www.workjoy.com.pl/kronika/ar.html#1t
Obserwuj wątek
    • rychu_z_przemysla Re: Obwodnica 10.10.03, 11:06
      Jeszcze następne kilkanaście lat i może będzie projekt...
      • Gość: kolega Re: Obwodnica IP: *.ath.cx 10.10.03, 11:08
        kiedy my sie doczekamy tej obwodnicy!
        • rychu_z_przemysla Re: Obwodnica 10.10.03, 11:15
          My?
          Myślałem o naszych wnukach...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka